שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

הנסיכה התובעת- פוסט סיכום

הנסיכה התובעת- פוסט סיכום
פורסם לפני 3553 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

אחרי הניקיונות שגבו ממני זמן וכוחות, החלטתי שהגיע הזמן לפנק את עצמי בסדרה חדשה.
אמרו לי ש"הנסיכה התובעת" זה טוב, אז התחלתי לראות- ומהר מאוד מצאתי את עצמי מאבדת שעות שינה בגלל הסדרה הזו.

ומעכשיו- ספויילרים- אז קישטא למי שעוד לא ראה. (ז"א, קישטא, ולכו לראות:))

זה התחיל קצבי ומרענן. אבל לקח לי זמן להתחבר לגיבורה שנעלי גרייס חשובים לה יותר מכל. שהמיני שלה קצרצר, ושלא מוכנה להשקיע בעבודה מעבר לשעות עליהן משלמים לה.
הקטע שכמעט גרם לי להחליט שאני לא אוהבת אותה, היה הרגע בו היא עונה לסונבנים שלה בשאלה: "למה אני צריכה להתחשב בו? אני תובעת, לא עובדת סוציאלית."
גם התעוזה שלה במירדף אחרי הבחור שהיא רוצה בו, נראו לי מוזרים. חיבבתי יותר את ג'ן, שעובדת קשה, קוראת קומיקס של "בוייס אובר פלאוורס", מגדלת את הילד של העמית שלה, וסופגת נזיפות פולניות מאמא שלה, כי היא לא מתחתנת...

ובכל זאת, ברגע מסויים, מתחילים לאהוב אותה. כי אי אפשר לעמוד באמת בפני הכנות שלה, והלב שלה בהחלט במקום הנכון.
ואם בלבבות עסקינן, לראשונה בחיי התלבטתי מי פה הוא הגיבור הרומנטי הרצוי.
ברגע הראשון ראיתי אותו אוטומטית בתובע יון. הוא נראה נרגש שראה אותה, היא חבטה בו. פתיחה מעולה לאהבה בהמשך...
וההוא מהמלון, נראה חלקלק ולא ברור מה הוא זומם.
(הזכיר לי קצת את הונג, עם המזימות שלו. מישהו שאת נהנית לראות ונהנית מהשנינויות שלו, אבל לא בטוח שאת יכולה לבטוח בו)
ככל שהתקדמה העלילה היה לי ברור יותר ויותר שאני רוצה אותה עם סון אין וו, העו"ד שכ"כ אוהב אותה. ברגע שהוא העלה אותה על גבו כשהרגל שלו מדממת- כבר התאהבתי בו לחלוטין.
העלילה כמובן התפתלה כשהתגלה מי הוא באמת, אבל בסופו של דבר, הצדק (?) ניצח.
גם ג'ן זכתה בתובע יון, שאני יכולה לתת לו את התואר "עציץ" בלב שלם. הוא כל כך נטול רומנטיקה הבחור הזה, שזה פשוט נורא. (אני גם לא מבינה מדוע כולן מספרות לו כמה הוא נאה...הוא די מכוער בעיני)
הקטע שבו הוא עושה מתיחות עם מה הארי מזכיר התנהגות של ילד בן 15, לא של גבר שכבר היה נשוי.
גם העובדה שהוא מזכיר לג'ן מידי פעם שהיא אוהבת אותו, בלי להתוודות על אהבה מצידו- היתה מעצבנת.
סון אין וו שווה יותר. הוא לפחות מדבר!!!
בסופו של דבר חסרה לי קצת יותר רומנטיקה בסוף. יכלו להראות לנו אותם יחד עושים עוד כמה דברים חוץ מלהצטלם, אבל ניחא.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1563)