שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

נשיקה שובבה - Playful Kiss

Kiss-Mark_16 נשיקה שובבה - Playful Kiss Kiss-Mark_16
פורסם לפני 3536 ימים     מאת asole     אין תגובות    

נשיקה שובבה – הסדיסט והסטוקרית, סיפור אהבה

אם היו לי ספקות לגבי ההצבעה שלי בסקר הנוכחי הן התנדפו אחרי שהחלטתי לצפות בסדרה הזו. הכל היה נגדה, היא נראתה לי סדרת נוער מטופשת שמנסה לרכוב על הגל של BOF, העלילה נראתה לי תפלה ושגרתית, והרייטינג היה על הפנים. את השחקנים לא הכרתי חוץ מאחד, הראשי, קים ג'ונג היון, הלוא הוא ג'י הו מ-BOF, ההולוגרמה, השחקן האחרון שהיה גורם לי לראות סדרה בכיכובו. נקודת הזכות היחידה של הסדרה הייתה הפוסטר החמוד (למעלה), אבל אני לא הולכת לראות סדרות בגלל פוסטרים אבל כן אראה סדרה בגלל המלצה חמה וקיבלתי אחת כזו על הסדרה.

סיבה נוספת לבחירת הסדרה הייתה שלקיתי בקראש חמור על אום טה וונג אחרי "ד"ר צ'אמפ". הבנתי שהמצב חמור אחרי שבשיעור היוגה בסוף המדיטציה נפלט לי אוּם במקום אוֹם. התלבטתי בין שתי סדרות, "הנסיכה התובעת" ו"נשיקה שובבה", אבל החלטתי שכדאי לתת לקים סו יון מרווח בין דרמה לדרמה כדי לא לבוא אליה בדעות קדומות ולפתע המכשלה הגדולה של "נשיקה שובבה" הפכה ליתרון – אין מצב שאני אתאהב בקים ג'ונג היון יותר מאשר שמחר אהפוך למעריצה שרופה של ג'סטין ביבר.

אז באמת לא התאהבתי בקים ג'ונג היון, אם כי אני מודה שהוא היה יותר טוב בסדרה הזו מאשר ב-BOF, שחקן דגול הוא לא אבל הייתה לו יותר אישיות ותספורת הגונה יותר והדמות התאימה לו. סוף סוף גם קלטתי מה מפריע לי כל כך במראה שלו, זה לא הסנטר, למרות שהוא מוזר, זה האף. לבחור יש אף קטן כמו של פאקצה מנותחת, זה לא אף של גבר.

ובאופן מעניין, "מכשלה שהופכת ליתרון" זו גם התמה המרכזית של הסדרה הזו, שעוסקת בארבעה חולי אהבה ומתמקדת בהא ני, הבחורה שהפכה את האובססיה לאמנות.

זו קומדיית נעורים טיפוסית עם כל המשתמע מכך ולמרות שהגיבורים עוברים ללמוד באוניברסיטה הם ממשיכים להתנהג כטינאייג'רים (לפי הסדרות הקוריאניות הקוריאנים מתבגרים לאט מאוד, אולי בגלל ההשפעה המשפחתית הניכרת והסמכות ההורית). להפתעתי היא הייתה מוצלחת יותר ומהנה הרבה יותר משציפיתי, העלילה רפטטיבית אך עם זאת קולחת והדינמיקה בין הראשיים מעניינת והם היו חמודים ביחד. אווירת הקומיקס שורה על הסדרה (שמבוססת על מנגת שוג'ו יפנית), בעיקר על פרקי התיכון בסדרה שהזכירו לי את הסדרה הישראלית "זבנג", רק הגברת זעפני הייתה חסרה שם (הדמות של ג'ון גו הייתה משתלבת ב"זבנג" בטבעיות רבה). זה קצת נרגע כשהדמויות מגיעות לאוניברסיטה (וטוב שכך, גם קטעי הדמיון של הא ני נעלמים לשמחתי כי הם שיעממו אותי אפילו בהילוך מהיר). אני מניחה שגם משום שצפיתי בחלקים מהסדרה בהמרצה כשהדמויות נעות בתזזיתיות כמו ספידי גונזלס ונשמעות כאילו כולן השתתפו במסיבת הליום כנראה הוסיפה לאפיל הקריקטורי של הסדרה (חבל שזה ב-BOF לא עשיתי את זה... זה היה משפר אותה פלאים). אבל לא פחות מכך שהופתעתי לטובה מחמידותה של הסדרה הפתיע אותי האתוס האולטרא-שמרני שלה שמקדש הן את הזוגיות מהמודל השוביניסטי והן את הציות להורים. בהחלט לא מה שאנחנו רגילים לקבל מסדרה קוריאנית.

הגיבורה הראשית היא גיבורת שוג'ו טיפוסית, זו הבחורה הפשוטה כביכול, הגולמנית והמועדת לתאונות והזקוקה להצלה באופן קבוע שמצליחה לשבות את ליבו של הנסיך כי בכל זאת יש בה קסם שאין לאחרות. הא ני אפילו לא פשוטה כביכול, היא באמת פשוטה, בחורה ילדותית, די טיפשה וריקנית, מעלותיה היחידות הם העקשנות והנחישות שלה ושמחת החיים, לכן היא זכתה בסדרה לכינוי "החילזון של נוח". לידה ג'אנדי הפוסטמה מ-BOF היא ממש כלת פרס נובל. לזכותה יאמר שלשחקנית ג'ונג סו מין יש קסם אישי וחמידות טבעית שגרמו לי לחבב אותה למרות שהדמות באמת כלומניקית ופאתטית (מה שלא קרה לי עם ג'אנדי הפוסטמה). ג'ונג סו מין, שזה לה התפקיד הראשי בדרמה, זכתה לכינוי און יון היי הצעירה, והן באמת דומות לדעתי, אם כי ג'ונג סו נראית כמו אחותה הצעירה והפחות יפה של יון היי, אין לה את הגוף המושלם של יון היי והרגליים המופלאות שלה (יון היי בטח לא רק הצילה את האומה בגלגול הקודם אלא את האנושות כולה). יחסית לאלילות הקוריאניות היא נראית אפילו מעט גוצה, אבל יש לה מראה מתוק, עיניים גדולות ועגולות ופה חושני וילדותי. היא מרבה לשרבב את לשונה החוצה, מה שגורם לה להראות ככלבלב חמוד, והאמת שזה בדיוק מה שהיא בסדרה, האהבה שלה לגיבור הסדרה היא כמו של כלב שנאמן לאדוניו ויהי מה, בין אם הוא בועט בו או מלטף אותו.

במשפט אחד: לחובבי קומדיות נוער רומנטיות בלבד, סדרה חביבה וקולחת עם מסרים בעיתיים.

מכאן והלאה (בפוסט הבא) ספויילרים לכל הסדרה, אז אם אתם מעוניינים לצפות בה זה הזמן להיפרד בנשיקה.

Kiss_01B

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1523)