שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

ד"ר צ'אמפ -גם אתלט יכול להיות רומנטיקן חסר תקנה

ד"ר צ'אמפ -גם אתלט יכול להיות רומנטיקן חסר תקנה Spoiler_00
פורסם לפני 3537 ימים     מאת lady fanni     אין תגובות    

לא היה לי מקום בהודעה - אך ייתכן שההודעה תכלול ספוילרים למי שטרם צפה או סיים לצפות..קחו בחשבון

סיימתי עכשיו לצפות בסדרה..
אני מודה, בהתחלה ממש התמכרתי אליה, ראיתי במרתון ואז נתקעתי בשלב מסוים.
לאחר כמה שבועות המשכתי לראות עד שסיימתי היום. ואני לא מתחרטת שסיימתי. הפרקים האחרונים היו טובים מאוד, ובסה"כ אני מרוצה מאיך שנגמר. הסדרה מאוד מתוקה, קלילה, ומשאירה טעם טוב..כאלה סדרות אני אוהבת..

קים סו יון הייתה פה מצוינת כרגיל. אבל מסכימה עם הרוב שבנסיכה התובעת היא הייתה טובה יותר. גם הזוג שם היה יותר טוב ( ברור, זה הרי השואב P:) אבל פארק ג'י הון היה פשוט מאמי..הוא כמו דובי קטן וחמוד..בהחלט התרשמתי ממנו לטובה.

הדבר היחיד שהתאכזבתי היה התפקיד המשני של אום טה וונג..אמנם זה פעם ראשונה שאני רואה אותו בסדרה, אבל הוא בהחליט השאיר לי חשק לעוד..אם למישהי יש המלצות לסדרות שלו אני אשמח.. ( בטח תמליצו לי על המלכה סון דוק אבל אני מחכה עם הסדרה הזו..מי יודע אולי היא תתורגם באתר של הבנות או תגיע לארץ).

הייתה לי מגמה מוזרה עם 2 הגברים של הסדרה - בהתחלה הייתי לגמרי בעד פארק ג'י הון, לאחר כמה פרקים הייתי בצד של דו ווק וממש קיוויתי שיתפתח משהו אבל כבר הבנתי שלא..ולאחר כמה פרקים נוספים הגעתי להבנה שהייתי נורא מתבאסת אם ג'י הון לא היה משיג את הבחורה שהוא כ"כ אוהב..ובינינו מגיע לו..הוא עשה הכל מהלב.. הוא תמיד היה שם בשבילה..

מה שקצת לא אהבתי היה שבפרק לפני אחרון או בפרק האחרון אני כבר לא זוכרת - דו ווק הודה בפני יו וון שהוא התאהב בה וכאילו זז הצידה בשביל ג'י הון..ואני שואלת..מתי זה קרה לעזאזל? הוא הרי לא הראה שום סימ ן
..הוא אמנם צחק ממה שהייתה אומרת והיה נותן לה מחמאות אבל לכל אורך הסדרה ראינו שהלב שלו היה נתון למאמנת היבשושית ( כן אני מרשה לעצמי לכנות אותה ככה.. הדוקטורית הייתה גם יבשה רוב הזמן אבל המאמנת הזו פשוט ייבשה את המסך..לפחות לא עשו אותה ביצ' זה כבר משהו)

ומילה אחרונה על סאנג בונג - הבחור הזה פשוט פשוש! נראה לי שהוא קצת גנב את ההצגה מג'י הון.. בכל מקרה מקווה לראות אותו בסדרות נוספות..

זהו אין לי מה להגיד יותר..אבל היה כיף לצפות בה...תודה ענקית לדנה שבזכותה יכולתי לראות בתרגום לעברית וזה הפך את החוויה של הצפייה לטובה יותר

תוקן על ידי asole 16/5/2011 2:56

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1563)