שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

101st Proposal

Small_Monkey 101st Proposal Small_Monkey
פורסם לפני 3525 ימים     מאת iDana     אין תגובות    

הסדרה 101st Proposal שודרה ברשת SBS בין החודשים מאי-יולי 2006 ויש לה 15 פרקים. הסדרה היא רימייק לדרמה יפנית משנת 1991, ונעשתה גם גרסה סינית.

העלילה:
פארק דל-ג'ה (לי מון שיק, "אילג'ימה", "המלכה סון דוק") הוא נגר פשוט וטוב לב שמתקרב לגיל 40. הוא מאוד רוצה להתחתן, אבל זה לא ממש מצליח לו – אולי כי הוא לא כ"כ יפה, לא כ"כ חכם, לא כ"כ עשיר, אבל יש לו לב זהב. כמו שמרמז שם הסדרה, הוא כבר היה ב-100 פגישות לצורך נישואין, אבל לכל אחת מהעלמות שאיתן נפגש הייתה סיבה להגיד לו "לא", ולרוב הוא נזרק תוך כמה שניות/דקות מתחילת הדייט.

כשהוא מגיע לפגישה ה-101, העניינים קצת מתבלבלים והוא נפגש בטעות עם האן סו ג'ונג (פארק סון יאנג, The Sons of Sol Pharmacy House), שבכלל הייתה אמורה להיפגש עם בן של טייקון עשיר (ג'ו יון וו, "יי סאן"). היא לא מבינה מי זה הטיפוס המוזר שעומד מולה, והוא מתאהב ממבט ראשון.

סו ג'ונג היא פחות או יותר הגרסה הקוריאנית ליוסי סיאס שפוגש את מיכל ינאי או משהו כזה. היא שדרנית רדיו וטלוויזיה שמתמחה בהקשבה לבעיות של אנשים ובפרויקטים שמשמחים ילדים. היא בת 29, נאה, נשמה טובה, משכילה ואלגנטית. מאחורי החיוך היא מסתירה סיפור כואב – לאחר שאיבדה את אהבת חייה מספר שנים קודם לכן.

על פניו, לא נראה שיש סיכוי לקשר בין דל-ג'ה וסו ג'ונג... אבל האם זה יכול לקרות?

הקאסט המורחב כולל גם את אים היון שיק ("היהלום שבכתר", "יי סאן") כאביו של דל-ג'ה, ולי ג'ונג מון (18 vs. 29) כאחיו הצעיר; הונג סו-אה (I Believed a Guy) מגלמת את אחותה הצעירה של סו ג'ונג, וצ'וי ראן ("מיי גירל", "הונג גיל דונג") היא דודתה שמשמשת גם כשדכנית לעת מצוא.

סונג צ'אנג אי ("יי סאן", "סינדרלה מן", "החיים יפים") מגלם כאן את הידיד הטוב של סו ג'ונג שמאוהב בה, וג'ונג סונג הוואן (Green Coach) מגלם גבר שנכנס לחייה בנסיבות מיוחדות. אה, וגם ג'ונקי קופץ להופעת אורח קצרצרה בתפקיד עצמו בפרק הראשון.

התרשמות אישית:
טוב, לסדרה הזו הגעתי כי חיפשתי משהו פשוט וקליל יותר, וגם כי לי מון שיק היה בערך הדבר היחיד שחיבבתי ב"אילג'ימה", והייתי סקרנית לראות אותו בתפקיד הראשי. אני חייבת להודות שדי התאכזבתי מהדמות שלו. דל-ג'ה אמנם היה תמים, טוב לב וילדותי – אבל הרבה פעמים הוא נראה לי מטופש. הדמות הנשית סימפטית, אבל לא מספיק מעניינת לטעמי, והחיבור בינה ובין דל-ג'ה נראה לי מאולץ ולא משכנע במיוחד. אם כי היו להם כמה רגעים חביבים.

היה נחמד לשטוף את העיניים עם סונג צ'אנג אי – הוא כמעט תמיד נראה כ"כ רענן שאני יכולה לדמיין את ריח האפטרשייב שלו... Butterfly_S6 בהתחלה היה לי מוזר לראות אותו שוב כסטרייט (אחרי "החיים יפים"), ובאופן כללי, הדמות שלו הייתה די סטנדרטית כאן.

בגדול, הייתי מגדירה את הסדרה כלמל"מית – לא מועילה ולא מזיקה במיוחד... יש בה כמה רעיונות חביבים ורגעים חמודים, אבל היא לא מתעלה לגבהים וחסר בה ברק. לדעתי היה אפשר לחדד ולשייף את הדיאלוגים כדי שיהיו פחות בנאליים ויותר משעשעים, שנונים ומקוריים.

באופן קצת מוזר, הסצנות שיותר עניינו אותי היו דווקא אלה שבהן סו ג'ונג נזכרת באהובה – היו שם כמה רגעים באמת מרגשים, ושם הרגשתי את הכימיה והניצוצות שהיו חסרים עם הדמות הגברית הראשית... ומשום מה גם חיבבתי את קטעי הנגרות של דל-ג'ה, שהפיקו כמה פרודוקטים לא רעים.

קשה למצוא סרטונים לסדרה הלא מתוקשרת הזו ... אבל הנה אחד קצרצר:

ובנימה אישית, למרות שהסדרה הזו הייתה ככה ככה מבחינתי, באיזשהו מקום היא מילאה תפקיד ב"התאוששות" שלי, ועכשיו אני מוכנה לקפוץ לדרמה מורכבת, מאתגרת ואפילו קורעת לב. אלא מה? קיבלתי החלטה אסטרטגית לקחת פסק זמן מהסדרות המלוכסנות (למעט מה שמשודר ב'ויוה פלטינה'), עד שאשלים את חובותיי האקדמיים (או לפחות אתקדם משמעותית). כך שבינתיים אני רק אוגרת פרקים... עד שיבואו ימים פנויים וחופשיים יותר.

תוקן על ידי iDana 28/5/2011 23:29

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)