שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Golden Bride

DiamondGolden BrideDiamond
פורסם לפני 3507 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

הסדרה GOLDEN BRIDE היא סדרה קוריאנית בת 64 פרקים ששודרה בערוץ SBS בחודשים פברואר ועד יוני של שנת 2007. הרייטינג הממוצע עמד על 21.4%.

העלילה:Book
ג'ין-ג'ו היא בחורה צעירה, חצי קוריאנית וחצי ויאטנמית. כשהייתה מאוד קטנה אביה עזב את ויאטנם והבטיח לאמה שעוד ישוב אליהן אך מאז הן לא שמעו ממנו.Eye_Br_Tear
אמה של ג'ינג'ו סובלת מבעיה בעיניה שתגרום לה להפוך לעיוורת בתוך תקופה של שנה ולכן, ג'ינג'ו רוצה להגשים את חלום אמה ולאפשר לאם לראות את אהבת חייה לפני שתאבד את הראייה לגמרי...
באותה העת, בדרום קוריאה בחור כבן 30 בשם קאנג ג'ון-הו סובל מהתקפי חרדה קשים בעקבות אי נעימות שעברה עליו בעת שהותו בארה"ב. המקרה קשור לאקסית שלו אותה הוא לא מצליח לשכוח. כבר חלפו 3 שנים מאז שחייו למעשה מושבתים, הוא הפסיק לעבוד מאז אותו מקרה, הוא בקושי יוצא מהבית כי בחוץ הוא נקלע להתקף חרדה. מצבו לעיתים משתפר אך מיד שוב מתדרדר.
אמו של ג'ון-הו רוצה שבנה יצליח להתגבר על החרדה וימשיך בחייו ולכן, היא נוסעת לויאטנם בשביל למצוא לו כלה. היא מליטה לשדך בין בנה לג'ינג'ו שלא מהססת כי היא רוצה לטוס לקוריאה ולמצוא את אביה כמה שיותר מהר.
ג'ון-הו וג'ינג'ו מתחתנים אבל מערכת היחסים שלהם בהתחלה לא עולה יפה וג'ינג'ו מספרת לג'ון-הו כי הסיבה האמיתית לרצונה להתחתן איתו הייתה בכדי לאתר את אביה. הם עושים ביניהם הסכם של נישואים זמניים לתקופה מוגבלת ומעמידים פנים כי הם זוג לכל דבר בפני שאר בני המשפחה של ג'ון-הו איתם הם גרים.
בין משפחתו של ג'ון-הו ומשפחת קים יש יחסים עכורים מהעבר מאחר ואמו של ג'ון-הו יצאה עם ראש משפחת קים והוא נטש אותה ונישא לחברתה הטובה אוק קיונג אחרי שזו שיקרה לו שהיא מצפה לילד ממנו.
למרות העבר העכור, הקשר בין שתי המשפחות רק הולך ומתהדק והגורל מאחד ביניהם מכל מיני כיוונים בלתי צפויים.מחייך

דעתי על הסדרה:cool2
אני אתחיל בכך שאכתוב שאני לא ממליצה על הסדרה הזאת...אני החלטתי לצפות בה כי חשבתי שמדובר בסדרה טובה מאחר ותרגמו אותה לספרדית. בדר"כ לא מתרגמים סדרות ארוכות לספרדית אז חשבתי שאם טרחו לתרגם דווקא אותה אז יש סיבה טובה לכך אך התבדיתי...הסדרה אפשר לומר איכזבה אותי! היא הזכירה לה איזו טלנובלה (ממדינה מסויימתקריצה) שטחית. השחקנית הראשית (גילמה את המשנית ב"אילג'ימה") שיחקה ממש מעצבן את הבחורה החצי ויאטנמית וחצי קוריאנית...המבטא שלה הציק לי וההבעות שלה בעת שדיברה עיצבנו אותי אף יותר.

כמובן שבשלב כלשהו שכבר התרגלתי לפרצוף שלה אז הצלחתי לסמפט את דמותה אבל קשה לי לשכוח את ההתחלה הכל כך מעצבנת...כוכבים
מי שגילם את קאנג ג'ון-הו הוא השחקן סונג צ'אנג-ווי ("המלך סאן", "החיים יפים" ועוד...), שחקן שבדר"כ אני מאוד מסמפטת אבל פה פחות...המשחק שלו עם התקפי החרדה ותהליך ההחלמה שלו לא היו משכנעים לטעמי.SS
כמובן שלא הכל היה רע בסדרה...מערכת היחסים בין הזוג הראשי התפתחה לאט לאט, ג'ינג'ו הביעה דאגה רבה לג'ון-הו ורצתה לעזור לו להחלים למרות התנגדותו הנחרצת. בסופו של דבר הדאגה הכנה שלה כלפיו גרמה לו לראות אותה באור שונה (למרות שגם פה יש לי ביקורת על המהירות שבה הרגשות שלו כלפיה צצו).

עוד זוג שמאוד סימפטתי בסדרה היו אחותו הצעירה של ג'ון-הו - סה-מי ובן זוגה הצעיר יונג-סומאוהב (הבן הצעיר למשפחת קים, המשפחה היריבה).

הם היו זוג ממש מתוק!נשיקה2 את יונג-סו גילם השחקן-זמר ("סופר ג'וניור") המתוק לי היצ'ול...עכשיו בהסתכלות לאחור, אני לא אתפלא אם הסיבה היחידה שבגללה החליטו לתרגם את הסדרה היא בזכות ה'יצול.להלהלה

נקודות אור נוספות בסדרה...לג'ון-הו הייתה דודה בת 40 שכשהייתה בת 20 היא נינטשה ע"י החתן ביום החתונה ומאז היא לבד...היא מכירה גבר בערך בגילה שעובד במפעל של אחיה והשניים מספקים סצינות משעשעות. בהתחלה הם מתנהגים באכזריות זה לזו והם כמו חתול ועכבר אבל לאט לאט זה משתנה אבל עדיין בצורה מצחיקהקריצה

דבר נוסף - אחותו הגדולה של ג'ון-הו ובן זוגה היו משעממים, אבל הקשר המצחיק שבינה לבין חמותה היה כל כך משעשע שלפעמים מצאתי את עצמי צוחקת מול הטלויזיה בגלל מה שקורה ביניהן...מצחקק
מכירים את זה שבסדרות הקוריאניות כשהצעירים עושים משהו לא בסדר אז למבוגרים עולה הלחץ דם והם אוחזים בעורף??? אז האחות של ג'ון-הו גרמה לעלייה בלחץ הדם של חמותה המון פעמים ובכל מקרה עשו את זה מאוד מקורי ומשעשעVV

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)