שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

ממזרח לעדן- (כן, כן, ראיתי עד הסוף)

ממזרח לעדן- (כן, כן, ראיתי עד הסוף) Spoiler_00
פורסם לפני 3502 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

והחלטתי לשלוח ידי ב"ספיישל" שאולי יחסוך כאבי לב ו 56 שעות צפיה לאנשים מסויימים.
(ואולי, בראש ובראשונה, יאפשר לי וינטלציה אחרי המרתון שעשיתי)
סלחו לי שאין אני אמונה על צירוף תמונות. אבל האמינו לי ששני השחקנים שגילמו את לי דונג צ'ול חתיכים אמיתיים.

ולסדרה:
בראשית היה לי קי צ'ול. הוא כורה פחם בעיירה משמימה שמנהל אותה גבר בשם שין טה ווהאן. יתום אכזרי שהתחתן עם אשה עשירה (וחמודה מאוד) כדי להשתלט על החברה של אביה.

ללי קי צ'ול יש אג'ומה כעסנית שצועקת עליו כל הזמן וקוראת לבנה "ממזר", אבל הוא טוען שגבר אמיתי צריך לדעת לחבק את הטובים והרעים - שהלב שלו צריך להיות כמו הר טה באק - ולכן הוא לא מתרגז.
חוץ מזה יש לו אהובת נעורים שבאה בעקבותיו לעיירה הזו, והילד שלו והיא והוא חיים בשלום יחד, למורת רוחה של האשה החוקית. (אולי זו הסיבה שהיא נרגזת והוא לא...)
באותו כפר יש אחות מיילדת שנכנסת להיריון משין טה וואהן, אבל הנ"ל לא מוכן לסכן את הקשר עם אשתו העשירה, הוא חוטף אותה, מוציא מרחמה את הילד והורג אותו.

בלילה אחד נולדים שני תינוקות. בן של כורה הפחם ובנם החוקי של שין טה וואהן. המיילדת היא האומללה שבאותו יום הוציאו את בנה, היא נשבעת לנקום ומתחילה בהחלפת הילדים.

שין טה וואהן המפחד מלי קי צ'ול שרוצה להוביל מרד של העובדים, מחליט לביים פיצוץ במכרה והורג את הבחור. בטקם הלוויה (איזה ביגוד לבן עם זר קוצים על הראש שלבשו שם) צועקת האג'ומה שכולם יודעים מי הרוצח ושזו אינה תאונה ונשבעת לנקום. היא רוצה שילדה יהיה תובע, כדי שיפליל את שין טה ווהאן בבוא היום, ויכריח אותו לשלם על מעשיו הרעים.
בינתיים החברה של לי קי צ'ול - הכורה המת - בהיריון, ושתי האג'ומות מגדלות את שני הבנים: לי דונג צ'ול ולי דונג ווק יחד בעיירה. "אמא קטנה" ו"אמא גדולה" קוראים להם הילדים. והאמא הקטנה מביאה את קי סון, ילדה חמודה.

הרבה חומר? הגענו רק לפרק 3. אבל הנה, קפצנו ב 10 שנים. דונג ווק בן 5, דונג צ'ול בן 15, ומסתבר שהאב הביולוגי מואס באם שמתריעה באזני כל מי שרוצה ולא רוצה לשמוע, שהוא הרג את בעלה, ושולח ביריונים שיכו אותה.
הוא מנסה לתת לה פיצויים. היא שורפת אותם. הוא שורף לה את הבית. דונג ווק מחליט לנקום והולך לשרוף את הבית שלו, לי דונג צ'ול, האח הגדול מנסה לכבות את השריפה ולוקח את השריפה על עצמו. הוא נלקח לבית מעצר לנוער עבריין.
שין טה הוואן מנסה להרוג אותו שם, כביכול בקרב כנופיות, אבל חברי הכנופיה המתנקשים לא ממש מצליחים לפגוע בו, ובסופו של דבר בורחים יחד איתו מהכלא.
הוא מוצא את עצמו מוקף בפעילות עבריינית, כדי להשיג כסף לרפא את החבלות שאמו ספגה מביריוניו של שין טה וואהן. והופך למנהיג חיובי בתוך החבורה. בשלב הזה יש הרבה מלחמות כנופיות, הרבה אקשן והרבה דם.
בשלב כלשהו הוא בורח למקאו ושם פוגש את ביתו של האיש החזק בעולם העסקים האפורים: מלך הקזינו, היו"ר גוק. קוראים לה גרייס, או יונג ראן, או גוק ג'ה. תלוי ביום ובקורא.
היא מתאהבת בו, הוא מתאהב בה. מציל אותה כמה פעמים, אבל אבא שלה מוכן שיעבוד אצלו, אבל לא שיתחתן איתה.
רק בפרק 20 ומשהו הם בורחים יחד ליומיים של אושר, אבל האידיליה נגמרת כשהם נתפסים.
לי דונג צ'ול הופך לאדם הגון בעל מגרש גרוטאות, אבל מסתבר שזוכרים אותו לטובה בעולם העסקים של הקזינו, והיו"ר גוק מחזר אחריו.
בינתים האח, דונג ווק, לומד היטב ומגיע להישגים מרשימים (הראשון באוניברסיטה של סיאול בלימודי משפטים) אבל שין טה הוואן מנסה להפריע לו - זורק אותו לעינויים בהאשמתו כ"קומוניסט", שולח אותו לצבא ל"חינוך מחדש" ומוצא חדשות לבקרים דרכים להתעלל בו.
הקשרים של דונג צ'ול עם אנשים בעמדות מפתח מצליחים לשחרר את אחיו המעונה שוב ושוב ממרתפי העינויים שהוא מחזיק בהם. זו הסיבה שהוא ממשיך לעבוד "עם אנשים מוזרים"

בילדותם היתה בכפר נערה שדונג ווק ושין מיונג הון (הבן של שין טה הוואן, אבל כזכור, תינוק מוחלף...) אהבו. היא אהבה את דונג ווק, אבל לשין מיונג הון היו תוכניות אחרות בשבילה.
הוא אנס אותה. היא חתכה ורידים. היא ניצלה. הוא קיבל נזיפה קשה מאמא שלו. היא נכנסה להיריון. דונג ווק הבטיח לה שיתחתן איתה ויתייחס לילדה כלשלו, אבל היא החליטה שהיא מתחתנת עם האבא של ילדה.
התחתנו, הביאו ילד, המשיכו לגור עם ההורים, ושין טה ווהאן גילה בכלתו חוש לעסקים שמעולם לא מצא בבנו.
גם גרייס התחתנה עם מייק, יורש קזינו שאבא שלה מצא לה בתקוה לאחד כוחות. אבל מהר מאוד הוא הולך לעולמו בקרבות ירושה עם אחיו.
האחות שהחליפה את התינוקות הופכת לרבקה, אישה עשירה, שמנסה להפיל את שין טה ווהאן בכל כוחה.
הוא מזהה אותה ומנסה להתנקש בחייה בזמן שהיא במכונית. הוא לא יודע שבנו בא אליה להתחנן, וברגע שהיא חושבת שהיא עומדת למות היא מספרת לשין מיונג הון שאביו איננו אביו.
היא לא מתה, אבל הוא הולך להיבדק. והוא מוצא עצמו מבולבל ונמשך למשפחה שקודם למד לשנוא.
הוא מספר לדונג צ'ול, ודונג צ'ול לאמא הקטנה, והאמא הקטנה לאמא הגדולה, ובסוף כולם יודעים את האמת.
כולם נשברים, כולם מבולבלים, כולם אומללים. רק שין טה הוואן מאושר: "איזה בן מצוין יש לי! התובע מס' 1. אני אעזור לו"
והוא מתחיל לשלוח לו מסמכים מפלילים של היושבים בצמרת במטרה להפוך אותו ל"חוקר מספר 1". דונג ווק מסתנוור ומתחיל להאמין באגדה שהיא עצמו.
בינתיים אביה של גרייס מגלה שהוא חולה בסרטן ריאות וימיו ספורים. הוא יודע שכשימות מיד יהרגו את גרייס כל המאפיונרים שהחזיק מסביבו, ולכן הופך את לי דונג צ'ול ליורש שלו.
וסוף סוף מברך על האהבה הלא ממומשת הזו.
אבל אם חשבנו שנכונו לנו רגעים מאושרים, תחשבו שוב. רוב הזמן הזוג הזה מתמודד עם נסיונות חטיפה ובקשות לכופר, ועם לי דונג ווק, התובע הכללי, שהציב לו מטרה לחסל את עסקיו הלא חוקיים של לי דונג צ'ול. בסופו של דבר למרות שגריים ולי דונג צ'ול מתחתנים הם מבלים רק לילה אחד יחד. דקה אחרי שברחו ממעצר, ושתי דקות לפני שחטפו אותה.
היו שלבים שאמרתי לעצמי על דונג ווק: "טוב שאבא שלו עינה אותו פעם. אני מאחלת לו מוות בייסורים"
בפרק האחרון רבקה (אותה אחות) פוקחת את עיניו להבין מה עשה אחיו בשבילו כל השנים, ומוכיחה כי שין טה הוואן הפליל אותו בעסקאות המפוקפקות שרקח והעביר ל"תובע". ששימש כבובה.
דונג ווק מתעשת ומבטיח לתבוע את אביו הביולוגי, ומנסה להציל את גרייס החטופה.
גם לי דונג צ'ול מנסה להצילה. הם מאחדים כוחות לשתי דקות, והיא אכן ניצלת. אבל לי דונג צ'ול, ששרד אינספור התנקשויות, חוטף כדור ולצעקות "היונג" ו"לא!" של גרייס אומר אבוג'י ועוצם את עיניו.
בדקה האחרונה של הסדרה מראים את גרייס עם ילדה חמודה וכל בני המשפחה המורחבת (כולל אשתו של שין טה ווהאן שממזמן הבינה עם איזה יצור היא חיה) יושבים וצוחקים, ואומרים: "היונג, עכשיו באת?" "בוא תיכנס"...
אבל מראים את דמותו על רקע שמיימי כזה. והוא מחייך את חיוכו היפה ואומר: אני אוהב את כולכם".
כך שלא ברור אם הם מדברים לעצמם, עושים סיאנס, או שכמו בפרקים קודמים, הוא הצליח להינצל מהתופת ולחזור לחיים.
ועל זה נאמר:
מה, מה היה קשה לכם לפרגן לנו חמש דקות של אושר בסוף? לא יכולתם להראות לנו אותו נכנס, בצעדים כבדים, אפילו עם תחבושות, אבל נכנס ומחייך על אמת? הייתם צריכים להשאיר את זה כסוף פתוח?
לא מספיק בכינו כמעט במשך 56 פרקים????
אגב, למי שתהה לגבי שין טה וואהן, בפרק האחרון רבקה קושרת אותו ועם מכוניתה מובילה את שניהם לתוך הנהר. "שני רשעים כמונו לא צריכים להיות בעולם."
עם כל הכבוד, רבקה, יכולת לעשות את זה קודם, הרבה קודם. חשבנו שרצית שיגיע למשפט מול דונג ווק. לא שימות לו סתם, ככה. ביחד איתך.
אז שורה תחתונה?
אני לא מצטערת שראיתי את הסדרה הזו. אבל היא בהחלט דורשת נשימה עמוקה. וככל שהזמן עובר, אני מכריחה את עצמי לחשוב שלי דונג צ'ול לא מת.
זה לא יתכן שכולם שמחים לקראת מישהו שלא באמת מגיע.
נכון?
נכון?

תוקן על ידי asole 20/6/2011 1:21

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1250)