שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Tamna, The Island

Bonbon_4Tamna, The IslandBonbon_4
פורסם לפני 3493 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

הסדרה הקוריאנית "Tamna, The Island" המוכרת גם בשם Tempted Again שודרה בערוץ MBC בחודשים אוגוסט וספטמבר של שנת 2009. הרייטינג הממוצע עמד על 5.7% בלבד.
הסדרה מבוססת על סדרת מנגה בעלת אותו השם.

כוכבת הסדרה סו-וו זכתה בטקס פרסי הטלויזיה של MBC בשני פרסים...הראשון הוא הפופולריות והשני הוא על תפקידה בפעם הראשונה כדמות ראשית.
למרות שהסדרה החלה את שידוריה בשנת 2009, צילומיה החלו כבר באוגוסט 2008 באי ג'ג'ו.

העלילה:סרט
חלומו של ויליאם ספנסר הוא להגיע למזרח ולמצוא שם מוצרים שאין בארצו הרחוקה. בעזרת חברו יאן הוא מחליט להפליג לנגסאקי הרחוקה לשם הגשמת חלומו.להלהלה במהלך ההפלגה הספינה טובעת והתקרית הזו מביאה את ויליאם לאי "תמנה" (ג'ג'ו). מי שמוצאת את ויליאם על החוף של תמנה חסר הכרה היא בו-ג'ין תושבת תמנה שמצילה את חייו של הבחור הזר שבמבט ראשון די מפחיד אותה מאחר ומראהו החיצוני מאוד שונה מהמראה של תושבי תמנה וכל אזור ג'וסון.פליאה
בו-ג'ין הוא בחורה צעירה שכל חייה התגוררה בתמנה יחד עם הוריה ואחותה הקטנה. אמה היא הצוללנית והאחראית על כל הצוללניות של האי. בו-ג'ין אף היא צוללנית אך היא מבצעת את עבודתה בצורה גרועה ותמיד היא מתלוננת על כך שהיא אינה אוהבת להיות צוללנית ולגור בתמנה.חולה

לאי תמנה מגיע פארק-יו, בחור צעיר שלכאורה הוגלה לתמנה אחרי שהואשם בבילוי מוגזם בבית הבושת בג'וסון.מבוגרים פארק-יו שייך למשפחה בעלת מעמד רם והחיים בתמנה מאוד שונים מהחיים אליהם הוא רגיל. משפחתה של בו-ג'ין מסכימה לארח אותו בביתה וזאת בתנאי ויעבוד וירוויח את פת לחמו.
בו-ג'ין מחביאה את ויליאם במנהרה וזאת מאחר ואם אנשי האי יראו אותו הם יסגירו אותו לרשויות וזה עלול להביא למותו. היא וויליאם מתיידדים והקשר ביניהם הולך ומתהדק.
פארק-יו בינתיים מתחיל לאט לאט להסתגל לחיים הכל כך שונים בתמנה ורגשותיו לבו-ג'ין הולכים וגדלים מה שמביא לעלילתינו סיפור אהבה משולש וחמוד!נשיקה

דעתי על העלילה:קריצה
התחלתי לצפות בסדרה בלי צפיות בכלל...את השחקנית הראשית סו-וו יצא לי לראות קודם לכן בסדרה "אחותה של סינדרלה" ושם נהגתי לכנות אותה "פני מנגה" כי זה מה שהפנים שלה הזכירו לי...היא גם די הפחידה אותי רוב הזמן בהבעות המפחידות שלה בזמנו. אח"כ ראיתי אותה בסרט "המשרתת" ששם היא נראתה אחרת לגמרי וגרמה לי להעריך אותה קצת יותר.
ואז הגיעה הסדרה הזאת שבה פשוט לא יכולתי שלא לחבב אותהמחייך...דמותה הייתה ילדותית ומתוקה, ההבעות שלה הפעם לא הפחידו אותי אלא שיעשעו אותי...

ומאוד אהבתי את מערכות היחסים שלה עם ויליאם ופארק-יו.
את דמותו של ויליאם גילם שחקן צרפתי בשם פייר דפורט שזאת הפעם הראשונה שלו בסדרות הקוריאניות. דמותו הייתה חביבה ובגלל הבדלי התרבויות והשפה נוצרו הרבה סצינות מאוד משעשעות...לדוגמא...בו-ג'ין ניסתה להציג את עצמה והוא הבין את שמה כ"וירג'ן"...ואז הוא אמר לה שגם הוא בתול ובמילים אחרות "מי-טו" ובמהלך מספר פרקים היא הייתה בטוחה שהשם שלו הוא "מי טו".ROFL
דוגמא נוספת: איך לדעתכם ויליאם שמע את שמו של פארק-יו? הרי שמבטאים את המילה פארק בלי הרייש ואז יוצא "פק-יו"...בשביל ויליאם המשמעות הייתה אחרת.מצחקק
השחקן אים ג'ו-הואן גילם מעולה את דמותו של פארק-יו. במהלך הסדרה נחשפו פרטים חדשים לגבי זהותו האמיתית. אהבתי את השינוי שהוא חווה באי, מבחור קשוח, שתלטן וקר הוא הפך לבחור מקסים ואיכפתי.נשיקה2

אין ספק שהסדרה הזאת שונה משאר הסדרות ההיסטוריות שראיתי...קודם כל, זאת הפעם הראשונה שבה משתתף בתפקיד די מרכזי בחור שאינו קוריאני. דבר נוסף, רוב רובה של העלילה התרכזה באי ג'ג'ו שבזמנו נחשב לאי עזוב שאליו מגלים את הפושעים והחוטאים. אי שלא קיבל תשומת לב ראויה ממלך ג'וסון.

בשורה תחתונה: סדרה חמודה וכייפית ששווה צפייה!המלצה

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1719)