שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

ןדאי. "הנסיכה שלי"- הרשמים שלי

ןדאי. "הנסיכה שלי"- הרשמים שלי
פורסם לפני 3450 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

אז קודם כל, מדובר בדרמה קלילה, עם שני כוכבים צעירים ויפים שניכר שיש ביניהם כימיה טובה.
זה מתחיל עם מחווה ברורה ל"חופשה ברומא", עת רואים נסיכה מכווצת את בהונותיה ומניעה את צווארה בחוסר נוחות בזמן שהיא צריכה למלא תפקיד רשמי.
מאוחר יותר מסתבר שהיא איננה נסיכה, אלא בחורה שמתלבשת כנסיכה בפארק ומאפשרת להמונים להצטלם איתה תמורת 5000 וון.
פרק אחרי מסתבר גם שהם לא סמכו על זכרונם והאינטילגנציה של הצופים, ושני הכוכבים שלנו צופים לתומם בסרט "חופשה ברומא".
אבל אז מסתבר שהעובדת המצטיינת של הפארק היא אכן נסיכה אמיתית, שזקן עשיר, שהוא הסבא של דונג צ'ול אהובי "ממזרח לעדן", איתר כדי להחזיר את המלוכה לקוריאה.

לקח לי זמן להבין מאיפה האיש הזקן שרוצה להחזיר את המלוכה מוכר לי, אבל אז הוא אמר "מאמא(= הןד מעלתה) ואי אפשר היה לטעות בקולו של מי שהיה שותה תה חרצות. כן, כן, משחק שם המלך מ"המלך סאן". וגם פה יש לו חיוך חכם, אבל אין זקן וכובע (שיער שיבה וחום מעורבבים) ויש משקפיים ומעיל מודרני, והעוזר שלו בסדרה- הוא לא אחר מהפוליטיקאי המשופשף. השר צ'ה כמדומני קראו לו, שהיה משרתם של שני אדונים. איך קשה היה לזהותו בלי כובע המיקי מאוס שלו, שמסתבר שהסתיר שיער מתולתל ומדובלל...
יותר מתמיד צר לי עכשיו שאיני אמונה על שליחת תמונות.

דונג צ'ול אהובי ממזרח לעדן משחק היטב, ולא היה ברור לי אם אני מכירה את הגיבורה או לאו, אבל היא נראתה מוכרת מאוד.

דמות אחרת שזיהיתי היא הנבל המכוער מ"שמור את הריקוד האחרון בשבילי." כאן הוא בתפקיד פרופסור חתיך, ולמרבית ההפתעה, הוא אכן נראה לא רע בכלל. מסוג הפרופסורים שברור למה הסטודנטיות מתאהבות בהם.
כמו תמיד יש רשע תורן ותככים ומזימות של אשת העכביש, אבל הכל באמת במשקל נוצה, חמוד, קליל. כייפי. וגם הנסיכה לא עוברת מטאמורפזה רצינית, ודי נשארת הבחורה החייכנית, החיננית והפשוטה שהיתה קודם להפיכתה ל"נסיכה סי אול"

מ"כוכבים נופלים מהשמיים" אני נהנית (בינתיים) הרבה יותר. צוחקת וממררת בבכי לחלופין...
ואגב, גם פה מופיע המלך הזקן מ"המלך סאן", (אי אפשר שלא לזהות את הקול הזה שלו...) ולדעתי פה גם מופיע סאני הקטן, שנראה שגדל מאז ימיו כמלך צעיר ומתוק, אבל הוא עדיין כובש את לבי כל פעם שהוא על המסך.
את השחקנית הראשית אני לא מכירה, אבל היא משחקת היטב, ובמראה שלה דומה ל...מייגן מ"פליסיטי". (ושוב צר לי שאני לא יכולה להעביר תמונות. אבל זה ממש "הופרדו בלידתן")

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)