שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

"כוכבים נופלים מהשמיים"- סיכום+ ס' לפרק ראשון


"כוכבים נופלים מהשמיים"- סיכום+ ס' לפרק ראשון
פורסם לפני 3452 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

התחלתי את הסדרה הזו עם צחוק בריא. פאל גאנג חיה במשפחה מרובת ילדים, כשהיא הבת הביולוגית היחידה של אמה, וכל השאר מאומצים. היותה הבת הביולוגית לא הופכת אותה למועדפת. מסתבר שכולם מלגלגים עליה ועל העובדה שהיא "אשה חסרת תועלת המתנהגת בצורה חסרת תקוה".
הבלגן חוגג בבית, חדר האמבטיה צפוף, ויש איזה סבא שאוסף גרוטאות ומצטרף לשולחן המשפהח.
היא עובדת בסוכנות ביטוח, נחשבת לסוכנת הגרועה ביותר, ורוב היום שוגה בחלומות ומרדפים אחר העו"ד המוביל של החברה, שמכונה גם "איש הקרח".
"איך את יכולה לאהוב אותו? שואלת אותה חברתה (יש לה יכולת מופלאה לרכוש ידידים, מסתבר)
"הוא כל כך רשע..."
"בחורים רעים שולטים בעולם" עונה פאל גאנג ומעפעפת בעיניה. אבל זה לא עוזר לה לגרום לו להעיף מבט לכיוונה.
הפרק הראשון עוד לא תם ואנו מגלים כי הסבא הגרוטאי (שהוא גם המלך הזקן מהמלך סאן) הוא נשיא חברת הביטוח ואיש עשיר - שיש לו חלום: לפתוח בית חולים שיטפל חינם במעוטי היכולת. הוא מעוניין להקדיש לכך את הונו, ולהפוך את אביה של פאל גאנג, שהוא מעריך מאוד, למנהל המבצע.
משפחתו של הסבא לא מאושרת לשמוע זאת. במהלך ריב עימם על הנושא מתמוטט הסב ומובהל חסר הכרה לבית החולים. ואשתו של בנו מזמינה (אח, הקלות הבלתי נסבלת בה מזמינים רציחות בקוריאה) "תאונה" לבני הזוג המאיימים על שלמות רכושה.
למזלם היא לא יודעת שהם בדיוק גילו, כי פאל גאנג היא נכדתו של הסבא הגרוטאי, שלאמא היה רומן איתו לפני שנהרג. שניות לפני שהמכונית שלהם מתפוצצות משאיר האב הודעה חלקית במשיבון של הסב.
פאל גאנג מגיעה הביתה אחרי שסלסלה את שיערה בכסף שגנבה מקופת החסכון של אחותה הקטנה, רק כדי לגלות שהוריה מתו, והיא הפכה האחראית ל5 אחים צעירים ממנה. אחד מהם תינוק.
היא מוצאת עבודה בביתו של העו"ד הקר כקרח, החי עם אחיו ועם אחיין שמהווה את האתנחתא הקומית של העלילה, ומסתירה את אחיה במרתף הבית.
אם בתחילת הפרק הראשון צחקתי, הרי שבמהלך הפרקים הבאים בכיתי לא מעט. הסיפור הזה אינו סיפור אהבה בעיני, אלא סיפור של השתנות.
כל אחד מהדמויות הראשיות משתנה בעקבות השינוי במצב. פאל גאנג איננה הנערה קלת הדעת וחסרת התועלת שהיתה קודם, עורך הדין הרשע (שממש שנאתי אותו בהתחלה, ואחר כך לא זכרתי למה בעצם שנאתי אותו בכלל), ויתר הדמויות עוברים שינויים ותהפוכות מרשימים. מתפתחים.
הדובדבן שבקצפת זה משחקם של הילדים המקסימים המגלמים את אחיה של פאל גאנג. הבכור - לדעתי- הוא הילד ששיחק את סאני הקטן ב"מלך סאן", והשאר- מדהימים אחד אחד. הייתי מוכנה לאמץ את כולם.
יש שם ילדה אחת, צ'ו רוק, שלמרות שהיא קטנטנה אפשר לראות איזה אג'ומה היא תהיה בעוד 60 שנה.
בסופו של דבר- אהבתי את הסדרה עד מאוד, ואני ממליצה עליה. ומוסיפה אזהרה קלה: פרק 18 משובש משהו, כך שנאלצתי לראות אותו און ליין בתרגום לאנגלית. קחו בחשבון. (מצד שני, זה יכול להיות בעיה של ההורדה שלי..)
אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0762)