שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

משפחת פיירו - פרק 230 - חואן פיירו מת

משפחת פיירו - פרק 230 - חואן פיירו מת נר
פורסם לפני 4535 ימים     מאת זרובבלה     סה"כ תגובות: 55     תגובה אחרונה לפני: 4512 ימים

ההלוויה של חואן:

לצערי גיליתי ספויילר אודות מותו של חואן כבר בפרקים הראשונים. כשנודע לי שחואן (אחת מהדמויות הראשיות!) ימות, הייתי בשוק, אחרי שההלם חלף הגיע הכעס ואז האכזבה; איך ניתן להרוג דמות ראשית? במיוחד את דמותו של חואן שהתעוור בילדותו ולמרות זאת לא נתן לשום דבר לעצור בעדו, הוא למד, עשה חיל בקריירת ההוראה, התגבר על כל הקשיים ואף מצא אהבה - את מורנה, אך גם אז החיים לא הקלו עליו. אחרי שהקריירה של חואן נהרסה בגלל אהבתו למורנה והם אף נפרדו מכורח הנסיבות, חואן ניסה לאסוף את השברים ולהחזיר את חייו למסלולם, לכן הוא נישא לריטה (שרק חיפשה דרך כלשהי שבה תוכל לנעוץ את טפריה בחואן וללכוד אותו סופית) ששכנעה אותו להינשא לה בתירוץ שהנישואים יצילו את הקריירה שלו, בשביל ריטה זה היה התירוץ המושלם.
הטירוף של ריטה פרץ בהדרגה, ככל שהיא נהייתה יותר נואשת, היא נהייתה יותר מטורפת, עד שהשתגעה לגמרי.
מכיוון שריטה היא אדם כל כך מורכב, אני חושבת שהיא גרמה למגוון רב של רגשות אצל הצופים.
הייתה תקופה שאהבתי אותה ורציתי שהיא תהיה בת הזוג של חואן ולא מורנה, אהבתי אותה אפילו כשרק התחלנו לגלות את הצד המניפולטיבי שלה.
אפילו אחרי שהרוע שלה נחשף היו פעמים שהרגשתי שהיא בסה"כ צריכה חיבוק, מישהו שיאהב אותה ויתמוך בה, מישהו שיהיה שם בשבילה, שלא תרגיש כל כך בודדה.. ראיתי אותה בתור הילדה בת ה-14 שחיה עם אמה ואביה החורג שמתעלל בה, מישהי שרק צריכה שיושיטו לה יד לעזרה ויגנו עליה, דברים בסיסיים שמשפחה אמורה לספק והיא לא קיבלה בבית.
אך אז המעשים הרעים שלה גברו על כל החמלה שהרגשתי כלפיה. אני חושבת שהשיא היה כשהיא אמרה לחואן שהיא עוזבת אותו, נוסעת והוא לא יראה אותה יותר לעולם כשבעצם היא הלכה לתחנת הרכבת, ישבה בבית קפה ועקבה אחרי חואן שהגיע לחפש אותה. ולאחר מכן, כשהיא עשתה את עצמה חוזרת מהנסיעה למענו, היא הרימה כרטיס נסיעה שהיה זרוק על הריצפה ואמרה לחואן שזה הכרטיס שלה, כדי שלא יחשוד... ניצלה את היותו עיוור, כמו תמיד. אני זוכרת את הסצינה הזאת בתור הסצינה שגרמה לי לשנוא את ריטה סופית, היא הייתה כל כך רעה, קרה ומחושבת.

ריטה לא בחלה באמצעים על מנת להשיג את חואן, כולל רצח.
מסע הרצח של ריטה כלל לא מעט אנשים: אביה החורג, אמא שלה, מולינה, פטרוצ'י ולבסוף, חואן.
בקיצור, עדיף לא להתעסק עם ריטה.
היה מזעזע לראות את חואן טובע בבריכה לאחר שריטה דחפה אותו קשור לכסא, הוא היה כל כך חסר אונים.. אמנם היא "התעשתה" והוציאה אותו מהבריכה אך בבית החולים היא ניסתה לדקור את מורנה ופגעה בחואן, ששילם על כך בחייו.
בגלל שידעתי שחואן ימות, המוות שלו לא גרם לי סערת רגשות או כעס על המפיקים שבחרו בדרך הזאת, כי בסופו של דבר בחרתי לצפות בטלנובלה המצויינת הזאת על אף שידעתי מה יקרה.
פשוט חבל שבחרו בדרך הזאת, אחרי שטרטרו את הצופים במשך כל כך הרבה זמן עם הרומן של חואן ומורנה.. הרי כל הטלנובלה התנהלה סביב הזוגיות שלהם.. וזה הגראנד פינאלה של הרומן הגדול? מאכזב.
לפחות חואן ומורנה הספיקו להתחתן לפני מותו.. בחתונה הזאת, בהחלט לא היו דמעות של שמחה.. היה מרגש שחואן הצליח לראות את מורנה בחתונה, רגע לפני שהתמוטט ומת. אך עם זאת, מאכזב שהוא לא אמר למורנה שראה אותה.. זה היה מקל את הסבל שלה ולו בקצת.
וכמו בכל טלנובלה טובה, הגיבור אולי מת, אך יורש קטן מתבשל בבטן של אהובתו.. הנצחה לאהבה גדולה.

אני חייבת לומר שאלאונורה ווקסלר היא שחקנית מדהימהק_99ק_99 היא נכנסה לדמות ונתנה הכל. אפשר לשבח אותה בלי סוף, אחת השחקניות הכי טובות.
בהחלט מגיע לה לזכות במרטין פיירו, היא זאת שעשתה את הטלנובלה. לדעתי אלאונורה לא משתווה אפילו לשאר הקאסט, היא פשוט בטופ גביע_
על המשחק המדהים הזה מגיעים לה יותר פרסים מלקרלה פטרסון.
שמחתי להתוודע לשחקנית כל כך מדהימה.

ועכשיו, נעבור לדמויות האחרות..
רפה אמנם חמוד אבל הוא צבוע לא קטן!
לוסיה הייתה חברה של רפה לפני שהוא בכלל הכיר את איסבל. הרי כשפיירו היה עם איסבל, לוסיה ורפה כל הזמן לכלכו עליה ורפה שיתף פעולה עם לוסיה.
אחרי שרפה הכיר את איסבל והתאהב בה ובקטה הוא הפך לחבר הכי טוב של איסבל, איש הסוד שלה שתמיד משתף איתה פעולה.
רפה שומע מה קורה בין פיירו ולוסיה ומיד רץ לספר את הרכילות הטרייה לאיסבל - אך לא כך הוא נוהג עם חברתו הותיקה לוסיה! כשאיסבל הייתה עם פיירו מאחורי הגב של לוסיה, רפה ידע, שתק ולא עשה דבר! הוא אפילו תמך באיסבל. איזה מן חבר זה?!
ועוד יש לו את החוצפה להתעצבן על לוסיה ולהתנהג כאילו הוא חבר שלה. עם חברים כאלה, מי צריך אויבים?
רפה מקסים עם איסבל וקטה, שישאר איתן ויעזוב את לוסיה במנוחה.

איפה סנדי? היא לא תחזור יותר לסדרה? (האמת שהיא הייתה כל כך משעממת שעדיף שלא תחזור)
אחרי שתפילותיי נענו ומבל מתה ולוסיאניטו עף מהטלנובלה - למה אי אפשר להיפטר גם מאמדאו? הוא מעצבן ברמות! דווקא אותו היו צריכים להשאיר בסדרה?! ועוד הביאו את הויטני הזאת כדי למרוח קצת זמן.. הסצינות שלהם כל כך דביליות, בלתי נסבלות.. אם כבר ריטה פתחה במסע רציחות, קשה לה לרצוח גם את אמדאו?? בשביל זה היא לא צריכה סיבה, הרצח יהיה מוצדק לגמרי! רק בגלל שהוא כל כך מעצבן.

אם כבר מדברים על דמויות שהתפוגגו מהסדרה, לא אהבתי שסנדי ואסקיאל לא חזרו להלוויה של חואן.. מילא שדון מרטין לא חזר אבל האחים.. ההפקה יכלה להחזיר אותם לפחות לפרק אחד.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1406)