שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

"מי אתה?" (וספויילרים לרוב)

"מי אתה?" (וספויילרים לרוב)
פורסם לפני 3408 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

כבר בתקציר ידוע לנו כי הרוח של האבא תיכנס בבחור קר לב ומנוכר, אז די ברור לנו כשאנו רואים את האבא בהתחלה, שהוא בקרוב הולך למות...
זה הופך את כל הדיאלוג הראשוני שלו עם ביתו למרושע ביותר. שכן היא מטיחה בו שהוא אב גרוע ושההחלום שלה זה לחיותר רחוק ממנו.
לא עובר זמן רב והחלום מתגשם.
אודה ולא אבוש, בחלקים לא מעטים בסדרה הזו בכיתי, אבל יחד עם זה הרגשתי שהם רוצים שנעבוד על מסחטת הדמעות שלנו. זה הרגיש קצת "לא פייר", אם מבינים למה אני מתכוונת.
היו גם כמה רגעים משעשעים בסדרה, ובמיוחד אהבתי את שני החברים שלה, השחקן שנהרג בתאונת דרכים ושיחק גם בקופי פרינס- בתור רב טוראי קוואן, וחברתה הנכה.
זו הפעם הראשונה שאני רואה דמות בכסא גלגלים בסדרה קוריאנית, והיה בזה המון עניין מבחינתי. איך יפתחו את העלילה איתה. הדמות שלה היתה מקסימה וחשפה גם קשיים אמיתיים של נכים בקוריאה (אין מעלית, דלתות צרות מידי, ממש כמו בישראל...) אבל בפרקים האחרונים כמעט ולא הראו אותה, וחבל.
סיפור האהבה בין הגיבורים קצת לוקה בחסר. לא לגמרי ברור מדוע היא מתאהבת ב"אג'אשי המטורף"- אחרי שכה פגע בה, ועוד פחות ברור מדוע היא מוכנה להיקרא "כדורגל" ודוגלת בכך שזה בסדר שיבעט בה כשירצה. עצוב.
הדמות שלו היתה עשויה טוב יותר, והוא שחקן נפלא. באמת נפלא. הוא מצליח לגלם שתי דמויות שונות (את המנכ"ל הקר והאב חם הלב) באותם בגדים, ועדיין את יכולה להבדיל מי הוא מי.
היה לי קצת קשה עם העובדה שעירבבו את סיפור המשפחה שלו עם ההרג של האבא. הקונפליקט בין להסגיר את אחיו היה חסר ממשות משמעית מבחינתי. ובכל מקרה, העובדה שהרעים נמלטו מהאישום ברצח, וגם זכו בציורים של האבא- נראית לי לא הוגנת.
נכון שמנהל הגלרייה נשאר עם נקיפות מצפון שלא ציפה להם, (ושאני מקוה שירדפו אותו כל ימי חייו) אבל זה היה די אנטי קליימקס לכל מה שנרקם בפרקים הקודמים.
את המסקנה של "תהיו נחמדים לאנשים כי אתם לא יודעים מתי זו הפעם האחרונה שתראו אותם" הכרתי כבר קודם. וגם את "תמצו כל יום" שהסדרה מטיפה לו. ובכל זאת, בהתרשמות הסופית שלי, זו היתה סדרה לא מלהיבה, גם אם לפרקים מותחת מאוד- שבמובן מסוים גם לא ממש ברור לאיזה ז'אנר היא מכוונת.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1250)