שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

ניחוח אשה- סיכום צפיה

ניחוח אשה- סיכום צפיה
פורסם לפני 3349 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

מלכתחילה לא רציתי לראות סדרה שידוע לנו מהפרק הראשון שלה שגזר הדין של הגיבורה הוא מוות.
אבל באיזשהו שלב - כשהבנתי שאהובתי, קים סון אה, הלא היא סאמסון המתוקה ושין מי רה המרגשת ("סיטי הול") מככבת שם, היה לי ברור שאני לא יכולה באמת לותר על ההזדמנות לצפות בה.
חיכיתי שיעלו 16 פרקים, ואז אמרו לי שבאתר "כרמית נוסעת לקוריאה" (היי, כרמית, מה קורה עם הנסיעה הזו באמת?)
יש את כל הפרקים.
אז נתחיל מהסוף: אין שם. חסרים שני הפרקים האחרונים והשלמתי צפייה באחד מערוצי הסטרימינג הקיימים, בתרגום לאנגלית.
תוך כדי גיליתי שהקוריאנית שלי השתפרה פלאים.
ראשית, כמה דברים כלליים:
1. כל הכבוד לכרמית ולרבקה על התרגום המושקע. עוד לא ראיתי השקעה כזו ותשומת לב לכל פרט ופרט. השירים תורגמו, שמות של ספרים תורגמו, לכל מילה קוריאנית שהופיעה ניתן הסבר בכוכבית. מה שיכול להקל מאד את הצפייה על מי שטרם נחשף ל"נונה", אוני, אג'ומה ושאר מילים שאנחנו כבר מכירים...
אז באמת, יישר כוח.
2. הגיבור של הסדרה- יש לו עפעפיים משולשים. באמת. כנראה שהוא עשה ניתוח שלא הצליח או משהו. בהתחלה חשבתי שהמאפרת עשתה לו פס שחור של איפור לא מוצלח, אבל עם הזמן הבנתי מה קרה שם. הוא גבר נאה ועדין, אבל העפעפיים הללו...
3. למה קוראים לסדרה "ניחוח אשה"? אין שם ניחוחות, אין שם התייחסות לריח כמעט, ואין שום הגיון בשם הזה, שלקוח מסרט מצליח שנעשה בשנות ה-90. (כמובן שאין גם שום קשר לסרט...)
אם חפצים הקוריאנים בשמות של סרטים הוליבודיים, הייתי מציעה להם לקרא לסדרה "הטנגו האחרון". שלל ריקודי הטנגו שממלאים את המסך יכלו להלום להפליא את השם.

ועכשיו- ספויילרים, למי שנזהר- שיתרחק.

קים סון אה באמת מופלאה, והסדרה התחילה בקצב שהקשה עלי להיפרד ממנה. כבר מזמן לא שקעתי בדרמה ככה, בכזו התלהבות. לרגע חשבתי ש"היי, הנה מצאתי שוב סדרה שווה באמת."
ואז, התחילו פרקים מ- ש- ע- מ- מים.
סלחו לי, אבל השיעמום פשוט חגג. היו כל כך הרבה קטעים מיותרים בעיני, שמצאתי את עצמי שוב צופה "כדי לסיים עם זה כבר" ולא מתוך התלהבות ומתח.
ספיילרו לי שהסוף איננו רע, ונורא רציתי להבין איך יעשו את זה סוף טוב שלאורך כל הסדרה מתייחסים לזה שימיה ספורים.
בסוף הסתבר שהסוף איננו כזה טוב. כשמסיימים את הסדרה היא עדיין חולה, פשוט ממשיכה לחיות חודש וחצי מעבר למה שהרופאים נתנו לה, ובעצם לא ידוע מה יהיה בגורלה.
מצד אחד, זה סוף הגיוני. מחלות לא נעלמות סתם כך. מצד שני, זה לא ממש סוף סכריני.
לפחות חסכו מאיתנו את הסצינות הנוראיות של הפרדות מהאהובה והבכי הכללי של כל המשפחה והמכרים. (אני, עם הרגשנות שלי, מסוגלת לבכות פשוט כי מישהו אחר בוכה. אז תבינו שבכיתי לא מעט במהלך הסדרה. שכן היה שם ים של דמעות...)
אהבתי בסך הכל את הרעיון הכללי של הסדרה, היו שם לא מעט קטעים מרגשים ונוגעים ללב, קטעים מצחיקים וקטעים חביבים, אבל בסיכומו של דבר- אהבתי את סאמסון וסיטי הול הרבה הרבה יותר. ואפשר להגיד שאפילו קצת התאכזבתי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)