שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Ruler of Your Own World

Bus_Green Ruler of Your Own World Bus_Green
פורסם לפני 3345 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

הסדרה Ruler of Your Own World (שנקראת גם As You Wish) שודרה ברשת MBC בין החודשים יולי-ספטמבר 2002. הסדרה זכתה בפרס על התסריט.

דמויות/ שחקנים:

קו בוק-סו (יאנג דונג-גון, I'm Sam)

ג'ון קיונג (לי נה-יאנג, Fugitive: Plan B, Ireland)

סונג מי-רה (גונג היו-ג'ין, פסטה, Best Love, Thank You). שימו לב לעגילי המגן דוד...

האן דונג-ג'ין (לי דונג-גון, Sang Doo, Let's Go To School, Smile Again)

העלילה:
קו בוק-סו יוצא מהכלא וחוזר לסורו ולמה שהוא יודע לעשות הכי טוב – לכייס. בעוד יום עבודה שגרתי למדי, הוא גונב את כספה של ג'ון קיונג, בת למשפחה עשירה וקלידנית בלהקת רוק צעירה ואלמונית. הכסף הגנוב היה אמור לממן ניתוח, שהיה יכול להציל את חייה של סולנית הלהקה.
המפגש של בוק-סו עם קיונג, יחד עם עוד גילוי מספיילר ומפגש מקרי עם פעלולן, גורמים לו לנסות לשנות את חייו. הוא מצטרף לבית ספר לפעלולנים, ובמקביל בינו ובין קיונג נרקם קשר חזק ומיוחד – למרות שלבוק-סו יש חברה צמודה ונחושה בשם מי-רה, ולקיונג יש בחור עשיר ומפונק שמחזר אחריה, דונג ג'ין.

התרשמות אישית:
למרות שהסדרה הזו כוללת כמה וכמה קווי עלילה שהיו יכולים לפרנס בכבוד מלודרמה מכובדת (ילדות עשוקה, משפחות לא מתפקדות, מחלה מסכנת חיים ועוד), יש בה משהו כ"כ מרענן ומקורי, ובעיקר דמויות ראשיות שובות לב ולא סטריאוטיפיות. אם לאור נתוני הפתיחה היו לי כל מיני תחזיות לגבי המרובע הרומנטי הראשי, הרי שהם הפתיעו אותי בהמשך, ולא מעט אלמנטים בעלילה היו לא צפויים בעיניי. ויחד עם זאת, אין בעלילה הזו מתח עוצר נשימה, אלא משהו אנושי, פשוט ויומיומי. נהניתי לצפות בסדרה הזו לאט, בקצב של פרק ליום, והאמת שלא רציתי לסיים...

הדינמיקה בין הזוג הראשי הזכירה לי במשהו את הסרט "אמון הדדי". אמנם ראיתי את הסרט מזמן ואני לא זוכרת ממנו הרבה, אבל זו הייתה האסוציאציה הדי מיידית שלי כשראיתי את בוק-סו וקיונג יחד. הם נראו כל כך טבעיים וכל כך שייכים אחד לשנייה. הייתה ביניהם כנות והבנה, והם היו מקסימים ביחד ולחוד. למרות הרקע שלו, בבוק-סו יש משהו עדין ותמים כמו ילד, ויש לו לב ענק. קיונג קצת קלולסית, אבל גם ישירה, דבקה במטרה ומאוד אכפתית לסביבה. כשצפיתי בסדרה חשבתי שאלה אנשים שהייתי שמחה שיהיו בחיים שלי (וזה לא קורה לי יותר מדי עם דמויות. שניהם אפילו הופיעו לי בחלום). התחלתי כל פרק בשמחה, שעוד מעט אראה שוב את בוק-סו המקסים שלי. הוא לא חתיך או משהו כזה, אבל הוא לגמרי נכנס לי ללב.

ואני חושבת שמבין הסופים הפתוחים שראיתי, זה המוצלח ביותר שגם עוצר בנקודה הכי מדויקת...

והנה קליפ חמוד ולא מספיילר מדי:

אגב, בסדרה מופיע גם קים ג'ה-ווק (וואפל בוי מקופי פרינס) באחד מתפקידיו הראשונים:

וזה מה שחשבה לינה על הסדרה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)