שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

הו, אג'ומה שלי.... (או: oh my lady ) ללא ספויילרים

הו, אג'ומה שלי.... (או: oh my lady ) ללא ספויילרים
פורסם לפני 3347 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

אבל תודו ש"אג'ומה שלי" נשמע יותר מתאים לקומדיה רומנטית שעוסקת באג'ומה בת 35, חסרת מזל וחסרת כסף, גרושה ואם לילדה, שמנסה להתפרנס ומוצאת עבודה כמנקה בביתו של סונג מין וו (Choi Si Won as ) Sung Min Woo
ואוי, כמה שהשחקן הזה יפה. באמת. לא נתקלתי בו קודם משום מה, אבל הוא אחד הקוריאנים היפים שראיתי.)
הכוכב המצליח הוא די חסר כשרון, ועל יופיו פרנסתו, והאג'ומה שלנו מצליחה לגרום לו להבין כמה דברים משמעותיים על כשרון משחק ועל החיים בכלל.

זן היתה סדרה חביבה עד מאוד, מצחיקה לפרקים. לשחקנית המשחקת את האג'ומה יש רזומה נאה מאוד והיא נראתה לי בתחילה כמו בת 23, אבל אחר כך התרגלתי לראותה כאג'ומה מבוגרת יותר.
(השחקנית Chae Rim) לשם שינוי לא הזלתי ולו דמעה אחת, ונהניתי מספיק מהפרק האחרון כדי לרצות לראותו שוב. כבר סדרות רבות שזה לא קרה לי...:)
זה לא סדרה גדולה, אם כי יש כמה אמירות על ה"שואו ביזנס" ועל כוחן העולה של האג'ומות, ועל משמעות היופי בחברה הקוריאנית ובכלל...אבל היא בהחלט מהנה וקלילה, ועשויה היטב.
אני מצרפת קליפ, כדי שתוכלו להתרשם מהשחקן ויופיו ומה שאומרים עליו... ומהאג'ומה שלמרות טוב ליבה ותושייתה הרבה, עושה גם כמה נזקים...(בקליפ ספויילרים קלים מאוד)

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)