שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

סיימתי את "התחנה הבאה אושר"

סיימתי את "התחנה הבאה אושר" Road_Sign
פורסם לפני 3340 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

אז הנה כמה מילים על הסדרה...

הסדרה Next Stop, Happiness (שידועה גם בשם Autumn's Concerto) שודרה ברשת TTV / SETTV בטייוואן בין החודשים אוקטובר 2009-פברואר 2010, ויש לה 21 פרקים. הרייטינג הממוצע עמד על 5.80, ואני מניחה שמדובר בסיפור הצלחה (הרייטינג של הפרק הראשון היה 2.89, ובפרק ה-21 נתוני הרייטינג היו כמעט פי שלושה). יש גם תרגום לעברית, באדיבות ASIA4HB

דמויות/שחקנים:

ליאנג מו-צ'אנג (אדי אן, נשמע כמעט כמו שם ישראלי...)

רן גואנג שי (ואנס וו)

הוא טו יאה (כריס ווה)

הא יי-קיאן (טיפאני קסו)

העלילה:
רן גואנג-שי, יורש עשיר וסטודנט שחצן למשפטים, מנהל חיים שנראים מושלמים אבל הם בעצם קרים וחסרי אהבה. החיים שלו משתנים כשהוא פוגש את ליאנג מו-צ'אנג, שהתייתמה בגיל צעיר ומוכרת בנטו בקפיטריה באוניברסיטה. בין השניים נרקם סיפור אהבה גדול, עד שהגורל מתערב כמה וכמה פעמים...
ויש גם ספיישל מקסים של זלפה.

התרשמות אישית:
הסדרה הזו היא ההתנסות הטיוואנית הראשונה שלי, אבל לא הרגשתי הלם תרבותי או משהו כזה, אולי כי בדרמה הזו יש משהו מאוד אוניברסלי – סיפור אהבה שיכול להתרחש כמעט בכל מקום בעולם.

בסך הכל מדובר בסדרה חביבה, שהייתי מגדירה כ"טלנובלית לייט". הסיפור הבסיסי דומה למה שכבר ראיתי בלא מעט טלנובלות ובכלל, אבל מה שמרענן אותו זו העובדה שמדובר בסדרה קצרה יחסית, ובמקום התרחשות קצת אחר (למרות ההערה הקודמת שלי על האוניברסליות, בכל זאת יש כאן משהו חדש).
בגדול, השחקנים היו יפים, פוטוגניים וחמודים ונראו טוב ביחד. לא הייתי מושקעת רגשית לעומק בעלילה ובדמויות, ולפעמים הדרך אל האושר התמשכה ונסחבה לי מדי (במיוחד בפרקים האחרונים), כך שהמרצתי אותה לא מעט.

אגב, חשבתי שעניין המוזיקה והפסנתר יתפוס מקום מרכזי יותר בסדרה (במיוחד לאור השם Autumn's Concerto), אבל נראה שבשלב מסוים זנחו את הכיוון המוזיקלי הזה. והמעין פרומואים שהוקרנו בערך כל רבע שעה, היו דווקא חמודים. חיבבתי בעיקר את הקטעים עם הגזרים וצינור ההשקיה...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)