שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אז איך פוגשים שכן מושלם?


אז איך פוגשים שכן מושלם?
פורסם לפני 3338 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

טוב, זו שאלה מעניינת. הלכתי לראות את הסדרה הזו אבל למרות שלא ידעתי למה לצפות, לא לזה ציפיתי. סצינה של רצח על הפתיחה, אשה מתחננת על חייה בגשם, ואז מעבר חד לשכונה פסטורלית ולגבר שעושה ג'וגיננג (קים סונג וו כבק סו צ'אן)
הוא רץ, וכל גברות השכונה מתמוגגות ממנו. לא לחינם הן מתמוגגות. מסתבר שמטרת חייו היא להיות "הגבר שיתאים עצמו לכל אשה שעומדת מולו".
גם האג'ומות הנשואות נמסות בגללו. היחידה שאין לה שום עניין בו היא בחורה צעירה ודי מכוערת, (בה דו נה. מעולם לא ראיתי קוריאנית עם אף בולבוסי שכזה...) שחיה עם אמה ואחותה היפה וחד ההורית, הגרושה בשלישית. ועם האחיינית החמודה.
הגרושה היפה מאוהבת, כמו כולן, במורה הנאה (כן, מסתבר שהוא מרצה...) וכשהיא שומעת באקראי שהוא מתעתד לנסוע לקמבודיה, היא מחליטה לנסוע בעקבותיו כ "צירוף מקרים" שיפיל אותו ברשתה.
את אחותה הכעורה היא לוקחת עמה כדי שתסחב את המזוודות ותשרת אותה. במהלך הנסיעה מגלה האחות שהבחור המבוקש לא מסתפק בעבודתו כמורה וכחביב אג'ומות השכונה, הוא גם ...ג'יגולו. חי על חשבונן של נשים, והנסיעה שלו לקמבודיה היא עם בת הדיקאן (הנשואה) אותה הוא משרת כרגע.

עוד על המטוס לקמבודיה דלעת כפרית אמיתית, שנוסעת כדי להתחתן (מסתבר שקמבודיה היא המקום לייבא ממנו נשים לקוריאה, כמו מאוקראינה לישראל, כנראה) ולהשיג אם לילד צעיר.
כבר בשדה התעופה נפגשים הג'יגולו והדלעת ומסתבר שהנסיך האג'ומות והוא מכירים היטב, והג'יגולו גם גנב ממנו פעם, והוא עוד מחכה לכספו...
העלילה מסתבכת ומתפתלת, ובין הדלעת הכפרית לאחות הצעירה נרקם קשר יפה. אבל אם חשבנו שיש לנו היכולת לצפות מי יהיה עם מי כבר בפרק הראשון של הסדרה, הרי שבסדרה הזו הטויסטים הם רבים מידי. ואני עצמי מצאתי את עצמי שואלת: רגע, מי בעצם צריך להיות עם מי?
יש שלב שנראה שזה האחות הכעורה עם הג'יגולו, שכן ההתנגדות שלה אליו הופכת אותה לאתגר אמיתי עבורו, ויש לו את הדרכים שלו להקסים ולה יש את הדרכים שלה לשנות.
ויש שם את פארק שי הו- שמופיע רק מהפרק השני- בתור מנכ"ל קשוח שמחליף מזכירות בלי סוף, עד שמזכירתנו הכעורה מצליחה לא רק להחזיק מעמד לצידו, אלא להפוך לדמות שאט אט חודרת לליבו, למרות שאמו המכשפה כבר ייעדה אתו לאשה אחרת...
בקיצור, עד לרגע האחרון לא לגמרי ידעתי איך תסתיים הסדרה, ומכיון שאשה אחת לא יכולה להיות עם שני גברים, גם אם עם הזמן שניהם ראויים מאוד, כל אחד בדרכו, הרי שהסיום היה גם שמח וגם מאכזב...(תלוי כנראה את מי מעדיפים יותר...)
ומה עם הנרצחת מהרגע הראשון? אה, כן. מסתבר שחקירת הרצח הזו מסועפת וקשורה לכל גיבורי העלילה, אבל נקודות זכות מיוחדות מקבל החוקר המהולל והשלומפר (שמשחק אותו השחקן ששיחק את צ'נג בם המרושע ב"המאפיונר שלי/נאהבים") שלחלוטין כבש את ליבי הפעם.
עוד שחקנים שהיו מוכרים לי זו אין האיי מ"טעם אישי" (שוב בתפקיד הכלבה) ומי ששיחקה את אמו של פארק שי הו ב"כבוד משפחתי", והפעם משחקת את החותנת המיועדת שלו.

בסופו של דבר, זו סדרה מעניינת מאוד, מלאה פכים קטנים של חיים בשכונה אחת, ומעלה את התהייה לא איך לפגוש שכן מושלם, אלא איך נדע מי הם השכנים שלנו באמת...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0586)