שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אייריס- ספויילרים עד הסוף

אייריס- ספויילרים עד הסוף
פורסם לפני 3321 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

סיימתי עכשיו לראות אייריס. דרמה מושקעת ביותר, מלאה באקשן. על הרגע הראשון אמרתי לעצמי שהם בטח הולכים להרוג את הגיבור בסוף, ושאני אתכונן.
אז התכוננתי והוא המשיך להיחלץ מכל מצב בלתי אפשרי ועוד יותר בלתי אפשרי שאפשר רק לתאר.

כשזה היה חמש דקות לפני הסוף והוא אפילו הגיע למנוחה ולנחלה, אמרתי לעצמי: "וואלה? הקוריאנים האלה יפתיעו אותי עם סוף אמריקאי סטדנרטי של הגיבור המושלם חי עם אהובתו באושר ועושר?
ואז...
בום, בדרך חזרה מקניית הטבעת, בזמן שהגברת היפה מחכה לו על מגדלור, מישהו יורה בראשו והוא דומע על הההגה. קליפ של הרגעים היפים של הזוג...וסוף לסיפור.

ואתם לא מבינים איך ששמחתי. כי ידעתי. ידעתי שהם לא מסוגלים בסרטי האקשן שלהם לתת לנו רגעים של נחת (אחרי מה שעשו לדונג צ'ול, הפכתי לחכמה)
הם חייבים להעביר מסר שהטרור עדיין קיים ושהאנשים הטובים שנלחמים בו לא באמת יכולים לנצח.
שמעתי שהם רוצים לעשות אייריס 2, ומבחינתי הם גם מסוגלים להחיות את הגבור, אבל זה לא משנה.
מה שמשנה זה שלמרות שהסדרה מספקת מתח טוב ואקשן מסוג סרטי הקאובויים של שנות החמישים, ואפילו התייחסות פילוסופית לשאלה "מיהו פטריוט" ומהו המעשה הנכון, היא לא מספקת תשובות מסודרות לשאלות שהיא מעלה, והדמויות והמניעים שלהן לא לגמרי מובנות עד הסוף.
יש עדיין הרבה נסתר בסוף הסדרה. כך שבהחלט יש מקום לאייריס 2, אם כי סביר להניח שיהרגו עוד דמויות אהובות שם.
רגעי אור: המדען המטורלל של הNSS, שהוסיף המון צבע וחיוכים לסדרה, המשחק המשובח של כולם, וההפתעה שהסבה לי "הנסיכה התובעת" שמשחקת שם מרגלת צפון קוריאנית גברית וקשוחה, ובעיקר, שקטה מאוד. לגמרי סוכנת חרש.
איפה זה ואיפה דמותה הקשקשנית והחביבה של מה הארי?
ובקיצור, בקרוב ב"ויוה". אבל אני די בטוחה שאני לא ארצה לראות את זה שוב.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)