שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

מיליון כוכבים נופלים מהשמיים

מיליון כוכבים נופלים מהשמיים Star_3DT_Silver
פורסם לפני 3317 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

הסדרה One Million Stars Falling from the Sky (שידועה גם בשם The Smile Has Left Your Eyes) שודרה ברשת Fuji TV ביפן בין החודשים אפריל-יוני 2002, ויש לה 11 פרקים.

העלילה:
(באדיבות אתר Asia4hb, שבו הסדרה נמצאת במלואה עם תרגום לעברית)
ריו (קימורה טאקויה, להלן קובי) הוא טבח מתלמד שמתייחס אל אהבה כאל משחק. חייו משתנים כשהוא פוגש בשתי נשים-מיוואה (Igawa Haruka), הנסיכה העשירה והמפונקת, ויוקו (Fukatsu Eri), בחורה צעירה בעלת אופי בלתי שיגרתי שמפרה את שלוות רוחו.
את מערכת היחסים המשולשת ביניהם עוטפת פרשיית רצח מסתורית של צעירה נוספת שהתאבדה לכאורה בקפיצה ממרפסת ביתה. בחקירה מעורב גם קאנזו (Akashiya Sanma), אחיה של יוקו ובלש במשטרה המקומית.
כל החלקים לאט לאט מתחברים יחד ואנחנו מגלים את הקשר בין כל הדמויות, העבר והווה שמביאים עתיד בלתי ידוע.

התרשמות אישית:
לסדרה הזו הגעתי אחרי שהתרשמתי לטובה מקובי בסדרה Beautiful Life ונשארתי עם טעם של עוד. חוצמזה רציתי להתכרבל עם סדרת מתח ומסתורין עוצרת נשימה בלילות החורף הקרים... אבל לצערי זה לא היה זה.

נתחיל מזה שנשארתי אדישה לדמותו של ריו – הוא לא עורר בי רגש משמעותי, חיובי או שלילי, וזו אולי הנפילה הגדולה ביותר מבחינתי בסדרה שאמורה להישען על הגיבור האניגמטי והכריזמטי. לא שנאתי, לא אהבתי, לא הצטמררתי – פשוט כלום. אולי זו אחת הסיבות שלא הייתי במתח במהלך הצפייה, ואף השתעממתי לפרקים (ובהתאם גם המרצתי).

ולגבי הטוויסט הגדול והמפתיע לכאורה, שמגיע לקראת הסוף – ראיתי אותו מגיע כבר לקראת אמצע הסדרה. אולי זו צפייה של שנים בטלנובלות שבאה לי בהפוכה הפעם... אם כבר, ההפתעה העיקרית בסדרה הייתה שדמות שנראתה לי די חשובה, סיימה את תפקידה מוקדם יחסית, בלי שזה יזכה להתייחסות משמעותית מצד הדמויות האחרות.

אני חושבת שמערכת היחסים היותר מעניינת בסדרה הייתה דווקא זו שבין ריו ואחיה קאנזו, בלש חביב ודי פשלונר (ובכלל לפי הסדרה הזו, קצת קשה לסמוך על המשטרה שלא משקיעה יותר מדי מאמצים בחקירה). אני בכלל חושבת שהוא היה במקצוע הלא נכון. עם היחס והאכפתיות שלו כלפי המעורבים בחקירות, מתאים לו לדעתי להיות עובד סוציאלי.

ויש כמובן גם דעות שונות לגמרי משלי...

קליפ עם ספויילרים קלים למדי:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)