שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

שקר לי- סיכום צפיה

שקר לי- סיכום צפיה
פורסם לפני 3309 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

הסדרה הזו הוגדרה ע"י אנשי הדרמהבינס, מי שלא יהיו, כאכזבת העונה. הם נתנו לה 3 כוכבים מתוך 10.
נתחיל בזה, שאני לא מסכימה.

הסדרה הזו התחילה נפלא. באמת נפלא. בחורה חמודה שעובדת בלשכת התיירות הממשלתית (כוכבת קופי פרינס, שנראית פה נשית וחמודה להפליא) פוגשת את החברה המכשפה שגנבה לה את הבחור שהיא אהבה והתחתנה איתו.
החברה מלגלגת עליה על שהיא לא התחתנה "לא כל אחת יכולה להתחתן" היא אומרת, משל מדובר במשימה בינלאומית המצריכה יופי, שכל ועוצמות שאין לתארן. ואה ג'ונג יקירתנו מספרת שהיא דוקא נשואה. התחתנה בסתר.
חברה אחרת רואה אותה בזרועותיו של מנכ"ל המלון העשיר, אחרי שנפלה שם ועשתה סצינה שלמה, ומפרשת את הסיטואציה לא נכון. מפה מתחילות הלשונות לקשקש. ומהר מאוד מדביקים למנכ"ל הקפדן סיפור של נישואין בסתר.

הסיפור הזכיר לי קצת את סאמסון בהתחלה, (ולא רק בגלל שהשף מסאמסון מופיע פה בתור צייר וטבח מדופלם) "סוכריה אמיתית" חשבתי. "למה אכזבה?" אבל דוקא הפרקים הממש אחרונים בסדרה היו מיותרים ומטופשים משהו. עם קוי עלילה שמאוד לא ברור מה רצו להגיד בהם.
הסדרה החלה מהנושא של הכאב המעמדי של כל הלא נשואות, המושפלות ומרגישות שלא בנוח במחיצת חברותיהן הנשואות, מהמקום בו נשים לא מבטלות חתונה גם אם החתן נמצא בוגד ערב לפני - כי כבר הזמנו שמלה ואולם, אבל לא מטפלת בנושא עד הסוף...וחבל.
כך שאני הייתי נותנת לסדרה ציון גבוה בהרבה משלוש, אבל אני בהחלט מבינה למה התאכזבו ממנה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0630)