שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אייריס 3-4

פצצה אייריס 3-4 פצצה
פורסם לפני 3307 ימים     מאת danarod     סה"כ תגובות: 26     תגובה אחרונה לפני: 3280 ימים

בפרקים האלה הייתה לי כנראה טלפתיה עלומה עם התסריטאים, כי בכל פעם שהיה משהו שנראה לי מוזר, הם נתנו סוג של הסבר/תירוץ. Smiley_Silly

פצצה נקודה ראשונה: איך זה יכול להיות שהנשיא לא יודע על קיומו של ארגון NSS?
לא רק אני התפלאתי, אלא גם הנשיא הטרי (הוא גילם את הסבא ב"גברתי הנאווה" אאל"ט?). אבל מסתבר שיש דברים שנשיאים לא חייבים לדעת, מי אמר שהוא האזרח מס' 1? נו, לפחות יש לו את הזכות לפרק את הארגון אם הוא לא נראה לו מספיק חשוב (אני בעד). אבל נראה שהנשיא חובב נשק גרעיני, אז בינתיים יש לו עניין בארגון הנ"ל.

פצצה נקודה שנייה: איך זה שהיון-ג'ון לא ניסה עד עכשיו לברר מה קרה בשבע השנים הראשונות לחייו ומי היו הוריו? לא הספקתי לתהות וכבר הוא סיפק איזשהו הסבר בעצמו, משהו על הדחקה וכו'. נו, לפי הפלאשבק אפשר לראות שהכל יתחבר מתישהו, ומי יודע מה מסתיר סגן היו"ר. בסוף עוד יתברר שהוא מושתל של הצפון קוריאנים...

פצצהנקודה שלישית: איך סוכנים יוצאים לחופשה בלי טלפון, ביפר או אמצעי איתור מינימלי? נו, נראה שאחרי הכל העבודה ב-NSS לא כל כך מחייבת...

פצצה ועוד כמה הערות רנדומליות:
הקטעים הרומנטיים היו מאוד פוטוגניים, אבל נשאר אצלי הרושם כאילו הם בעיקר "מדגמנים זוגיות" ומצטלמים על רקע הנופים היפים. סיפור האהבה והדיבורים על חתונה לא משכנעים אותי בינתיים... לעומת זאת כל קטעי הכוננות/הכנה למשימה/אקשן די הרדימו אותי.

לזה אני קוראת נשיקה מתוקה!

וזה ממש ניצול לרעה של השוקולד. לא חבל על העוגה?

האם הביאו את טופ לדרמה רק כדי לירות או שהתפקיד שלו יתפתח לכיוונים נוספים?

ואני בעד גיבור ראשי שלא לוקח את עצמו יותר מדי ברצינות! Smiley_Silly

בפרק 4 חזרנו לנקודת ההתחלה, ובסוף הפרק הייתה תחושה שהסיפור האמיתי מתחיל עכשיו. אבל לא נשארתי במתח (גם הפרומונובלה תרמה לזה). נחכה לסופ"ש.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)