שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

המרגלת מיונג וול

המרגלת מיונג וול
פורסם לפני 3306 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

לאחרונה נוסף למקורות הסדרות הקוריאניות הבלוג הזה, שמאפשר למכורים לדרמות להנות ממבחר רב יותר של דרמות מתורגמות. אז ראשית, קומאו לעדן שתרגמה והשקיעה.
את הדרמה על המרגלת מיונג וול ששודרה לאחרונה בקוריאה וזכתה לרייטינג ממוצע של 7.4 אחוזים, החלטתי לראות בעיקר בגלל שהיא הדרמה הראשונה שתורגמה במלואה בבלוג.

השחקנים הראשיים לא היו מוכרים לי. ואפשר למצא את פרטיהם פה http://wiki.d-addicts.com/Myung_Wol_the_Spy

והסיפור בכללותו (גם בדרמה וגם בתקציר בבלוג) מופיע באופן מעוות, אז הנה, אני מתקנת.

רב"טית בדיוויזית התרבות של צפון קוריאה נכשלת שוב ושוב במילוי משימותיה. מבקשים ממנה לפרוש, אך היא מבינה שהבוסים שלה מעוניינים בספר שיש לכוכב ההאליו הדרום קוריאני- קאנג וו, (מגולם ע"י אריק. שכנראה מקוה להיות מדונה יום אחד) והיא מחליטה להסתנן לקוריאה ולקחת את הספר, ולתקן את המעוות.
העלילה מסתבכת שלא לגמרי ברור לממונים מה היא עושה שם, ובסופו של דבר היא ספק לוקחת על עצמה, ספק מוטלת עליה, המשימה לגרום לו להתחתן איתה ולהביא אותה עימו לצפון קוריאה.
עריקה של כוכב גדול לצפון- תביא כבוד רב מין הסתם לדרום קוריאה.
במידה ותיכשל, היא ו-2 סוכנים "רדומים" שנמצאים בקוריאה כבר 30 שנה ובאים לעזרתה, יצאו להורג.
המפקד הישיר שלה נמצא גם הוא בדרום קוריאה בניסיון להשיג את הספר - שבעצם מהווה חלק מ-4 ספרים שמשום מה יגרמו עושר רב למוצא שלהם.
ידידתנו מיונג וול מצליחה להסתנן שוב ושוב לחייו של כוכב ההאליו, אבל הוא אגוז קשה לפיצוח. וגם נסיונות המרגלת הותיקה ללמד אותה קסם נשי מהו- עולים בתוהו.

לסיפור הזה יש הרבה פוטנציאל, אבל מנקודת המבט האישית שלי הרגיש לי שהיוצרים לא ידעו לגמרי מה הם רוצים. זה שילוב של "אייריס" ו"בסט לאב", מה שיוצר מצד אחד מצבים דרמטיים וקונפליקטואליים, מלאים באקשן, ומצד שני, מצבים שמעוררים גיחוך ומלאי קריצה לעולם הבידור והמשחק, ולעובדה שהכוכבים הם אנשים שמתחזים כל הזמן לדמויות שיתאימו לתדמית שהם יצרו לעצמם - כדי שהציבור יאהב אותם.
גם העובדה שבשלב כלשהו הזוג (כמובן) מתאהב לפתע, היתה עשויה בעיני באופן משונה משהו.

אז האם לראות?
ובכן, זו סדרה בסך הכל עם כמה רגעים משעשעים, והכימיה בין השחקנים טובה, ושחקני המשנה חמודים, זיהיתי את לי קיון, ששיחק גם בתור האחיין האידיוט ב"כוכבים נופלים מהשמיים", ואת הדודה/סבתא מ"כבוד משפחתי" ו"ממזרח לעדן" (גם שם היא דודה :))
אבל - הסדרה לא ממריאה, כי הסוף צפוי עד מאוד כבר בהתחלה.
מישהו באמת חושב שבדרמה דרום קוריאנית הצפון קוריאנים יזכו לקבל כוכב האליו עריק?
לזכות הדרום קוריאנים יאמר שהם ציירו את אנשי הצפון כאנשים חיובים ונחמדים האוהבים את מולדתם, ובטוחים שלמות למענה זה הדבר הכי הרואי ומכובד. ומצד שני, אנשים שאין להם ברירה, כי אם לא ימותו למענה, מישהו כבר ידאג לחסל אותם...

הסיפור הזה הזכיר לי גם את העובדה שבזמנו קים איל ג'ונג, נשיא צפון קוריאה, חטף שני במאים צפון קוריאניים מצליחים, כדי שיעשו סרטים עבורו. 10 שנים הם היו שם. עד שהצליחו לברוח באיזה פסטיבל סרטים בגרמניה. לפעמים המציאות עולה על התסריטים ההזויים ביותר...

במדד זלפה: 3 כוכבים מתוך חמש.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0801)