שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

כבוד המשפחה

Book כבוד המשפחה Book
פורסם לפני 3277 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

הסדרה Family's Honor, הידועה גם בשם Glory of the Family (לפי דרמויקי, חשבו לקרוא לה גם Marrying the Mafia - ואני שואלת WTF?), שודרה ברשת SBS בין החודשים אוקטובר 2008-אפריל 2009. לדרמה המשפחתית הזו יש 54 פרקים והיא זכתה לרייטינג ממוצע של 21.2%. הסדרה תורגמה לעברית באתר ASIA4HB, אך כידוע עקב סגירת אתר מגהאפלואוד בטרם עת, הפרקים לא זמינים עד להעלאתם מחדש.

העלילה:
במרכז הדרמה עומדות שתי משפחות שונות לחלוטין: משפחת הא הענפה והמכובדת, ששומרת בקפידה על המנהגים המסורתיים, ומשפחת לי הנובורישית והשאפתנית. שני אירועים קשורים זה לזה מתניעים את העלילה: הסבא רבא של משפחת הא נמצא על ערש דווי, בזמן שחלק מבני משפחתו מוצאים עצמם בתחנת משטרה בנסיבות מביכות למדי. מהנקודה הזו מתחילות כמה מערכות יחסים שאי אפשר להגדיר כ"אהבה ממבט ראשון", אבל הן בהחלט ישנו את חיי המעורבים בהן, כפי שאפשר לקרוא גם בסקירה המקסימה של זלפה.

התרשמות אישית:
טוב, עם הסדרה הזו עברתי כמה גלגולים. ההתחלה הייתה די איטית, לקח זמן עד שקלטתי מי זה מי ואיך הדמויות קשורות, וגם היו לא מעט טקסים שתפסו זמן מסך, ולא היו כל כך מרתקים. ככל שהפרקים התקדמו, למדתי להכיר את הדמויות והעלילה הפכה מעניינת יותר. בשלב מסוים ממש נכנסתי לזה, הייתי מרותקת לסדרה, התלהבתי מהדמויות, וחשבתי על הדרמה הזו גם מחוץ לשעות הצפייה...

ואז התסריטאים כנראה החליטו שאין מספיק אקשן, והוסיפו כמה מהלכים שהורידו לי את ההתלהבות מהסדרה בבת אחת ובצורה דרסטית. אני לא זוכרת אפילו באיזה פרק זה בדיוק קרה (מתישהו בשליש האחרון של הסדרה?), אבל התחושה שלי היא שמרוב שהתסריטאים ניסו להוסיף מתח (לכאורה), הם יצרו בדיוק את האפקט ההפוך מבחינתי, ואני איבדתי עניין. אולי מכיוון שמדובר בקו עלילה לעוס והיסטרי שצופת טלנובלות כמוני ראתה אינספור פעמים, אולי מכיוון שכמו כדי להוסיף חטא על פשע, הם השתמשו באותו שטיק ממוחזר פרק אחר פרק.

בכל אופן, אחרי 2-3 פרקים מעצבנים (שראיתי בהמרצה מקסימלית), הסדרה חזרה לעצמה, אבל אני לא... הפרקים הבאים היו נחמדים והכל, אבל זה כבר לא היה אותו דבר מבחינתי. ובכל זאת, בסיכום כללי, אני חושבת שזו סדרה חמודה ומהנה רוב הזמן, עם צוות שחקנים מגוון ומיומן, מהצעיר ועד המבוגר שבחבורה. הכי נהניתי מפארק שי-הו, שהיה נהדר בתור איש העסקים הקר והשאפתני שמתאהב מעל הראש. אהבתי לראות גם את הדינמיקה המשעשעת שלו עם הוריו, ואת הדאגה המרגשת שלו לאחותו. עוד פייבוריט שלי בסדרה היה קים סונג מין שגילם טיפוס ילדותי, חמום מוח וקורע מצחוק.

בבלוג הזה יש סקירה נוספת של הסדרה – גם שם מדברים על יחסי אהבה-שנאה עם הדרמה. בזמנו הייתה שם תחרות שבה הציעו DVD של הדרמה למי שיכתוב תגובה עם המילים הבאות:
Family Honor; Shin Goo; blood; Park Shi-hoo; babies; Go-Stop

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)