שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

סיטי האנטר- איזו סדרה!

סיטי האנטר- איזו סדרה!
פורסם לפני 3278 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

טוב, כבר הפרק הראשון היה בעיני פרק של וואו. פוליטיקה ותככים בשלטון, קונפליקטים של נאמנות, כל אלה כשהם עשויים היטב הם ממתק אמיתי שמעורר מחשבה (וחלחלה) לגבי כוחם של פולטיקאים לשלוט בחיינו, והעובדה שגם מי שטובת הציבור לנגד עיניו באמת- לא חף משחיתות וממעשים שאיש הרואה עצמו ישר ומוסרי לא יכול לעשותם.
על חמישה פוליטיקאים דיברה הסדרה הזו. ואני הסתכלתי עליהם וחשבתי על הפוליטיקה אצלנו.
סיפור המסגרת של הנקמה באותם פוליטיקאים, שאב מאמץ מכשיר אליה את ילדו מגיל רך בשנים לעשות- מלא בטויסטים. ולא כאן המקום לכתוב ולספר אותם, למה לספיילר כשאפשר לראות?

לצד חמשת הפוליטיקאים ישנו תובע מחוזי, משרד התובע שם נראה הרבה פחות מכובד מהמשרד של הנסיכה התובעת, אבל חלק מהתובעים נשארו כשהיו.
(אם כי ראש המדור ההוא משחק פה כאג'אשי חביב המסייע רבות ללי מין הו. שחקן מעולה- קים סאנג הו)
ובכלל, כאן אפשר להתרשם מכל השחקנים המופיעים בסדרה. חובבי הדרמות הקוריאניות יזהו שם לא מעט פרצופים מ"סיטי הול", "הנסיכה התובעת" ועוד..)
http://asianmediawiki.com/City_Hunter_%28Korean_Drama%29

לצד ה"וואו" שהיה והמתח שנשמר יפה לאורך כל הדרך, היו גם לא מעט של רגעים של "אוף איתם".
מבחינה רומנטית, הסדרה די "יבשה", ואם בהתחלה (עד פרק 6 לערך) עוד צפיתי לגיבורים הראשיים עלילות משעשעות משותפות, הרי שככל הזמן עבר, זה הפך לקשר מתסכל ביותר.
במסגרת ה"אוף איתם" יש בהחלט מקום של כבוד לרומנטיקה שחסרה.

ושוב- זו סדרה מעולה, שמאוד נהניתי לצפות בה, ואני נהנית לחזור עליה, כי צריך צפיה של יותר מפעם אחת כדי להבין חלק מהטויסטים.

ועכשיו להערות אישיות וקטנוניות:
לי מין הו, גיבור הסדרה. האם העובדה שהלבישו אותך בטייטסים שונים ומשונים (כולל בצבע אדום) רומזת לכך שאתה סופרמן?
מאיזה סיבה מונעים ממך ללבוש ג'ינסים? לא שמעו על זה בקוריאה? אני מציעה לך להחליף את הסטייליסט שלך ויפה שעה אחת קודם.
וחברתך, קים נא-נא,, היא נראית חלשה חולמנית ושברירית. איך אתם רוצים שנאמין שהיא אלופת ג'ודו שיכולה לפרק כל עובר ושב?

ואם מישהו מתקנא בלי מין הו שרוכב על פיל, צריך רק להזכר שב"בחורים רעים" הראו בספיישל איך במקום לרכוב על סוס, הוא יושב על אוכף אוטומטי שזז קצת אחורה וקדימה, ואח"כ כבר מחברים את התמונה- ולנו נראה שהבחור דוהר.
כשראיתי את הפילה חשבתי רק: "מעניין על איזה כורסא הושיבו אותו..."
במדד זלפה: 4 וחצי כוכבים מתוך חמש.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)