שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Fly High

Tree_2Fly HighTree_2VV2
פורסם לפני 3257 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

הסדרה הקוריאניתF_SouthKorea6 FLY HIGH היא סדרה בת 20 פרקים ששודרה בערוץ SBS בשנת 2007 בחודשים אוגוסט עד אוקטובר. הרייטינג הממוצע עמד על כ-12%.
בגרסה שבה אני צפיתי היו 19 פרקים.קריצה

העלילה:סרט

ג'יימס אוניל הוא בחור בן 28 ממוצא קוריאני. מייד עם היוולדו הוא נמסר לאימוץ ואומץ ע"י משפחה אמריקאית. כעת, כמעט שלושים שנים מאז שנימסר לאימוץ הוא מחליט לנצל את הגעתו לקוריאה לצורכי עבודה בכדי לאתר את אמו שנטשה אותו.שבור
לי ג'ין-הי היא אישה נשואה בת 30 + ילד בן 7. היא חלק ממשפחה מסורתית מוכרת ומוערכת. כחצי שנה אחרי נישואיה בעלה עבר תאונת דרכים טראגית ומאז הוא נמצא במצב של תרדמת.OO במשך 7 השנים שחלפו מאז התאונה, גין-הי מגיעה מידי יום לבית החולים להיות לצד בעלה, היא מטפלת במסירות בבנם אותו האב לא זכה להכיר ובנוסף היא מגלה איכפתיות ומסירות רבה כלפי משפחת בעלה החולה.אצבעלמעלה
ג'ין-הי וג'יימס נפגשים במקרה והרושם הראשוני שהותירו זה לזו היה שלילי.נבוטבראש
כשמצבה הכלכלי של המשפחה המסורתית הופך לרעוע בעקבות התשלומים הגבוהים עבור אישפוז בן המשפחה, המשפחה מחליטה למכור את היין תוצרת הבית שלהם, צעד שמפגיש שוב את גין-הי עם ג'יימס שבעת שהותו בקוריאה הוא המנהל של חברת סופרמרקט גדולה.
מערכת היחסים בין השניים הולכת ומתפתחת לסיפור אהבה מקסים.מאוהב

תחילת הפרק הראשון עם כתוביות באנגלית:

הדמויות:

ג'יימס אוניל - בא לקוריאה למצוא את אמו ומצא אהבה

לי ג'ין-הי - אחרי שגילתה את האמת על בעלה החולה החליטה לתת היזדמנות שניה לאהבהלבבות

ד"ר פארק - חבר טוב של הבעל החולה אך בסתר מאוהב ב'ין-הי אך לא מעז לחשוף את רגשותיו וזאת למרות שגם הוא מכיר את הסוד של חברו

יו-רי - ידידתו של גיימס עוד מתקופתו בארה"ב ששיכנע אותו להגיע לקוריאה ולעבוד עם אביה ברשת הסופרמרקט הגדולה
היא למעשה רוצה להיות יותר מסתם ידידה שלו והיא בטוחה שהזמן יעשה את שלו.

דעה אישית:קריצה
נתקלתי בסדרה הזאת ממש במקרה...היא לא מוזכרת בהרבה אתרים ולכן, לא היו לי בכלל ציפיות אבל רציתי לצפות בה בשביל לראות את השחקנית וואנג ביט-נא (איזה שם מוזר, אה?) בתפקיד ראשי כי עד עכשיו תמיד ראיתי אותו בתפקידים משניים בלבד.
השחקן קים נאם-ג'ין גם מוכר לי מסדרות אחרות, אבל פה זאת הסדרה שבה הכי חיבבתי את דמותו. בניגוד לדמויות קודמות שלו, כאן הוא גילם דמות של בן אדם רגיש ומקסים.PP
בתחילתה של הסדרה ג'ין-הי הייתה על תקן אמא בלבד שכל מה שעשתה היה לדאוג לבנה ולטפל במשפחתו של בעלה החולה ואף ביקרה את בעלה מידי יום. התפללה להתרחשות נס שיעזור לו לצאת מהתרדמת.מחזיקא

ג'ין-הי, בנה ומשפחת הבעל:

התפנית אצלה החלה כשהיא גילתה עובדה שלא ידעה על בעלה...עובדה שגרמה לה להסתכל עליו באור שונה ולהרגיש טיפשה על המסירות שהפגינה כלפיו במשך 7 השנים.
אהבתי את השינוי ההדרגתי שחל בה ואת הרגשות שג'יימס עורר בה.
גם ג'יימס היה בחור בודד לפני שפגש בג'ין-הי. אמנם היה לו את אביו המאמץ ואחיו האמריקאי שגם הוא אומץ ע"י אותו אב. אבל בגלל נטישת אמו הביולוגית הוא תמיד חי עם עצבות, עצבות שג'ין-הי עזרה לו למחוק.

ג'יימס והאח האמריקאי שיודע לא רע קוריאנית:

גם הילדון החמוד שגילם את בנה של ג'ין-הי שיחק ממש יפה ואהבתי את הקשר החם שלו עם אמו ואת החיבה שלו לג'יימס שגם היה מקסים אליו.
כמו כן, העצב של ילד והכאב שלו בעקבות ארועים שקשורים לאביו היו מאוד משכנעים.כפיים

לסכום, הסדרה הייתה יפה+, עובדה שהיא גם גרמה לי לכתוב סיקור שמזמן כבר לא יצא לי לכתוב.VV

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1406)