שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

לבלוע את השמש-

לבלוע את השמש-
פורסם לפני 3238 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

את הסדרה הזו ראיתי לאחר ויכוח קל בנושא מי הוא השחקן הטוב מכולם. אני ונורית - מנהלת אסיה- צידדנו בפארק שי הו, ונעמי פצחה בקריאות בוז ואמרה לי: "פארק שי הו עציץ. תראי את לבלוע את השמש ואז תביני מה זה שחקן טוב..." מאחר שגם הבטיחה לי שהסדרה טובה, ומאחר שאני תמיד מוכנה לבחון שחקנים טובים- ניגשתי למלאכת הצפייה.
אז לגבי השחקן:http://wiki.d-addicts.com/Ji_Sung
ג'י סונג, מסתבר שאני מכירה אותו. ראיתי אותו ב"שמור את הריקוד האחרון בשבילי" וב"להגן על הבוס" ועכשיו אני יכולה לומר סופית:
הוא שחקן וירטואוזי. משכנע כמטורלל, משכנע כאיש עסקים מצליח, ומשכנע כביריון קשוח בתפקיד שעיקרו אקשן.
הוא גם יפה מאוד (אם כי נראה לי שהאף שלו נעזר במנתח פלסטי...) ובכל זאת, הוא לא נוגע בליבי החצי ממה שפארק שי הו מצליח. אז מצטערת- נעמי, פארק שי הו עדיין במקום הראשון.
לגבי העלילה ספוילרים קלים, בייחוד לפרק הראשון:

ג'ונג או - יתום שנולד כתוצאה מסיפור אהבה קצר וטראגי בין פושע נמלט שריצה עונש באי ג'גו ושולת צדפות, גדל בבית יתומים באי, עם חבורת יתומים כמותו שמהווים משפחה אלטרנטיבית זה לזה, בלי לדעת מי הם הוריו.
25 פרקי הסדרה הם בעצם הניסיון שלו להגיע לאיזשהו מעמד ולצאת מהשוליים בהם הוא חי, כמו גם ההיכרות המתגבשת שלו עם סיפור לידתו ועם המידע לגבי הוריו.
למרות שיש גם סיפור אהבה (עם יונג סו רי) הוא שולי לחלוטין וזניח. רוב העולם המתואר הוא עולם של גברים שהנשים שלהם - גם אם קיימות, לא באמת משפיעות על החלטותיהם ומעשיהם.
וכך ג'ונג או נוסע בעולם ומחפש את מזלו בלאס וגאס, באפריקה, וגם באי ג'גו. מקום הולדתו.
כל המקומות הללו מאפשרים לנו צילומי נוף וטבע מרהיבים, מהיפים שראיתי, מה שבהחלט שידרג את הסדרה בעיני.
חוץ מהיופי הויזואלי, אהבתי מאוד גם את פס הקול הנהדר

ובמיוחד את שיר הנושא, בקליפ פה נמצאים גם השחקנים כולם, ודנה בטח תזהה את השמנצ'יק החמוד מד"ר צ'אמפ.

השחקן שבאמת הצליח לרגש אותי במשחק שלו היה http://wiki.d-addicts.com/Jun_Kwang_Ryul המעולה.
התפקיד שלו הזכיר לי מאוד את משה איבגי ב"הבורר", ובמובן מסויים הסדרה הזו יכולה להיות "הבורר" הקוריאנית (למי שמכיר את "הבורר" בישראל...)אם כי בעיני הגרסא הישראלית במקרה הזה עולה על חברתה.

לסיכום, מדובר בדרמה שמתעסקת הרבה בעולם של גברים והימורים ופשע, ואני פחות מתחברת לסוג כזה של דרמות. סיפור האהבה היחידי שמצאתי בו משמעות היה של הוריו של ג'ונג או, והוא מתחיל ונגמר בפרק הראשון- בסוג של אקספוזיציה להמשך.
זו כאמור סדרה מושקעת ועשויה היטב, אבל בעיני חסרה בה אהבה משמעותית.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)