שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

King Geunchogo

CrownKing GeunchogoCrownVV
פורסם לפני 3233 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

King Geunchogoכתר היא סדרה קוריאנית היסטורית בת 60 פרקים ששודרה בערוץ KBS1 מנובמבר 2010 ועד מאי 2011. הרייטינג הממוצע היה 10.6%. במקור, היו אמורים להיות לסדרה 50 פרקים אך הוחלט להאריך אותה בעשרה נוספים.אצבעלמעלה

העלילה:סרט

העלילה מתחילה מאות שנים קודם לכן...ג'ומונג ואישתו השניה סוסונו רבים על מי מהנסיכים יתפוס את מקום יורש העצר. ג'ומונג מעוניין לתת את המקום לבנו יורי שהוא בנו של ג'ומונג מאישתו הראשונה.
סוסונו הזועמת מחליטה לעזוב את ג'ומונג ולסיים את נישואיהם. היא נוטשת את גוגוריו ומקימה את בקג'ה.Fire
ואז העלילה מתחילה מאוד שנים אחרי האירוע הזה...
זהו סיפורו של יוגו שאחרי שהפך למלך כונה גונצ'וגו.
כשיוגו נולד, אביו החליט לשלוח אותו הרחק מבקג'ה, וזאת בגלל חלום שאותו חלמה המלכה, חלום שבעקבותו המלך הגיע למסקנה שבנו יוגו צריך להיות רחוק בכדי לשמור על שלום בקג'ה.Sun
יוגו הוא בנם של המלך ביריו והמלכה השניה.
יורש העצר של המלך הוא אחיו של יוגו, יוצ'אן שהוא בנה של המלכה הראשונה של המלך.
כשיוגו היה ילד צעיר הוא הכיר את יוהה הצעירה והשניים התאהבו ותיככנו להיות יחד כשיגדלו.Smiley_Love_B הבעיה היא שיוהה שייכת למשפחה משושלת שהתחרתה על הכתר מול שושלת המלך הנוכחי. מה שגרם למאבק כוחות עצום בין הצדדים.
לפני שביריו הפך למלך, המלך של בקג'ה היה סבה של יוהה. ובמקום שאחריו יהפוך למלך אביה של יוהה, מי שהפך למלך היה ביריו מהשושלת המתחרה וזאת מכיוון שהשלטון היה מורכב מאצילים שלקחו חלק נרחב בבחירת המלך. למזלו של ביריו היו לצידו משפחת ג'ין ובזכות תמיכתם הוא הפך למלך ולו בנו של המלך הקודם.
השנים חלפו וביריו המלך הרגיש שסופו קרב...הוא מחליט לקרוא ליוגו חזרה לארמון ולמנות אותו ליורש העצר במקום בנו יוצ'אן שהיה יורש העצר מגיל מאוד צעיר. ביריו אפילו מספיק לכתוב את דרישתו החדשה אבל...Skull
ההחלטה הקשה הזו של ביריו גורמת לתרחישים איומים בארמון ולשפיכת דמים גם בתוך המשפחה.
יוגו מואשם שלא בצדק ברצח אביו, אמו נאלצת לשתות רעל והוא נאלץ לנוס מבקג'ה בכדי להישאר בחיים. כעת, למרות שבהתחלה הוא לא רצה לקחת מאחיו את תואר יורש העצר, בעקבות השתלשלות העניינים הוא מחליט לעשות כדברי אביו ומטרתו העיקרית היא להגשים את מה שאביו לא הספיק: לאחד את חצי האי ובכך להרחיב את שטחה של בקצ'ה ואת מעמדה ולדאוג לרווחת תושביה. ההחלטה הזו שלו מאלצת אותו לוותר על אהבתו ליוהה.
כשהוא נמצא מחוץ לבקג'ה, הוא מחפש דרך על מנת שיוכל לחזור לארמון שממנו גורש. הוא פוגש קבוצת שודדיםSmiley_M_Dayan שמוצאם הוא ממדינת בואיו שנכחדה מאות שנים קודם לכן. יחד איתם יוגו מגיע להישגים שיעזרו לו לשוב לארמון ולתפוס את מקומו בכס המלכותSmiley_King, מקום שנלקח ממנו ע"י אביה של יוהה שאחרי שחבר למלכה הראשונה וליורש העצר יוצ'אן הוא הצליח להפוך למלך החדש של בקג'ה.Smiley_Devil

הטריילר - הוא לא מראה כלום מהעלילה...רק רואים את מלך בקג'ה נלחם עם מלך גוגוריו:

קליפ הפתיחה:

קליפ פתיחה נוסף שכולל את השינויים והתוספות בקאסט:

הדמויות:

יוגו בצעירותו ושנים לאחר מכן:

יוהה, אהובתו של יוגו:

ביריו המלך, אביו של יוגו - הגיע להחלטות קשות ואכזריות בשביל בקג'ה שלו:

המלכה הראשונה והתככנית - החלום הגדול שלה הוא לראות את בנה המועדף והאהוב יוצ'אן הופך למלך:

המלכה השניה - חיה בצילה של המלכה הראשונה שתמיד איימה עליה עם נוכחותה:

יוצ'אן, מי שהיה יורש העצר מגיל צעיר ונאלץ לוותר על הכסא:

יוהי, האח הבכור מבין הנסיכים שהיה גנרל בצבא - כל המאבקים על כס המלכות לא עניינו אותו. הוא רק רצה להילחם למען עמו ולכן, היה מחוץ למאבקי הכוחות:

יוסאן, האח הצעיר מבין בניה של המלכה הראשונה. הוא תמך באחיו יוצ'אן ושנא את יוגו:

ג'ין-סונג, גדל עם יוגו והתאמן איתו באומנות הלחימה. הוא שייך למשפחת ג'ין העמידה:

הא-גון: שייך למשפחת הא שתמכה בשושלת וויריגונג אליה שייכת יוהה. הוא גם מאוהב בה בסתר:

שני חבריו של יוגו שהיו לצידו לאורך כל הדרך:

באמצע, סאיו מלך גוגוריו ולצידו השרים שמייעצים לו ותומכים בו:

המלך סאיו היה מלך קשוח במיוחדכועס2, אך בסופו של דבר הוא היה מלך טוב שרצה להגן על מדינתו ותושביה. בעקבות השתלשלות אירועים במהלך העלילה המפותלת הנסיכה יוהה נאלצה להינשא לו וזאת בכדי לעזור לאביה להשיג את כס המלכות. לאב לא היה אכפת להשתמש בבתו בשביל להגשים את האמביציות שלו.

שושלת וויריגונג:
אביה של יוהה שהפך למלך אחרי מות (רצח!) ביריו:

בויו-מין,בנו הבכור שהתכנון היה להפוך אותו ליורש העצר:

אישתו של מין:

מון,אחיו הצעיר:

השודדים צאצאי בויו המדינה שנעלמה:
בי-ראנג:

אג'יקאי האסטרטג החכם והתככן:

משמאל, יורי - אחותו הקטנה של בי-ראנג. היא התאהבה ביוגו כשהוא חבר לשודדים: (אני אישית אהבתי אותה יותר מאשר את יוההקריצה).

דעה אישית:
את הסדרה הזאת החלטתי לראות בזכות השחקן הראשי שעשה רושם מצויין בסדרה "Alone In Love" ובסרט "המלך והלייצן". סיקרן אותי לראות אותו בתפקיד ההיסטורי הזה ובפרקים הראשונים די התאכזבתי.מבויש רק בפרקים יותר מתקדמים התחלתי להתחבר לעלילה ולדמויותיה...מאוד אהבתי את יוגו בתור מלך, אבל יחד עם זאת היו הרבה החלטות שהוא קיבל שלא הצלחתי להבין אותן והבחירות שלו הכעיסו אותי.כועס
אין ספק שהוא אהב את בקג'ה ואת תושביה והוא עשה את כל מה שיכל בשביל להמשיך את דרכו של אביו שגם אהב את בקג'ה בעוצמה גדולה. הבעיה עם שניהם היא שהאהבה שלהם לבקג'ה הייתה גדולה יותר מאהבתם למשפחתם ומכאן הביקורת שלי כלפיהם.
ולמרות כל הביקורת יוגו היה מלך בעל הישגים אדירים! הוא נלחם כל הזמן למען בקג'ה ושמח בכל ליבו לראות את התושבים שמחים ומאושרים (הייתה אפילו סצינה ממש מרגשת שבה הוא רקד עם התושבים המרוצים).
השחקנית שגילמה את יוהה אהובתו היא קים ג'י-סו אותה ראיתי בסדרה "Women Of The Sun". האמת היא שבכלל לא ידעתי שהיא משתתפת בסדרה. זה מה שקורה כשמתחילים לראות סדרה בלי לקרוא עליה כלום ורק אחרי מבט קצר בפוסטר שלה.מצחקק
היא אמנם הייתה בסדרה אהובתו של המלך אבל אני דווקא אהבתי יותר את הפיראטית החמודה שהתאהבה ביוגו.מאוהב היא הייתה בחורה אמיצה וישירה ודמותה שיכנע אותי הרבה יותר מדמותה של יוהה. למרות שבגדול, יוהה הייתה די אומללה כך שגם היו פרקים שבהם ריחמתי עליה.ביי-בוכה
ולמרות זאת, במבט לאחור...הסצינה היחידה שגרמה לי לבכות (מלבד הדמעה של הפרק האחרון) הייתה דווקא סצינה בכיכובה של יוההשבור
במהלך העלילה היו גם קפיצות בשנים ומאותו רגע של המעבר בזמן התחשק לי לראות עוד ועוד פרקים...העלילה ממש ריתקה אותי וסיקרן אותי לדעת מה יקרה...קצת היו לי חששות מהסוף, הרי בכל זאת - מדובר בסדרה קוריאנית ולא סתם! עוד סדרה היסטורית שבהם ב-90% מהמקרים הסוף הוא טראגי.כוכבים אני כמובן לא אחשוף בפניכם איך הסדרה הסתיימה אבל אני רק אכתוב שהייתי מאוד מרוצה עם הסוף. כמעט כל האירועים הסתיימו כפי שרציתי שיהיה.VV2 למרות ההתחלה הצולעת אני אזכור את הסדרה הזו בחיבה רבה. אין ספק שהמלך גונצ'וגו היה מלך נפלאSmiley_Hug_A

נראה שהיה להם ממש כייף מאחורי הקלעים:להלהלה

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)