שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

צייד עירוני 5-6

מסכהכחלצייד עירוני 5-6 מסכהכחל
פורסם לפני 3224 ימים     מאת Rebeccan     סה"כ תגובות: 11     תגובה אחרונה לפני: 3223 ימים

הכותרת לפרקים האלה "כל האמצעים כשרים" או "כל הקודם זוכה".

מינהו: 'אני יכול לרוץ רק 30 מ' וזה מה שצילמו'

ג'ין פיו מגיע להסכם (בפרק 4) עם יון סונג -
מי שישים את ידיו ראשון על המושחת מס' 2, יכול לטפל בו בדרכו.
ג'ין פיו מתכוון לחסל אותו, יון סונג - לנקום נקמה נקייה,
ללמד לקח ולהכפיש את שמו בעיני הציבור.

ג'ין פיו מכוון נשק לראשו של סו יונג האק, יון סונג מכבה את האור במסעדה,
בנסיון להציל את קים נא-נא ולא את המושחת...
אבל יש לו תכנית איך להכפיש את שמו של המושחת ואת 3 בניו
שבתואנה כזו או אחרת השתמטו משירות צבאי (והוא הרי היה שר ההגנה!!)

'מה, אבל עברתי ניתוח ברגל הבריאה' (הבן הצעיר)

למה 'כל האמצעים כשרים' - זו התגובה של יון סונג כשהוא מונע מג'ין פיו לבצע את זממו באמצעות הנשק ומחליט לטפל במושחת באמצעות השחרת שמו.

אז מי בעצם ניצח בקרב בין 'אבא' ל'בן'? הבן.
והוא גם מצליח לשכנע אותו לסייע לו בתכנית הנקמה שלו.

מה עוד היה בפרק 5?
יון סונג מגלה בפרק הקודם (כשהלכו לקנות את הארנק הורוד) מיהו יונג ג'ו (התובע) עבור נא-נא ... מצחיק לראות את התרגום 'הסתמי' של 'ויוה' ל-'קידרי אג'אשי' - אני העדפתי לקרוא לו 'אדון ארך רגליים' (ולא אבא ארך רגליים).

ג'יין ובסטר כתבה ספר על פילנטרופ המסייע בסתר לנערה יתומה. זה תורגם ב'ויוה' כ'האדם הגבוה שלי' חחח. ב-2005 הופק סרט קוריאני בשם זה (הא ג'י וון פגשה שם את ביני, אם שאלתם) והשם הקוריאני הוא... קידרי אג'אשי (ותודה לכרמו על התזכורת בזמנו...)

מה עוד בתרגום של ויוה? אה, כן ... למה הם קוראים לילד 'ערס'?
הוא עשה לכם משהו רע? בסה"כ הוא מתחיל להרגיש משהו כלפי נא-נא וכאשר גו קי ג'ון נשען עליה, הוא מנסה להזיז אותו.
בתרגום המקורי אין התייחסות ל'ערס' ... למה לקלקל ויוה, למה?

בדרך חזרה לביתה של נא-נא הוא עושה את אותו הדבר

שכיר החרב ממתין לנא-נא בדירה, היא אינה מודעת לזה, ויון סונג שוב בתפקיד האביר מציל את המצב ונכנס לקרב (פעלולים) מול הרוצח האכזרי (שעוד יחזור בסדרה).
הכובע שהוא לווה ממנו למשך הקרב, הפך להיות אחד הפריטים שנמכרו לאחרונה במכירה פומבית בתאילנד, הכסף נתרם לטובת נפגעי השטפונות.

פעם כפית, פעם כובע וקלסר קטעי עיתונות.

הוא גם נשאר אח"כ מחוץ לדירתה של נא-נא, כל הלילה, למקרה שהרוצה יחזור.

אנו מגלים משהו על הטראומה של נא-נא (מותה של אמה בתאונה, אביה נכנס לתרדמת, כבר 10 שנים), וחוזים בתחילתו של 'קשר השתיקה' של הסובבים אותה, כשאף אחד מהחבורה שמתיישבת במרפאה הוטרינרית לא מספר לה את האמת - לא על הקשר האמיתי בין הוטרינרית לבין התובע ולא על קידרי אג'אשי, למשל.

הדירה של נא-נא נמכרת במכירה הפומבית והיא מגלה שהרוכש הוא יון סונג.
בסוף הפרק היא באה להתריס בפני יון סונג שמחליט בשבילה ומתערב בחייה... איזה מבט תמים על פניו.

התובע מתחיל לחבר קצוות - ולחפש את מי שניסה לחסל את המושחת הראשון (בפרק הקודם) - הוא מגלה שמדובר במישהו עם בעיה ברגל ומחפש את טביעות האצבע שלו.

אה, עוד דבר מענין בתרגום של ויוה - מכיוון שבשפה הקוריאנית קשה להבחין בין יחיד לבין רבים, צריך לפעמים להפעיל הגיון.
הרי ג'ין פיו איבד רגל (כשהציל את יון סונג מהמוקש) - אז איך בדיוק 'כואבות לי הרגליים'? אולי רק 'כואבת לי הרגל' (אני משער שהולך לרדת גשם...)?

בפרק 6 יש סצינה חמודה כשהוא מנסה לתרגל איך הוא אומר לה שהיא בעצם יכולה להישאר בדירה. שאר פרק 6... בהודעות הבאות... השניים חולקים דירה ועוד

אחת הג'יפות היפות מהסדרה 'צלצלי, צלצלי'

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)