שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

מרי, הינשאי לי. או : מרי נשארה בחוץ כל הלילה

מרי, הינשאי לי. או : מרי נשארה בחוץ כל הלילה
פורסם לפני 3216 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

היא סדרה של KBS שהצליחה לענות על הצורך שלי בסדרה קלילה (סוף סוף!)
הסיפור מתחיל עם קריצה אמיתית לסרט המצוייר "חתונת רפאים" וזה היה יפה לראות את גיבורנו ג'אנג ג'ון סוק ("אתה יפהפה") וקים ג'ה ווק (וופל בוי ב"קופי פרינס") במחווה לסרט ההוא.

אבל חתונת הרפאים האמיתית מתרחשת כשמרי, בת 24 אבל נראית כמו ילדה בכתה ו', הופכת לאשה הנשואה לשניים, כשהיא בעצם לא רוצה אף אחד...
אביה היה חבר של איש עסקים יפני עשיר, שחזר לקוריאה לאחרונה. יש לו בן (קים ג'ה ווק) שכולם אומרים שהוא נאה, אבל נראה מזעזע. הולך כמו חגב והרגליים שלו נראות עקומות. הייתי בשוק כשגיליתי שזה לא שהביאו שחקן מעוות, אלא שזה הוופל בוי החתיך וההומו שמצליח למגנט נשים וגברים כאחד ב"עתיקות מתוקים" (הסרט הנהדר. באמת.)
פה הוא מחויר לחלוטין לעומת הסולן של להקת האיידולים של "אתה יפהפה", שמשחק פה מוזיקאי תפרן בלהקה עצמאית של בנים, שבקושי מצליח להתפרנס.
אבל לעלילה:
בנו של האיש העשיר מעוניין להפיק דרמה, והוא רואה בנישואין עסק לכל דבר. הוא מוכן להנשא למי שאביו יבחר. מרי, לעומת זאת, לא יכולה לשאת את המחשבה שתנשא באופן קר לבחור שאינה אוהבת, והיא מצליחה לשכנע את המוזיקאי העצמאי שפגשה לרמות את אביה ולספר שכבר התחתנה איתו.
האב הלא מאושר מחליט שביתו תחלק את זמנה בין שני בעליה - כך שביום היא נמצאת עם האחד, עוזרת לו בהפקת הדרמה שלו, ובערב עם האחר.
כמובן ששני הבחורים לא נשארים אדישים למרי והקליפ הבא מראה את זה- ומאפשר גם להתרשם מהשחקנים.

בסה"כ הסדרה קלילה וחמודה מאוד. את 8 הפרקים הראשונים ממש אהבתי. בשלב מסויים העלילה חוזרת על עצמה ונמתחת כמו מסטיק, כך שאני חושבת שהסדרה היתה מוצלחת יותר אם היתה מכילה פחות פרקים. אבל כנראה 16 זה מספר מינימום המקודש לקוריאנים.

שלוש וחצי בסולם זלפה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)