שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

קריצה ליהלום שבכתר ביורשת העצר


קריצה ליהלום שבכתר ביורשת העצר
פורסם לפני 3204 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 17     תגובה אחרונה לפני: 3200 ימים

אז יי סול מסתבר שהדם המלכותי זורם בעורקיה וכמונו היא מכורה לדרמות היסטוריות קוריאניות. פעם היא חיכתה דמות בדרמה שאומרת שזה בגללך, ודווקא אה יונג ביקר אותה על כך שעליה להפסיק ולא ברור מדוע, אין דבר טוב יותר בשביל נסיכה מלצפות בדרמות על ארמון המלוכה. היא גם גולשת באתרי פורנוגרפיה ואה יונג שם את אתרי הפורנוגפיה והדרמות ההיסטוריות תחת מכסה אחת שעליה להפסיק בכך בתור נסיכה.

אז יון ג'ו שעבדה עם הסבא של אה יונג לקחה על עצמה את תפקיד מנהלת הקרן המלכותית, אך היא רוצה להרוס הכול. כי הסבא מרגיש אשם כי הוא גנב את כספי הסבא של הנסיכה והוא מעוניין לתרום את כל הונו שנבנה עליו למשפחה המלכותית ויון ג'ו שגם מנהלת את המוזיאון וגם ציפתה להינשא לאה יונג ולהיות יורשת מאוד מרגישה לא נוח עם כך. אז כשכינסו את מסיבת העיתונאים בה הנסיכה צריכה לשאת נאום לאומה היא מנעה מרוב העיתונאים להיכנס. ואה יונג שגם התאהב בנסיכה וגם גילה שלמעשה אביו איים על האבא שיתרחק ואיים להרוג אותו ואם אביו יראה אותו הוא יהרוג גם את ביתו, והוא מתקשה להאמין בכך, אך בניגוד לציפיות ממנו עוזר לנסיכה. הוא גילה שהעיתונאים נעצרים בחניון ושלח בהגנבה פתק לנסיכה לקיים את הנאום לאומה בחניון ושם היא דיברה אל העיתונאים ונאמה נאום מרגש בו הודתה שהיא לא הוכשרה לתפקיד ותשמח לקבל כל המלצה מנתיניה.

הנשיא התלהב מאוד מדבריה והחליט לנצל אותה לצרכיו הפוליטיים וארגן אירוע בבית יתומים שבו גדלה יי סול הנסיכה כדי להשוויץ לצרכים פוליטיים. הנסיכה התמימה חשבה שמדובר באירוע צדקה והכינה נזיד בקר ואה יונג מחה על תמימותה ואז היא פולטת שבמטבח היא ג'אנג גום קטע מרגש ואה יונג שוב אומר לה להפסיק לצפות בדרמות היסטוריות. ויי סול מודה שזה שונה שאין לה את ג'י ג'ין הי שיבוא להציל אותה בכל פעם ואז מתחילה לשיר את השיר של היהלום שבכתר, שאגב מעולם לא תורגם על ידי ויוה, וכאן מתחילים לכתוב את התרגום, אך אה יונג לא נותן לה להמשיך לשיר אז לא שומעים את התרגום.

יי סול מבחינה במשהו חשוד ומזמינה את היתומים אליה ומנהלת מעין מסיבה בארמון והנשיא מגיע ומנצל אותה לצרכים פוליטיים ולוקח חסות על האירוע, אבל אז אה יונג שהעמיד פנים שהוא לצד הנשיא יוצא מהארון ומגן על הנסיכה וטוען שהנסיכה לא משמשת לצרכים פוליטיים ומוציא אותה. יי סול לא מבינה מה קורה והוא מסביר לה שהיא עשתה טעות רצינית כי הנשיא מנצל את האירוע ולמעשה הוא קיצץ בתקציב הרווחה וכך הוא עודף את הביקורת. וגם אם יגלו שמדובר בילדים מהבית יתומים שבו היא גדלה יאשימו אותה באפלייה. והיא לא מתאר לעצמה את מי כפקיד ממשלתי הוא הפך לאויב שלו. גם יון ג'ו מוחה לפניו שהוא יצא נגד הנשיא, אבל אה יונג מחליט שסוף סוף הוא יהיה נאמן לרגשותיו והוא בא ושואל את יי סול אם היא חייבת להיות נסיכה, אם היא תמות בלי זה, ומציע לה במקום להיות נסיכה להיות החברה שלו. לנו ידוע ששניהם אי אפשר כי הסבא שלו מתכוון לתרום את הירושה שלו לארמון, אז אם הנכד מתחתן עם הנסיכה זה הופך את כל התרומה לצביעות אחת גדולה.

יון ג'ו ממש מפלצת וכשיי סול ניסתה לדבר איתה את מי היא מעדיפה את אה יונג או את הפרופסור, הייתה לה החוצפה להגיד שהיא רוצה את שניהם. ומסתבר שהיא באמת ניהלה רומן עם שניהם. והיא משמרת את הפרופסור כי הוא מתייחס אליה יותר יפה.

מסתבר שהחותם של הנסיכה נמצא אצל אחותה ואמנם מהזכרנות ברור שיי סול היא באמת ביתו של יורש העצר. אבל איכשהו החותם שהיא אף זוכרת שהיה אצלה נמצא אצל מי שאומצה איתה מבית יתומים דהאן שמקנאת בה ורוצה להרוס אותה. ושמה הקודם היה או ביואל כמו השם הבדוי של יי סול בהתחלה, ומבית יתומים נמסר שהחותם תמיד היה דווקא בידיה. וייתכן שיוחלט שדווקא דהאן אמורה להיות הנסיכה והיא משתפת פעולה עם יון ג'ו ורוצה להזיק לאחותה. הפרפסור קיווה שהחותם שלה מזוייף, אך היא מסרה לו את החותם ולאכזבתו מדובר בחותם אותנטי, אז האם צפויים להחליף נשק באמצע הקמפיין של משאל עם על השבת משפחת המלוכה?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)