שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה



מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

מתחמם/מתקרר - פקו ולולה


מתחמם/מתקרר - פקו ולולה מציק
פורסם לפני 4525 ימים     מאת iDana     סה"כ תגובות: 13     תגובה אחרונה לפני: 4510 ימים

אז מה היה לנו בפרקים האחרונים? אחרי עיסוק ארוך וממושך מדי לטעמי בשטויות ובסיפורים שוליים, חזר הפוקוס לעניין שלשמו התכנסנו כאן - פקו ולולה.

אחרי שנטליה יצאה פחות או יותר מהתמונה, והמכשולים החיצוניים הוסרו - ראינו כמה פרקים וסצנות שבהם פקו היה להוט לקדם את הקשר ביניהם ולממש את אהבתו ללולה - אבל לולה התקשתה לשחרר את המחסום האחרון. ואז היא החליטה לגלות לפקו את האמת - לולה היא בעצם ללו. לשעבר.
לפקו נדרש לא מעט זמן כדי לעכל ולהפנים את הבשורה הלא שגרתית, כשבינתיים לולה תלויה באוויר ולא ממש יודעת למה לצפות. ואז ראינו את היפוך התפקידים ביניהם - עכשיו לולה רוצה, אבל פקו לא יכול... בכל פעם שהוא מנשק את לולה, ללו צץ מול עיניו. אי אפשר לעכל בבת אחת שהאישה שאתה אוהב הייתה עד לא מזמן גבר (שלא ממש סימפטת, אבל זה לא קשור).

הוא גם אומר ללולה שמפריע לו שהוא לא יכול לבנות איתה משהו כי הוא לא יודע כמה זמן היא תישאר במצב הנ"ל. ומה יקרה אם פתאום תחזור להיות ללו? אין ספק שזה טיעון חזק, אבל צודקת גרייס שאומרת שבאהבה (ובחיים בכלל) אין ערובות ואין ביטחונות שזה יימשך לנצח. ובאותה הזדמנות, כשלולה השבורה אומרת כמה זה קשה כשאי אפשר להיות עם האדם שאתה אוהב (סיטואציה שללו מעולם לא נתקל בה, מן הסתם) - גרייס מתוודה שהיא מכירה את התחושה הזו ממקור ראשון, אחרי שהייתה מאוהבת בללו במשך שנים. לללו היא לא העזה לספר את זה, אבל ללולה כן. סיטואציה מוזרה ללא ספק.

ברקע מתגלה גם הגילוי הכי לא מפתיע בעולם - נטליה היא אכן בתו של תיאו, שכבר משתמש במידע הנ"ל כדי לעשות קופה. בעיניי הוא אחת הדמויות הכי מיותרות ומשעממות בסדרה הנ"ל. חבל שהוא לא לוקח את קרולה ונטי ומתעופף איתן לספרד או כמה שיותר רחוק...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך






אנחנו גם בטוויטר!




צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)