שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

זוג רע-bad couple

זוג רע-bad couple
פורסם לפני 3159 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

מעשה בשלוש חברות. אחת רווקה, שתיים נשואות. המתגוררות באותו בניין.
דול סון הנשואה לצלם החובש חצי פאה בלונדינית, מנהלת חיי נישואין מאושרים עם בעלה וביתה, ומהווה משענת לכל חברותיה. למרות שהיא איננה הראשית אני חייבת לציין שהיא מצאה חן בעיני יותר מכולן...הדבר היחיד שהפריע לי אצלה היה הקול הגברי משהו שלה...אבל זה בקטנה.

לצידה ישנה האן יאנג, אמא לבן חמוד הנשואה לרופא שהיא מעריצה , שמנהל רומן עם קולגה שלו. וביום בהיר אחד מודיע לה שהוא רוצה להתגרש. (הסיפור שלה היה סיפור לעוס וצפוי, וגם פחות התחברתי לדמות...)

ולצד הזוגות הבורגנים חיה לה דאנג ג'ה, עורכת עיתון אופנה, שאמורה להיות אופנתית אבל רוב הזמן אין לה טיפת איפור על הפנים, ושלא מאמינה בנישואין ובאהבה. אבל בגילה המתקדם יש לה כמיהה עזה לילד...
כך ש"זוג רע" מתחילה בסצינת פיתוי מרעננת, שלא זכורה לי משום דרמות קוריאניות.
אשת הקריירה הרווקה מחליטה שלא לעזוב את העולם בלי להפוך לאמא, ומכיון שבקוריאה לא מוכנים להפרות אשה לא נשואה, היא בוחרת בקפידה את הגבר שמתאים לקריטריונים הנוקשים שלה, כדי להתרבות בצורה טבעית ומתלבשת עלי...
אבל הקשר שלהם כמובן שלא מסתיים בפיתוי. שכן הבחור שמצאה הוא באמת אחד ויחיד במינו, והוא רוצה ומוכן להתמסר לה בכל ליבו, והיא אולי שועלה אבל לא חסרת לב...עד שהיא מגלה שיש לו משפחה שהזכירה לי את המשפחה של דן אה ב"כבוד המשפחה". משפחה מסורתית קוריאנית, שמצפה ממנה לטפל בבית ושמייעדת לו אשה מאז ילדותו.

אותה אשה-ג'י סונג וון- היתה מוכרת באופן מעצבן, והצליחה לעצבן אותי כל כך, עם הפרצוף העקום שלה. רק אחרי כמה פרקים גיליתי מי היא ומהיכן היא מוכרת לי. זו השחקנית ששיחקה את האחות של הונג ב"מלך סאן" ושהיתה פילגש מעצבנת ביותר גם שם.
על זה נאמר - פעם עקומה תמיד עקומה...
http://wiki.d-addicts.com/Ji_Sung_Won

זו היתה יכולה להיות דרמה משעשעת שתספק לנו את המתח בדמות האקשן בין האשה המסורתית לאשה המודרנית במלחמה על ליבו של בחורנו הראוי...ואת המאבק של אשת הקריירה בנישואין -אבל לא.
הקוריאנים חיבים להכניס מתח אמיתי ומלודרמה כזו - שאחרי שפרקים רבים מצאתי את עצמי צוחקת כמו שכבר מזמן לא צחקתי בסדרה, פתאום מצאתי את עצמי חרדה ובוכיה, עם מחשבות על לזרוק משהו על התסריטאים.
אוף איתם. איך הם מסוגלים, הקוריאנים האלה, להתחיל סדרה בצורה קורעת מצחוק, ולהביא אותך בשיא הטבעיות מהאוירה הקומית למלודרמה ולחשש אמיתי לחיי הגיבורה?

נו, הם מסוגלים לכל.

ובכל זאת, למרות המתח והדרמה, זו אחת הסדרות שאני ממליצה בענק. מרעננת, חדשנית, מצחיקה, ועם גיבורים מאוד לא שגרתיים...יש שם כמה משפטים שהערצתי את השחקנים על האומץ שהיה להם כדי להוציא אותם מהפה...במיוחד הגיבור הראשי, rhu http://wiki.d-addicts.com/Ryu_Soo_Young שככל שאני רואה אותו יותר אני מבינה איזה שחקן מדהים הוא.
(הוא זכה לתיעובי ב"שמור את הריקוד האחרון בשבילי", לחיבתי ב"יורשת העצר" בתור הפרופסור שעוזר ליי סול לקבל את המלוכה, ופה- הוא בהחלט זכה באהבתי. שחקן ענק.)

4.5 כוכבים בסולם זלפה (מתוך 5...)

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)