שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

the princess man - האיש של הנסיכה (ללא ספויילרים)

the princess man - האיש של הנסיכה (ללא ספויילרים)
פורסם לפני 3132 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

אח, איזו סדרה.
נתחיל במוזיקה -

רק לשמוע את זה- אפילו על רקע התמונה הסתמית של גג- מרגיש את הדרמה...לא?

אז אין ספק, זוהי דרמה דרמטית. כמיטב המסורות של הסדרות התקופתיות, יש חורשי רע וזוממי מזימות, ואנשים שמחפשים כוח ואנשים שמחפשים צדק, וכל מה שאני יגיד רק יספיילר.
אז נסתפק בזה שנגיד שכל פרק משאיר אותך באפס אויר. קורים כל כך הרבה דברים, והגיבורים שלנו כל הזמן בסכנת חיים.
הם יוצאים ממצב אחד שנראה עגום ולא אפשרי, ומגיעים למצב עגום יותר ועוד פחות אפשרי.
סוג של "משחקי הכס" הקוריאניים, רק שלזכותה של הסדרה ייאמר שהם משאירים מקום לדמיון ולא מראים לנו יותר מידי מראות קשים של עינויים אכזריים.

פארק שי הו כקים סונג יו נראה כפי שמעולם לא ראיתיו קודם.
הן כמלומד והן כסוג של לוחם נינג'ה
להלן הקליפ מהסדרה שמראה כמה פנים רבות יכול האיש הזה ללבוש...-(וכמובן, שיש בקליפ הבזקי תמונות שלחלוטין מהווים ספויילרים לסדרה...אבל מי שיראה אותם כמו שהם, יקבל מושג מעוות לחלוטין על מה שקורה בסדרה באמת...)

השחקנית שלצידו, מון צ'ה וון, מרשימה מאוד גם היא, ודמותה היא אחת הדמויות האמיצות , האוהבות והטובות ביותר שיצא לי לראות. במובן מסויים עד כדי חוסר אמינות.
בכלל, למרות שהסדרה מתמקדת בגברים ובמלחמותיהם על הכתר, הנשים הן המשמעותיות באמת, והן מצטיירות כמי שמסדרות את העניינים בסופו של דבר, וכמשתדלות למנוע מהגברים (לא תמיד בהצלחה) את הטעויות שהם עומדים לבצע...

כמיטב המסורת התקופתית גם פה נמצאים לצד לוחמים עזים, אנשי חצר תככנים, מלומדים מוזרי כובעים וגם...מארחות. לראשונה יצא לי לראות בסדרה גם מארחת שהיא בעצם מארח. קוקסינלים מסתבר היו גם שם..(ואין ספק שהדמות מהווה את אחת הדמויות החמודות ביותר בסדרה)
את כל הדמויות כמעט, בסדרה עתירת המשתתפים הללו, אפשר למצא כאן http://asianwiki.com/The_Princess%27_Man ורבים מהם שחקנים המוכרים לנו מדרמות אחרות.
אני במיוחד אהבתי את קים רו הא. http://asianwiki.com/Kim_Roe-Ha
השחקן הזה מצליח להפתיע אותי ביכולות המשחק שלו כל פעם מחדש. הוא משכנע כנבל מושלם ב"המאפיונר שלי", כבלש שלומיאלי וחמוד ב"איך לפגוש שכן מושלם" ופה, כדמות רבת תושיה ופעלים, שהופכת ליד ימינו של גיבורנו, פארק שי הו.

אז מה יש בסדרה הזו?
אהבה גדולה מלאה במכשולים.
תככי חצר ומזימות.
ומתח ואקשן בלתי פוסקים. עד לרגע האחרון ממש.
עם סיום הצפיה אני לא יכולה לומר שאני לגמרי שבעת רצון ממנה, אבל אין ספק שהיא סוחפת, מותחת ומרתקת לכל אורכה.
וחוץ מזה. פארק שי הו. צריך להגיד עוד משהו?...
לב4

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)