שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

queen of the game

queen of the game
פורסם לפני 3135 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

בזמן האחרון מצאתי את עצמי מאוהבת שוב. ג'ו ג'ין מו, שחקן שמשחק בעיקר בסרטים, מופיע בדרמה הזו ומשביח אותה מאוד.
http://asianwiki.com/Joo_Jin-Mo
סיפור העלילה איננו חדשני או יצירתי במיוחד, היו סצינות שלמות שראיתי ונראה לי כאילו נלקחו מסדרות אחרות. (או שסדרות אחרות העתיקו מהם, תלוי מה ראית קודם...) כן, כן, בסרט הזה כבר היינו: סיפור של אהבה ונקמה, איבוד זכרון, משפחות שעשו דברים בלתי נסלחים ובלתי נשכחים, זוג אוהבים שמנסה לגשר על שנאה משפחתית- למרות שחלק גדול מהסיפור כבר ראינו בוריאציה כזו או אחרת, זה פשוט עובד. מסוג הסדרות שהצפיה בהן מרתונית וקשה מאוד להפסיק באמצע...(מה יהיה על שנת היופי שלי, תגידו, מה?)
בעיקר בזכות הקאסט המעולה, שבאמת עושה עבודה מדהימה. מאוד אהבתי את הדמויות ההוריות- אבא של הגיבורה ואמו של הגיבור (ששיחקה גם את האמא שהצטרפה למשפחה האצילית ב"כבוד המשפחה".)

http://asianwiki.com/Queen_of_the_Game
היחידי שהצליח לעצבן אותי היה הילד שהביאו על תקן הממיס והחמוד- אבל היה בעיקר מעצבן ושיחק גרוע מאוד. טוב, נסלח לו, הוא ילד.
בקיצור, סדרה סוחפת, רומנטית, שמציגה לא מעט קשיים, אבל בכל זאת, מדביקה לך חיוך גדול לפנים. חוץ מזה שהשיר "מידנייט בלו" נדבק לי לפסקול, והנה הקליפ שלו מהסדרה, שמכיל ספויילרים תמונות של אהבה דביקה. ראו הוזהרתם.

וג'ו גין מו, כבר אמרתי?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)