שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

49 ימים פרקי הסיום


49 ימים פרקי הסיום Spoiler_08Spoiler_07Spoiler_06
פורסם לפני 3142 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 16     תגובה אחרונה לפני: 3140 ימים

אז לכאורה מדובר בבדיחה מאוד אכזרית, מסתבר שג'י היון קיבלה את ה-49 ימים רק משום שעברה תאונה 55 ימים לפני מותה המתוכנן, לכאורה סתם התעללות להתאמץ 49 ימים כדי להשיג 3 דמעות רק כדי לחיות שבוע נוסף. אבל מסתבר שזה עוד משחק ילדים לעומת הגורל שתוכנן לג'י היון מלמעלה הארוס שלה והחברה הכי טובה שלה היו אמורים למוטט את החברה של הוריה ולרושש את המשפחה וג'י היון הייתה אמורה שלא לעמוד בבגידה ואו להתאבד או לקבל התקף לב והוריה היו אמורים להישאר הורים שכולים ללא ילדים וללא כסף. אבל המתזמנת הבכירה התערבה בגורלות והיא סידרה תאונה לג'י היון תאונה שתיגרם על ידי אחותה האבודה ובכך היא תקבל את הגוף של אחותה הבכורה שהיא גם במקרה אהובתו של המתזמן שמת כשהם היו פרודים ומסוכסכים וכך המתזמנת הבכירה יכלה לעזור לשתי האחריות, להורים שלהן ולמתזמן לשקם את חייהן והחיבור של האחיות לגוף של האחות הבכורה אפשר להן להתקרב זו לזו מבלי לדעת שהן אחיות ולעזור זו לזו ולעזור לאחות הבכורה לשקם את חייה ולהחזיר לה את הרצון לחיות ולג'י היון להציל את משפחתה ולחשוף את האמת.

בדרך גם למתזמן התאפשר להבהיר את אי ההבנה ואפילו החברים הבוגדים התחרטו בסוף, למרות שזה היה מאוחר כי מי הו נשלח לכלא, אבל לא לתקופה ארוכה מדי, והוא הגן על החברה הבוגדת ואפשר לה לחמוק מעונש לפי החוק ויסורי המצפון עושים את שלהם וזה העונש שלה. ולבסוף גם ההורים של ג'י היון מצאו את ביתם האבודה, והתגלה שיי גיונג לא ננטשה כפי שהייתה בטוחה אלא אבדה להוריה ולהורים של ג'י היון נשאר אותו מצב בת אחת מתה ובת אחת חיה, רק שהן התחלפו ולפחות לבת המתה יש קבר.

ברגע של יי גיונג סיפרה שאימה נטשה אותה בגיל 5 והלכה עם אחותה התינוקת, מה שמסתבר שאו טעות או טעות תרגום כי היה רק פעם של שנה ביניהן. אבל מכיוון שיי גיונג נראתה כל כך מבוגרת, חיברתי בין הקצוות, אבל לא יכולתי להאמין שאימה של ג'י היון נטשה את ביתה ומסתבר שצדקתי, זה באמת לא קרה וזאת הייתה אי הבנה.

כמוני, כמו מישהי בפורום הרוסי גם ג'י היון חשבה שהדמעה השלישית היא של החברה החדשה שלה שהשאילה לה מרצונה את גופה יי גיונג, וייתכן שהיא בכתה עליה, אבל זה לא היה עוזר כי הן אחיות ביולוגיות. ומסתבר שדווקא החברה הבוגדת שהביאה לכל הצרות מהסיבה הכי מטופשת בעולם של קנאה חולנית למי שנתנה את כל נשמתה למענה התחרטה בסוף ואחרי שניסתה לנתק את חברתה מהמכשירים היא הזדעזעה מעצמה מהמפלצתיות שלה כלפי חברתה והבינה את אשמתה ומסתבר שלא גאנג הציל את חיי ג'י היון ברגע האחרון, אלא החברה התחרטה והזדעזעה וכשגאנג תפס אותה על חם היא לא עמדה לנתק את המכשירים כפי שחשב וכפי שהראו לצופים בפרק 18. האמת חשדתי בכך שהיא באמת אוהבת את חברתה לפי יסורי המצפון שלה בפרקים 3-4, אבל להתחשב בעובדה שסיפרה ליי גיונג את הסיבות המטופשות שלה ושהיא הכניסה את מי הו לחייה ובישלה את כל הדייסה ואפילו עכשיו מרגישה שהחבר שלה בכלא בגללה ואמרה לחברה השנייה שהיא שונאת את חברתה וגם לג'י היון בגוף אחר אמרה את זה, דווקא היא נראתה מפלצת ומסתבר שלא. ומסתבר שגם מין הו לא היה אכזר מספיק כדי לרושש את הוריה של ג'י היון כשאביה גוסס מגידול במוח ועיקב את העניין ובכך באופן אירוני הציל אותם מעצמו ואפשר לגאנג להציל אותם.

לפחות בעולם למעלה קלטו כמה אכזרי זה לחזור לחיים לכמה ימים אחרי דאגה ארוכה ואיפשרו לג'י היון לזכור כל מה שעברה בימים האלה ולדעת את תאריך מותה כדי שתוכל להודות לכולם ולהיפרד בכולם בצורה מסודרת ויפה למרות הסיכון שכל העולם ידע שיש חיים אחרי המוות. ומזל גדול שהמתזמן קיבל עונש על שעזר לג'י היון והקדנציה שלו הוארכה וכך במותה האמיתי ג'י היון לא הייתה צריכה לעלות למעלית עם מתזמן אחר.

ג'י היון העמידה פנים שהיא לא זוכרת כלום ורצתה להתרחק מגאנג שעזר לה במיוחד ולהתייחס אליו כמו לפני התאונה ובכך פגעה בו. ויי גיונג שמולה לא יכלה להעמיד פנים פקחה את עיניה שלמעשה היא קיבלה את מה שביקשה לפני תום ה-49 ימים אפשרות להיפרד מגאנג ולא לעזוב אותו כפי שעזבה אותו אימו, שמסתבר שהן היו מיודדות מזמן ואימו של גאנג שפכה חלקית את הלב בפני ג'י היון ומה שג'י היון לא קיבלה ב-49 הימים היא קיבלה אחר כך וזאת הייתה האפשרות שלה והיא נתנה לגאנג את הבילוי הרומנטי והעלאת הזיכרונות לפני מותה, למרות שחשבה בהתחלה שעדיף לא לתת לו לטפח ציפיות שווא לפני מותה.

ותודה לויה פלוס שבפרק 19 תרגמו לעברית את כל השירים שהיו בסדרה ללא יוצא מהכלל.

סדרה ממש ענקית, אני לא יודע איך אתחבר לניחוח אישה אחרי סדרה אדירה כזו. אבל עד עכשיו הסדרות של תשע ועשרים אייריס, צייד עירוני ו-49 ימים לא אכזבו.

תוקן על ידי EVGLEV 20/7/2012 16:0

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)