שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

הנסיך בעליית הגג

הנסיך בעליית הגג
פורסם לפני 3102 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

מי היה מאמין, שאחרי שאסיים את הצפיה בסדרה, אהיה בעיקר מופתעת מהטויסט העלילתי שהם לקחו אליה?...

הסיפור הוא בעצם כמה סיפורים.
1. שתי אחיות בממלכת ג'וסון - אחת מהן תהיה נסיכת הכתר ועל השניה נגזר גורל אכזר- בגלל אחותה
2. נסיך הכתר של ג'וסון נשוי באושר לנסיכת הכתר- עד שהיא נמצאת מתה באגם אחד הימים, והוא מסרב להאמין שהיא מתה מוות טבעי. יחד עם שלושה גברים - הטובים בתחומם- הוא יוצא לחקור את האמת
3. טה יונג, יורש עשיר של חברה נמצא בניו יורק ומעוניין לצייר. בן דודו זומם מזימות שפלות כדי להדיר אותו מהירושה.
4. באק הא, (האן ג'י מין הנהדרת) מתפרנסת כירקנית וכמלצרית בארה"ב- מחפשת את משפחתה ממנה הורחקה כשהיתה בת 9, וחוזרת לקוריאה.
שנתיים אחרי חזרתה נוחתים אצלה בעליית הגג- ארבעת הגברים מג'וסון.

נשמע עמוס? זה רק הפרק הראשון. (גם הקליפ מכיל ספויילרים לפרק 1 בלבד...)

מאוחר יותר, בפרקים הבאים, לצד הניסיון להבין מה קרה בג'וסון ומי הרג את יורשת העצר, יש אינספור רגעים משעשעים של ההתנהלות הארבעה במאה ה-21. ושל היחסים הנרקמים בינם לבין בק הא, שבביתה הם מתארחים.
שתי התעלומות - זו שמתייחסת לעולם העסקי של המאה ה- 21 וזו המתייחסת לממלכה הקדומה נפתרות - וסיפור האהבה בין הדמויות הראשיות חוצה את המקום והזמן.
אבל כמנהגם של קוריאנים אין השמחה שלמה אף פעם, ויש לנו גם קורבנות בסיפור הזה. לזכות התסריטאים ייאמר שהעלילה הצליחה להפתיע אותי כל פעם מחדש ולא ברחה לקלישאות צפויות.
אני חושבת שזו הפעם הראשונה שראיתי זוג נבלים מאוהב באמת- בדרך כלל אנחנו לא זוכים לזה בדרמות...
הקאסט מצויין, כולל המון פנים מוכרות- וחלקם הגדול עושה תפקידים כפולים. מיקי- הראשי- אף עושה תפקיד משולש...
http://asianwiki.com/Rooftop_Prince
אם כי באופן אישי היה לי קשה לראות את לי טה סונג - בונג ג'ונג גו, החמוד שמאוהב באו האני מ"נשיקה שובבה" בתפקיד הנבל המרושע.
לעומתו, היה מצחיק לראות את האמא המרושעת של היון בין מ"גן סודי" כאג'ומה מצועצעת שרודפת אחרי גבר שלא שם עליה, ולא בוחלת בהשפלות עצמיות.

בסיכומו של דבר, זו סדרה טובה, שמספקת לא מעט רגעים משעשעים עם רגעים של עצב ומתח- וטויסטים מפתיעים.
מירב, שתרגמה עשתה עבודה נהדרת.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0940)