שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

חוות גן עדן- או paradise ranch

חוות גן עדן- או paradise ranch
פורסם לפני 3085 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

הגיעה לאתר אסיה ולחיי בדיוק בזמן. בין "דאמו" ל"עץ עמוק שורשים" הייתי צריכה משהו קליל, שנותן מנוח למוח אבל לא מזלזל באינטילגנציה שלי כצופה, והסדרה הזו בהחלט ענתה על הקריטריונים.

העלילה איננה שגרתית בכמה מובנים.
כמעט כל האנשים המופיעים על המסך גרושים או בתהליכי גירושין. ויש הרבה מאוד סוסים, שגם זה לא משהו שנמצא בסדרות קוריאניות שאינן תקופתיות...ca03

לי דה ג'ה, (השחקנית לי יון הי, המוכרת לחלקנו כגרייס המתוקה והממזרית ב"ממזרח לעדן") היא וטרינרית שעובדת בשלל משרות חלקיות (כולל מלצרות) כדי לקיים את עצמה ואת משפחתה.
היא חיה עם אחותה הצעירה ואביה מאמן הסוסים. (צ'אן הו ג'ין, שהיה הנשיא ב"צייד עירוני", ושלמען האמת מוזר לראות אותו פתאום כקאובוי מאובק...)
התספורת הגרועה שהיא הולכת איתה לא מונעת מאיתנו להבחין ביופיה, אבל באמת מצער שלמרות שהיא מוקפת מחזרים אלגנטיים, אף אחד לא טורח לקחת אותה לספרית. באיזה שלב היא עצמה מסתכלת בשערה ואומרת: "יש לי שיער של טפשים." ואני שואלת: נו, אז למה לא תעשי משהו בעניין????

בכל מקרה, ידידתנו התגרשה לפני שש שנים, והבחור צריך להכנס לחייה שוב, בשל עבודתו, למרות שהוא מאד לא מרוצה מכך.
גם אני לא הייתי מרוצה מהשחקן http://wiki.d-addicts.com/Max_ChangMin שים צ'נג מין, שנראה כמו ילד בן 12 עם בוטוקס בשפתיים, ולא מובן למה כולם מדברים על כך שהוא מאוד נאה.

הזןג הגרןש נמצא יחד מכורח הנסיבות, אך נראה שהתגברו זה על זה משכבר...כל אחד מהם מפתח מערכת יחסים משמעותית עם דמות אחרת. והדמות האחרת של לי דה ג'ה היא אג'אשי, (למה השחקנית הזו קוראת לכולם אג'אשי? גם לדונג צ'ול בממזרח לעדן היא קראה כך) שמהרגע הראשון נראה כמו החלום הרומנטי של כל אשה. http://wiki.d-addicts.com/Joo_Sang_Wook
הוא יפה, גברי, עוזר לה ברגעי משבר, אבל לא סמרטוטי... בזמן שהגרוש שלה הוא ילד מפונק וקוטר אמיתי. ואם בהתחלה היה לי ברור שאני רוצה אותו ואותה יחד, כי אין ספק שהוא עולה על הגרוש בכל פרמטר- הרי שככל שהתקדמה הסדרה הגעתי למסקנה אחת: אף אחד משניהם לא ראוי לבחורה המקסימה הזו. היה עדיף שילכו שניהם והיא תמצא מישהו אחר...
טוב, כנראה הסדרה מלמדת אותנו שאף אחד לא מושלם ואנחנו צריכים לחיות אלה עם הפגמים של אלה, וכיוון שזה מסר נכון, ושלל השחקנים על הסט מוכר ומעולה, לא אתרעם יותר מידי.
ולא אתקטנן על כמה חורים בעלילה וחוסר הגיון פה ושם.

עוד אציין את הוריו של דונג ג'ו, האקס, כזוג מעניין במיוחד שגם הוא חותר לגירושין.
האמא היא האמא מ"כבוד המשפחה", שחקנית שאני מאוד אוהבת, והאבא - זה השחקן שאף סדרה אינה שלמה בלעדיו, ומפעם לפעם אני תוהה שוב איך ומתי הוא מצליח לשחק בכל הסדרות הללו, אן סוק הוואן, הידוע כ"אבא של ג'אנדי", אבל לא רק...http://wiki.d-addicts.com/Ahn_Suk_Hwan

ולסיכום: סדרה חמודה וקלילה שמתאימה לימי הקיץ ולחובבי סוסים.
הנה קליפ שתוכלו להתרשם מהדמויות

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0940)