שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אהבה גדולה 9-10

Roll_Heart_P2 אהבה גדולה 9-10 Roll_Heart_P2
פורסם לפני 3079 ימים     מאת danarod     סה"כ תגובות: 66     תגובה אחרונה לפני: 3066 ימים

(כי הגיע הזמן לשרשור חדש, מרי לב_קורץ)

בפרק 9 נרשמה הופעת האורח המדוברת של לי סונג-גי - להלן זמר, שחקן ומנחה מצליח, ומי שנחשב ל"מאמי הלאומי" של קוריאה.

כידוע, לי סונג-גי היה הליהוק המקורי לתפקיד הראשי ב"אהבה גדולה/מופלאה", כשעוד התכוונו לקרוא לסדרה The Discovery of Affection. בכל אופן, לי סונג-גי פרש בשלב מוקדם (הסיבה הרשמית הייתה אילוצי לו"ז וכדומה). לא מעט גבות הורמו כשבמקומו לוהק צ'ה סונג-וון, לא כי הוא שחקן לא ראוי או משהו כזה - אלא מכיוון שזה נראה מוזר שלאותו תפקיד מלהקים שחקנים כ"כ שונים - בגיל, בלוק, בסגנון וכדומה.

לפי מה שפורסם בדרמבינס, נראה שהשינוי בליהוק קשור גם לשינוי משמעותי בעלילה ובעיצוב הדמות הראשית, לאחר שהאחיות הונג הואשמו בפלגיאט מהרומן האינטרנטי That’s Why I Married an Anti-Fa. מסתבר שבמקור הסדרה הייתה אמורה להתמקד ביחסי נונה-דונגסנג - במערכת יחסים בין כוכבת עבר וכוכב מצליח וצעיר ממנה בכמה שנים, שמשודכים בתוכנית ריאליטי בסגנון We got married.

וכך יצא שקיבלנו את דוקו-ג'ין - מבוגר בגילו הביולוגי אבל ילד בנשמתו. ונדמה לי שגם כל עניין הריאליטי הפך לזניח יותר בעלילה. מצד אחד, אני לא חובבת ריאליטי (מאסטר שף נחשב?). מצד שני, יש מצב שהעלילה המקורית הייתה מעניינת אותי יותר Smiley_Happy

ואם בסדרה לי סונג-גי וצ'ה סונג-וון התחרו לכאורה על השתתפות בפרסומת למקררי סמסונג, הרי שבמציאות הם שיתפו פעולה בפרסומת המדוברת (אין כמו מקרר שמאפשר אחסון מותאם לקימצ'י!):

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)