שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

I do, I do

I do, I do
פורסם לפני 3067 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

ציפיתי מאוד לדרמה הרומנטית והקלילה של קים סון אה, אבל פה ושם כבר התגנבו לאזני השמועות שהיא מאכזבת משהו.
אז עכשיו, אחרי שצפיתי, אני בהחלט יכולה להבין על מה האכזבה.
זה לא שהדרמה רעה, או השחקנים רעים, אבל כגודל הציפיות...

העלילה (ספויילרים קלילים)

סונה מגלמת הפעם מעצבת נעליים מתוקתקת, שלא מעוניינת להינשא כיון שהיא נשואה לקריירה שלה. "מדוזה" קוראים לה בעבודה, שכן היא מקפיאה והורגת בני אדם במבטה, כמו המדוזה מהאגדות.

יום עמוס אחד , בחור צעיר על אופנוע והיא מתנגשים. ומאז התאונות לא מפסיקות לקרות לשני אלה...

כשאותו בחור הופך לעובד זוטר בחברה, התאונות ואי ההבנות רק מתגברות...אבל הוא, נחוש בדעתו לחבב אותה, מנסה למצא מסילות לליבה של המדוזה הקשוחה.

במקביל היא יוצאת לפגישה עיוורת עם רופא גיניקולוג, וכשמסתבר לשניים הללו ששניהם מנסים להבריח בני זוג פוטנציאליים, הם מוצאים חן זה בעיני זה.
לאורך הסדרה היה קשה להחליט את מי להעדיף עבור הגברת. את הילד המתלהב או הרופא המדהים?
השחקנים כולם מצויינים ורובם יהיו מוכרים לכם, מן הסתם
http://asianwiki.com/I_Do,_I_Do

ובכל זאת, הרגשתי שהסדרה לא ממצה את הפוטנציאל שבה.
למרות החמידות של הצעיר הראשי, לי ג'אנג וו, שזכור לי כאחד הדברים הטובים הבודדים ב"איש של כבוד", הזוג הזה לא הצליח להראות לי באמת "מתאים" ביחד.

הרופא היה גם הוא דמות חידתית משהו. מצד אחד מתאהב באופן טוטאלי בגב', מצד שני עושה הכל כדי להבריח כל כלה פוטנציאלית. חדי העין יזהו אותו מהסרט "צעדים תמימים", ואני, אישית, מוצאת את השחקן הזה' פארק ג'ון יונג, מקסים.
http://vikiofficial.files.wordpress.com/2012/07/imbc_com_20120621_010343.jpeg%3Fw%3D500%26h%3D281

אחד המשפטים הכי יפים בסרט נאמרו על ידו: "אין באמת מבוגרים. יש רק ילדים עם קמטים."
בסיכומו של דבר זו סדרה קלילה, בלי הרבה ערך מוסף. ויכול להיות שהייתי נהנית הרבה יותר לולא ציפיתי מסונה ליותר...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1543)