שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אהבה מופלאה15-16

לב1אהבה מופלאהלב115-16נשיקה
פורסם לפני 3072 ימים     מאת מאימאי10     סה"כ תגובות: 16     תגובה אחרונה לפני: 3071 ימים

Heart_14Sכבר יש לי את המילים האחרונות לקוריאנית הכי מתוקה שראיתי לאחרונה אבל לא כדאי לי לקמצן כי במילא זמנה תם ואולי אני אכתוב עוד הרבה עליה אחרי שירד המסך האחרון ואחזור בשלום מכמה טיולים באויר בים וביבשה חחחה.
אורה יקרה דנה , מינה וכל חברי האחרים, מה אתם רוצים

מלו, ארו, קומו??????

מלודרמה, אוך איך היה פה במסות,,,,
ארו אם נחליט לקרוא למילה בשמה במקום ז**** ----טיעון, אנחנו מסודרים
קומו?? תלוי איך כותבים יש אגם קומו באיטליה (שוה ביקור) יש קומו אסטה """ מה שלומכמוס ??
ויש כמובן
דוקו ג'ין , "קוקו" קומדיאני,ליצן
אין אין אין דברים כאלה, אין עליווווווווווווווווווו,
קרע אותי עם תלבושת הפפיון האדום,Heart_14S
הרס אותי עם המטפחת "בנדנה" צבע קאקי, מחפש בקופסאות התרומות של הצדיקים, סמרטוטימוס
נעלי התעלמלוטאס,
הצחיק אותי " מה היא זרקה את הנעלים ?? איך היא יכלה? חחחה
לא הזיז לו טבעת דמוי פרח יהלומים,,,
ה "קאמצה" תפוח אדמה, הזיז לו הנעלים שעלו לו בדופק מהיר, חחחה. איזה טיפוס איזה עליז.. מלידה-- חיובי-- זה....!

ל "זקנות" יש מקום טוב ביציע, איזה מכשפות, גורטאות, חסרות טאקט, "יאכנאס", מתות לאמץ את ה דוקו שלי ??? והמוסיקה אתם זוכרים את ענייני המוסיקה, הפעם זה "בצהרי היום" גארי קופר, הצלליות קליף ריצראץ ומוסיקת מפוחית משובחת,, חחחה חדות, אין להימלט ממנה, חחחה,
אני לא אצטיין לעולם במילוי טפסים לגיוס לצבא קוריאה או מה סוג הדם שלי אבל את הניאונסים הדקויות הקטנות שעושות את ההנאה בצפיה לנצח כן,,,,,,,,,,,,.

כמובן שלא אצליח להימלט בהשוואה פעם נוספת,
"המאפיונר", ===כאשר דוקו אומר ל= גב, ג'ונג לכי רחוק בתוך החדר אני רוצה שתרוצי אלי ותחבקי אותי זאת שוב ירידה על המפגש האחרון (העלוב אגב ,ולדעתי) של קאנגה ו מיג'ו שלי על חוף הים, המצלמה הפגישה את חיבוקים מכל זוית שהיא בריצה מקצה לקצה, היה חרטא.
קומדיה, בגלל שהאבא המתוק של ג'ונג, שואל את הבן שלו איפוא היא עכשי?? בזמן שידורLoveNote_01S מתת האהבה,Paisley_Heart האח עונה היא בשוק הכרמל, ב- באסאטה של תפוחיאדמה, עלאק ברגעים יקרים דרמטים וחשובים שכאלה היא מנחה את תפוחי האדמה, אוי ואי, הבחורה הזאת הצליחה לטמטם אותי סופי.
ולמרות הכל אני "אממממממ" ----"בו ---- "מאושרת (לקרוא ב עגה קוריאנית) בבקשה,

על הדבר הטוב הזה שהגיע אלינו, הדרמה הזאת מוצלחת ובמיוחד כשמבינים כמה קשה על באמת נלהיות שחקן רק לראות אותו נוסע לקנות חיתולים עם החטטנות של הקהל, ואו לשמוע את דוקו אומר מקסחים אותי מכל הכיוונים אני מרגיש שעושים לי מסג' חחחחה, לסיכום נביא סיכום , חחחה
מיינ- קונטרולללללללל,

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)