שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

חיים כפולים


חיים כפוליםחץ_שמאל
פורסם לפני 3057 ימים     מאת N I R     סה"כ תגובות: 38     תגובה אחרונה לפני: 3031 ימים

1. לטעמי, מדובר בסדרה הטובה והמשובחת ביותר מבין כל יתר הסדרות שמשדורות בערוצי "ויוה". אם לעומתה, "כוחו של גורל" והאומץ לאהוב" מחווירות כסיד שהרי השאר פשוט נכחדות.

2. הדבר היחיד שמאכזב אותי בסדרה הוא אנחליקה, הן הדמות והן השחקנית הגרועה שמגלמת אותה. לגבי השחקנית - אנהי - לא אכתוב ביקורת מהסיבה הפשוטה שהיא משחקת מתחת לכל ביקורת... באשר לדמות: עד כמה את יכולה להיות סתומה, אנוכית ומעצבנת?
הדבר הראשון שהיית צריכה לעשות כאשר גילית שנסטיאגו חי זה לספר לבעלך ריקרדו ואז מיד ליידע את משפחתו! איך אנחליקה מרשה לעצמה לשמור את דבר היותו של סנטיאגו בחיים בסוד, להסתיר את זה מבעלה ויותר מכך, מאימו פטריסיה? זה ממש מקומם. אנחליקה רוקדת על שתי חתונות תרתי משמע וזה יוצר אצלי סלידה ממנה.
גם תסריטאי הסדרה רוצה להעביר לצופה שאנחליקה פועלת בצורה פסולה ולא מוסרית: כאשר היא באה לפרוק את לבה בכנסיה נטרקת בפניה הדלת בהפגנתיות. הכנסיה שמסמלת את ההגינות והמוסר לא רוצה לקבל לתוכה את אנחליקה. לטעמי, מה שהיא עושה לא פחות גרוע ממעשיו של כריס לייקס. אמנם כריס לייקס בחר במודע לשאת יותר מאשה אחת ואילו לאנחליקה יש שני בעלים כי החיים הובילו אותה לכך אך ברגע שהיא גילתה שסנטיאגו חי האחריות כעת נתונה בידיה שלה אבל היא מתנהגת בצורה חסרת אחריות, שלא לומר נבזית ואנוכית ורוצה להנות משני העולמות גם יחד (אגב, לדעתי אנהי בכלל לא מושכת, אין בה שום דבר סקסי לעומת ג'ניפר המעלפת, למשל).

3. ג'ניפר, שאותה הזכרתי בהערת סוגריים בסעיף הקודם מקבלת כאן סעיף של כבוד כפי שמגיע לה. הדמות נהדרת ומשוחקת נפלא ע"י השחקנית הקובנית מלייאני. אם מוסיפים לזה את כמויות הסקס-אפיל הבלתי נדלות שיש לבחורה הזאת אז פשוט אי אפשר לבקש יותר...
בשונה מאנחליקה הטיפשה, כאשר ג'ניפר גילתה שסנטיאגו בחיים (ומזל שזה קרה!) הדבר הראשון שהיא הלכה לעשות זה לספר לאימו פטריסיה.
כמה שמחתי שהיא העיפה מעליה את חורחה הבלתי נסבל כשהוא פגש אותה בחניה בביתה, אני פשוט לא סובל את השחקן הזה וגם הדמות שלו דוחה.

4. ארמנדו הלא הוא אלפרדו אדמה, פשוט תענוג. אני לא יודע מה יתפתח עם דמותו בהמשך אבל כרגע אני ממש לא חושב שהוא אדם רע, להפך, הוא חביב בעיני. ההתנהגות שלו מונעת מתוך תסכול וכאב מאוד גדולים בשל הטרגדיה שפקדה את אביו והוא מעוניין לעשות צדק. נכון שריקרדו לא אשם במאום במעשי אביו ובכל זאת אפשר להבין את תחושת האנטי שארמנדו רוחש לו. ארמנדו מגן על בתו בחירוף נפש, אולי הוא לא בחר בדרך הטובה ביותר (ע"ע קלטת הסקס) אבל תגידו מה שתגידו, זה עשה את שלו. אילו הוא לא היה מתערב לא ניתן היה לדעת איך תסתיים מערכת היחסים החולנית בין ג'ניפר לקופיף המנופח, טוב שארמנדו דאג לקטוע אותה עוד בהתחלה כי ככל שהיא הייתה מתקדמת כך היה גדל הנזק שהיה נגרם לג'ניפר ואולי כשהיא הייתה כבר מתעוררת אז חורחה היה יוצא כשידו על העליונה ומגשים את התרמית שלו.

5. חיזוק חיובי גם ללאורה לאון. שחקנית מעולה נוסף על היותה בחסד. הקטע שהראו בפרק של יום רביעי מתוך הופעה שלה הוא קטע אמיתי לגמרי מתוך הופעה בכיכובה שהתקיימה במציאות. בקרוב קליפ הפתיחה יחולק לשניים כאשר בחלקו הראשון השיר של אנהי שמושמע כרגע ובחלקו השני תזמר לאון. כל הכבוד גם לויקטור נורייגה שמתעלה על עצמו ומגלם את דמותו בצורה מרעננת ומיוחדת להפליא, גיל 40, בניגוד לתחזיות כנראה עושה לו טוב.

6. ואיך אפשר בלי האשה שעושה את הסדרה? אוליביה קולינס כמובן, הלא היא פטריסיה. כל מילה פשוט מיותרת. אולי רק אומר שלא ברור לי איך היא לא קטפה את הפרס בטקס ה"טי.וי אי נובלס" המסורתי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)