שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

הנסיך שלה - פרקים 1-4


הנסיך שלה - פרקים 1-4
פורסם לפני 3094 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 53     תגובה אחרונה לפני: 3084 ימים

אז ראינו בהתחלה שהנסיך סויאנג תופס את השלטון ומשתף פעולה משחרר את הגיבור הראשי בהוראת סויאנג כדי שהוא יחשוב בתמימות שהוא בורח ולמעשה יוביל את סויאנג לאביו של הגיבור. ואז ראינו את אנשיו של סויאנג פוצעים אנושות את האב ואת הבן והאב אומר שלא יסלח גם לאחר מותו. ואילו הבן הפצוע נזכר ברגעים היפים שלו עם אהובתו ולא ברור אם ישרוד או לא ואז מחזירים אותנו שנה אחורה. ואז גילינו את הנסיך סויאנג עם משפחתו וגילינו שהוא אחי המלך ובעצם אנחנו יודעים שהוא עומד לתפוס את השלטון.

ביתו הבכורה של סויאנג היא סה ריונג והיא אוהבת לרכב על סוסים, כלומר לנסות לרכב על סוסים כי לרכב היא לא יודעת והיא תמיד גם נופלת מהסוס ונפצעת וגם אחרי זה מקבלת מכות מאימה ועדיין הכאב לא מרתיע אותה והיא מתה על רכיבה על סוסים. סויאנג מחליט לשדך את ביתו הבכורה לבנו של ראש המועצה השלישי ושולח לו את מכתב הבקשה. סה ריונג שומעת מאחותה על תכניות אביה.

הנסיכה אמורה ללמוד בלי שהמורה יראה את פניה והיא גורמת לכל המורים להסיר את הוילון ולהביך אותם במצב של הטרדה מינית ולגרום לסילוקם מהארמון. באקדמיה נואשים ממנה ושולחים לה את המורה הטירון קים סונג יו שמקבל את האתגר. סה ריונג בת הנסיך שמכונה ליידי סה ריונג, כי בת הנסיך יורדת לתואר של בת אצולה ולא בת משפחת מלוכה למרות שאביה הוא נסיך. היא מבקרת את בת דודתה ומגלה שהמורה החדש שלה הוא החתן שאביה רוצה לשדך לה ומפצירה בנסיכה לאפשר לה להחליף אותה ולראות את חתנה לעתיד ובהזדמנות זאת תוכל לטייל מחוץ לארמון. הנסיכה מרצה את בת דודתה. סונג יו מלמד את סה ריונג וקורא בספרים הערות שוביניסטיות שאישה צריכה להיות כנועה לרצון הגבר, קודם הוריה אחר כך בעלה והוא מסיר את הוילון ורואה את רגלה הפצועה וכך זוכים לראות זה את זו. בינתיים הנסיכה המפונקת לא נהנית בכלל מהטיול מחוץ לארמון.

המלך חולה והוא שומע על המכתב ששלח אחיו לראש המועצה השלישי בעוד הם יריבים בממשלה ולא סובלים זה את זה וזה מפחיד אותו והוא חושש שמדובר בקנוניה נגדו. מסתבר שסויאנג דאג בכוונה להפיץ את עניין המכתב כדי לסכסך בין המלך לראש המועצה השלישי. סויאנג מבקר את אחיו והמלך אומר לו שאחייניו הם כמו ילדיו ומקווה שגם הוא מרגיש כך ולא רק כלפי הנסיכה אלא כלפי הנסיך גם כן.

המלך מחליט לחתן את ביתו ואחר כך את בנו כדי לחזק את מעמדו של הנסיך, מה שלהיפך מפחיד את הנסיך כי האישה גרה עם הבעל והנסיך הוא צעיר וחלש אופי ופוחד להישאר לבד. ולחתונה של הנסיכה צריך לערוך מה שנקרא אצלינו מכרז. המלך חולה ומרגיש שיכול למות בקרוב ורק חתן חזק יוכל להגן על יורש העצר מפני דודו.

סויאנג מתמם לפני ראש המועצה השלישית ואומר שבנו של ראש המועצה ליברל וביתו לא צייתנית ולכן הם מתאימים, אך ראש המועצה מבין שמדובר ברווח פוליטי. סויאנג מסביר לו שהנסיך ומקורביו לעולם לא יאמינו שהוא דודו רוצה בטובתו ולכן הדבר הראשון שיעשה הנסיך זה להיפטר ממנו ולכן עליהן להתאחד למענם ולמען ילדיהם.

המלך מציץ לשיעור של סונג יו עם "הנסיכה" ובנס לא מסירים את הוילון ורואים שזאת סה ריונג. הוא מתרשם מסונג יו. הוא חליט לקצר את התהליך ולחתן את ביתו מיד ובוחר בסונג יו לחתן הנסיכה. השרים מבהירים לו שחייבים לערוך הליך בחירה רשמי אפילו למראית עין ומחליטים לערוך תהליך בחירה שהתוצאה שלו ידועה מראש, כשסויאנג מקבל את התפקיד כי הוא האחראי לכך כי יש לו גם מעמד בממשלה.

סויאנג זועם על ראש המועצה השלישי שבחר במלך ולא בו. הוא מחליט לשבש את הטקס ולדאוג שסונג יו בכלל לא יהיה נוכח בהליך הבחירה. מצד שני הוא מחליט לגרום לאסטרולוג להגיד שהנסיכה וסונג יו לא מתאימים.

סה ריונג יוצאת מהארמון ונפגשת עם סונג יו שחושב שזאת נסיכה שבורחת מהארמון והיא נפצעת והוא לוקח אותה לטיפול בבית בושת שהוא נוהג לבקר בו. אחר כך אביו מודיע לו שהוא נבחר להיות חתן המלך. סויאנג מחליט לחסל את סונג יו וסונג יו פוגש את סה ריונג ומלמד אותה לרכב על סוס כמו שצריך ובזמן שהם רוכבים על סוס אנשיו של סויאנג יורים בהם ופוצעים את הסוס וסונג יו. כשהם עומדים לחסל את סונג יו סה ריונג מגינה עליו בגופה והם כמעט הורגים את הבת של הבוס שלהם, אך סונג יו מזיז אותה מהדרך ברגע האחרון. סויאנג ואנשיו שומעים שיש לסונג יו בת זוג ומחליטים לעקוב אחריו ואחריה, הרוצחים השכירים מחוסלים בבית בושת כדי שלא ישארו סימנים. בינתיים בבית הבושת נפוצה השמועה שסונג יו קרא למי שהוא הביא לשם הוא קרא לה הנסיכה והאיש של סויאנג שומע זאת והם שומעים את השמועה וחושבים שמצאו דרך נהדרת להוריד את סונג יו מהדרך על ידי האשמתו בחילול כבודה של הנסיכה.

המלך מספר לנסיכה על כוונתו לחתן אותה עם סונג יו שימיו ספורים והנסיך זקוק להגנה מדודה. הנסיכה מבינה שהמשחק שלה הסתבך ומבקשת להפסיק את השיעורים של סונג יו. היא מדברת עם סה ריונג על הבילוי שלה עם סונג יו וסה ריונג טוענת שרק לימד אותה לרכב על סוס כמו שצריך והנסיכה אומרת שהיא שמחה שזאת לא אהבה כי השידוך שלה מבוטל וסונג יו יהיה חתן המלך. בכל זאת סה ריונג זוכרת את הפגישה שקבעה עם סונג יו ובאה לפגישתם והם מבלים בשוק והיא מתנדנדת בנדנדה ומדהימה את סונג יו, איזה מין נסיכה היא? סונג יו שולח לסה ריונג מכתב שהוא מודה לה על היום הנהדר שבילו והנסיכה מקבלת את המכתב וזועמת.

לפני כן אביו של סונג יו מגלה שבנו נפצע ומספר לו שהוא לא רק חתן המלך אלא גם מגן הנסיך ולכן סויאנג ינסה לשבש את חתונתם.

הנסיכה מזמינה את סה ריונג וסונג יו לארמון וסה ריונג מתנצלת על שהפרה את הבטחתה ומבקשת רשותה לספר לסונג יו את האמת, אך הנסיכה טוענת שהיא כמו אביה רוצה מה שלא שייך לה. היא מקבלת את סונג יו ומגלה לו שהיא הנסיכה האמיתית. סונג יו המום ולא רוצה להאמין ולבסוף דורש לדעת עם מי הוא היה והנסיכה טוענת שמדובר באשת החצר שלה שהחליפה אותה ושלא ינסה לחפש אותה כי היא לא בארמון. הוא זועם על המשחק של הנסיכה והנסיכה מזכירה לו את מטרת נישואיהם. סה ריונג נפגעת ומסבירה שלא רצתה לכבוש אותו לעצמה, והנסיכה מסבירה לה שבשבילה זה לא עניין שולי בחצר המלכותית כמו האהבה אלא מדובר על הגנה על הנסיך מאביה שרוצה את הכתב. סה ריונג המומה שאביה רוצה את הכתר והנסיכה אומרת שהן היחידות שלא ידעו. סה ריונג מסרבת להאמין שאביה מסוגל לפגוע באחייניו למען הכתר. היא גם מטיחה בנסיכה את היותה קרה והנסיכה אומרת שזה עדיף מלהיות חם וצבוע כמו אביה, מה שנכון נכון. סה ריונג יוזמת שיחה עם אביה ושואלת אותו אם זה נכון שהוא רוצה את הכתר והוא מכחיש בתוקף וטוען שמדובר בשמועות מכוערות שמפיצים על משפחת המלוכה.

סויאנג חוטף את משפחתו של האסטרולוג וכופה על האטגרולוג להגיד תחזית נגד הנישואים של הנסיכה וסונג יו תוך איומים. הוא גם מפליל את סונג יו בחילול כבודה של הנסיכה. סונג יו מחפש את הנסיכה המדומה ואשת החצר של הנסיכה אומרת שאם ידעו שהיא התחזתה לנסיכה היא תמות ועדיף שלא יחפש אותה אך הוא לא מוותר. האסטרולוג מוסר את התחזית שנישואי הנסיכה וסונג יו היא כמו אש שמלבה יער והנישואים מסכנים את הנסיך והנסיכה. המלך לא מבטל את המועמדות של סונג יו ודוחה את ההכרעה לטקס ואז שומע שסונג יו נעצר על חילול כבודה של הנסיכה כשסונג יו נעצר הוא רואה את סה ריונג והיא בינתיים שומעת על הסיבה למעצרו. המלך אומר שיחקור בעצמו את סונג יו וסונג יו בהתחלה רוצה להגיד שמדובר באישה אחרת, אך נזכר בדברי אשת החצר וטוען שלא נעשה שום דבר רע. המלך כמעט משתכנע מדברי סונג יו, אבל מביאים את המכתב שלו, ולפי המכתב קרה משהו ביניהם. הנסיכה אוסרת על סה ריונג לבוא לארמון כדי שסונג יו לא ימצא אותה, אך סה ריונג מתפרצת לארמון ומספרת לנסיכה את מה שמתרחש ומבקשת לקחת אותה למשרד החקירות והיא מוכנה לספר שהתחזתה לה כדי להציל את חייו, אך הנסיכה אומרת שמי שתציל או תהרוג אותו תהיה היא ובאה למשרד החקירות. שמסתבר שהיא לא מוזמנת לשם, גם עניין חדש לחקור האשמה כל כך חמורה בלי לשמוע את הקורבן!!! המלך כועס על הנסיכה שבאה לחקירה והנסיכה אומרת שיצאה מהארמון כדי להכיר את החיים בחוץ ונפגשה איתו במקרה והוא לא פיתה אותה אלא הציל את חייה. המלך טוען שהיא מביכה אותה ומסלק אותה ואז מודיע שסונג יו נפסל מהליך הבחירה. אך אז הוא מקבל עתירות שדורשים להוציא את סונג יו להרוג וסונג יו נלקח לכלא והמלך לא מפסיק לקבל עתירות בדרישה להוציאו להורג ומסרב לראות את אביו.

סה ריונג שומעת מגבירת החצר של הנסיכה שכנראה סונג יו יוצא להורג והוא מגן עליה כי היא אמרה שהיא תמות אם תתגלה שהיא התחזתה לנסיכה. סה ריונג מנצלת את הקשרים של אשת החצר כדי לבקר את סונג יו בכלא. היא מבקשת מסונג יו לספר את האמת, והוא שואל אם היא מציעה למות במקומו והיא אומרת שכן והשיחה נקטעת כי בדיוק סויאנג מגיע לכלא והמום לראות את ביתו עם סונג יו ולפי הפרומונובלה הוא יגלה על משחק התפקידים.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1719)