שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

הנסיך שלה - אימה של סה ריונג חושבת כמו מיקוואלי


הנסיך שלה - אימה של סה ריונג חושבת כמו מיקוואלי
פורסם לפני 3043 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 22     תגובה אחרונה לפני: 3037 ימים

כאילו שהיא קראה את הכתבים שלו. סונג יו וסה ריונג ממשיכים להיפגש בחשאי, אך לסה ריונג אין אומץ לומר לו מי היא והיא משתמשת בשמה של המשרתת שלה יו רי והוא בטוח שהיא אשת חצר עם השם הזה והמשרתת מוחה על השימוש בשמה. היא גם אומרת שהיא גרה במקדש. יש ביניהם נשיקה ראשונה והוא נותן לה מניפה שיו רי האמיתית מנסה לקחת ואביה תופס אותן על חם ומגלה שהיא הפרה את פקודתו וממשיכה להיפגש עם סונג יו. הוא נוזף בה ותוך כדי כך מגלה שהם מאוהבים, אך שהיא לא סיפרה לו מי היא. הוא נועל אותה בבית ולא מאפשר לה לבקר את בת דודתה, אך אחותה שלא רוצה ללכת לארמון והיא משכנעות את אימה לבוא ביחד. ריונג מבקרת את הנסיכה שלשם שינוי מגלה נימוס כלפיה ומקבלת את המתנה של אימה, ריונג בטוחה ברצונה לספר לסונג יו את האמת, אך הנסיכה מבהירה שאין טעם בכך שהוא בצד של המלך החדש ואויב של אביה. היא מנסה לחמוק מסונג יו, אך נפגשת איתו והם מבלים שוב יחד, והיא לא אוזרת אומץ לגלות לו מי היא, אך אומרת לו שלא תהיה כמה ימים במקדש שהיא אמרה שהיא גרה בו. הפעם אחותה חוטפת את המכות מאימה על שלא השגיחה על אחותה וכשריונג מחכה למנת המכות היומית שלה אימה מוותרת על המכות כדי לשטוף לה את המוח והופכת את היוצרות ואומרת שג'ונג סו אביו של סונג יו רוצה לרצוח את כל משפחתן והאם היא כל כך אנוכית שתחבור לאדם שרוצה לרצוח אותן, האם היא מוכנה להקריב את כל משפחתה בשביל האהבה המטופשת שלה.

בעוד מי שבאמת מתכנן לרצוח זה אביה, סויאנג ואנשי ביתו חושבים על איך לרצוח את ג'ונג סו בעוד ג'ונג סו אמר לבעל של סויאנג שהוא אביו של חברו של סונג יו מיון ולהתרחק מסויאנג וזאת ההזדמנות היחידה שלו להציל את חייו ובנו שמע את האיום של האבא של החבר על אביו. הוא גם החתן שסויאנג בחר לביתו ולא מוכן לחזור בו והוא מחה בפני ארוסתו המיועדת על הפגישות עם סונג יו וסואינג מבין שהחתן המיועד שלו יודע על הרומן ומחליט לנצל את זה. הוא משכנע אותו לרצוח את חברו גם בתירוץ שזאת תהיה המתת חסד לאחר שהוא יאבד את אביו וגם משתמש באותו איום כמו של אימה של ריונג שהוא רוצה לרצוח את המשפחה של אביו. מיון מזועזע ומתקשה לבחור צד ומנופף בחרב בזעם, אך תוך כדי שמיעת האיום של ג'ונג סו ותוך ניסיונות השכנוע של סויאנג ואביו הוא מחליט שעליו לבגוד בחברו כדי להיות נאמן לאביו ולמשפחתו.

סויאנג חושב על תירוץ לבקר את ג'ונג סו בביתו כדי לרצוח אותו וללא בושה מחליט לנצל את ביתו. הוא מדבר עם סה ריונג ואומר שהוא ינסה ניסיון אחרון לדבר עם אביו של סונג יו כדי שיקבל את הקשר שלהם ומבקש ממנה לא לספר לסונג יו את האמת לפני שהוא ידבר עם אביו. ריונג מאושרת שאביה קיבל את הקשר שלהם והיא עוסקת בסריגה ותוך כדי כך דוקרת את האצבע ונשפך דם על הבד והיא הולכת לאימה לבקש בד חדש. הוריה מדברים וסואינג מספר לאישתו על כוונותיו והיא שואלת אם ירצח גם את סונג יו וסואינג מבהיר שכן שאין טעם לרצוח רק את ג'ונג סו והיא שואלת לגבי ביתה והוא מבהיר שכך הכי קל יהיה לו לשכוח אותו כשהוא יהיה מת היא לא תוכל להיות מאוהבת בו הרבה זמן ושסונג יו ימות. ריונג שומעת את שיחת הוריה והיא מזועזעת. היא מנסה להעמיד פנים כשאביה הולך, אך המבטים שלה מסגירים אותה וסואינג אומר לאישתו להשגיח על ריונג כי נראה שהיא חושדת. סה ריונג מנסה לצאת מביתה ואוסרים עליה והיא מטיחה באימה את כוונות אביה ואימה מבינה ששמעה את השיחה ואימה מודה ללא בושה שזאת הסיבה שהיא סגורה כי אסור לה להזהיר את סונג יו אחרת כל משפחתה תמות. כמה אירוני בעלה הולך לרצוח משפחה והיא אומרת שזה כדי להציל את משפחתה. סויאנג שואלת מדוע אביה צריך לעשות דבר נורא כל כך.

אימה של סה ריונג אומרת ללא בושה ובצורה המקיווליסטית ביותר שזה לא יגמר עד שצד אחד ימות שאו שאביה ירצח את משפחתו של ג'ונג סו או שג'ונג סו ירצח אותם. האמת אין לג'ונג סו כוונות כאלה, אך מי יודע איך היה מגיב אם היה יודע מה סואינג מתכנן בשבילו, הוא גם לא תמים ואדיב כל כך. סה ריונג מבקשת את עזרת המשרתת שלה שמפנה לה עורף וסה ריונג מצליחה לברוח מביתה ולמרות הפציעות בדרך והמרדף אחריה היא מצליחה להגיע לבית של ג'ונג סו. היא מבקשת לדבר עם סונג יו ומסבירה שהיא חייבת לו הרבה דברים, ג'ונג סו מקבל אותה באדיבות מבלי לדעת מי היא וקורא לסונג יו. ריונג מחכה לסונג יו ומשום מה לא מספרת לאביו על הסכנה ובזמן שהיא מחכה לסונג יו רגע לפני שהוא מגיע, מגיעה המשרתת יו רי עם החיילים ולוקחת בכוח את ריונג ואומרת לג'ונג סו שהיא מעורערת בנפשה והן מתנצלים. ריונג מנסה להתנגד מהכרכרה שהיא רואה את סונג יו שמגיע מאוחר מדי.

אימה של ריונג סוטרת לה בפנים ומטיחה בה את רצונה לדבר עם האויב ג'ונג סו ושואלת אם סיפרה לו הכול על אביה. ריונג מבהירה שלא ואומרת שרק התכוונה למנוע את הפגישה של ג'ונג סו עם אביה. וכאן מסתבר שלמילים של אימה הייתה השפעה והיא לא דיברה עם ג'ונג סו לא בגלל הרצון לחכות לסונג יו, אלא היא לא הייתה מסוגלת להלשין את אביה והתכוונה רק לשבש את התכנית. אימה אומרת שהיא ילדותית שחושבת שאם לא ייפגשו סונג יו יחיה. היא שוב נועלת. היא כותבת בדמה משהו על הבד ומתחננת בפני יו רי שתעביר את הבד לסונג יו כי היא היחידה שיכולה לעזור לה והיא רק רוצה להציל את חייו. הפעם יו רי עוזרת לה ומביאה את הבד לאחד החיילים ששומר על ג'ונג סו והוא מביא לסונג יו שקורא את הכתוב על הבד ואת שמה של יו רי על הבד ואת הדם ויוצא לחפש אחרי האישה.

לפני כן ג'ונג סו ואחיו של סונג יו רוצים לחתן את סונג יו והוא מבהיר שיש לו אישה שהוא מאוהב בה שהיא לא ממשפחת אצולה, אך מבטיח שהיא לא גיישה. אחיו מוחה בפניו שהוא מאכזב את אביו עוד יותר מכשכמעט הוצא להורג ומזכיר לו את המעמד שלו ושל אביו ושאסור לו לסכן את כל זה בשביל אישה. ג'ונג סו מתעקש על השידוך וסונג יו מתעקש על הסירוב. סויאנג שולח מכתב לג'ונג סו בו הוא כותב שבנו יוצא עם אשת חצר ובמעמדו זה יכול להביא להוצאתו להורג ומבקש לדבר על זה. הוא ואחיו של סונג יו קוראים את המכתב וג'ונג סו מבקש לדבר עם סונג יו ושואל אם אהבותו היא אשת חצר וסונג יו מודה שכן. ג'ונג סו מנסה להיות אבא תומך ומבהיר שהקשר פשוט לא יוכל להתקבל על ידי הארמון, למרות שסונג יו אומר שהיא עזבה את הארמון, ג'ונג סו מתעקש שעליו לשכוח אותה. הם מתכוננים לביקור של סויאנג וסויאנג בא עם מעט אנשים והשמירה ההדוקה של ג'ונג סו מאפשר לו להיכנס לדבר עם ג'ונג סו. בינתיים סונג יו מקבל את הבד המוכתם בדם ויוצא לחפש את יו רי, הוא מחפש אותה במנזר, והילדים הנזירים לא יודעים לומר לו כלום לגביה והוא מחפש אותה נואשות.

מיון אומר לחברו שהוא בחר צד והולך להיות מרחץ דמים ואם הוא לא מסוגל לכך הוא יכול לבקש ממישהו שיחליף אותו, אך החבר נשאר עם מיון. סויאנג אומר לג'ונג סו שהכול היה אחרת אם היה מקבל את הנישואין בין ילדיהם והם יכלו להיות בני ברית. ג'ונג סו טוען שלעולם לא יוכלו להיות בני ברית עד שינטוש את שאיפותיו האוויליות, וסואינג צוחק שהוא קורה לשאיפתו להיות אווילית. סואינג טוען שהמלך צריך להיות מי שמנוסה בארמון ומתעקש שמבחינה פוליטית התפקיד מתאים לו, וג'ונג סו טוען שהשמיים בוחרים את המלך ולא בני אדם. ג'ונג סו מבהיר לסואינג שלא יצליח לפגוע בו דרך בנו וסואינג טוען שעבר הזמן שרצה לרצוח את סונג יו. הוא טוען שבא בגלל ביתו הטיפשה. ג'ונג סו לא מבין וסואינג אומר שהוא לא רוצה לדעת מה שמה של אשת החצר שבנו יוצא איתה. הוא מספר שסונג יו יוצא עם ביתו והוא חושב שהיא אשת חצר בשם יו רי.

ג'ונג סו אומר שהסיפור נראה לו מגוכך וסואינג טוען שלא וטוען שיש לו מכתב שבנו כתב לביתו והוא בוודאי יזהה את הכתב של בנו. ג'ונג סו דורש לראות את המכתב, לרגע חשבתי שזה מכתב לנסיכה, אך למעשה סואינג מושך זמן ומבקש להביא את המכתב. בינתיים אחיו של סונג יו משגיח על אנשי סואינג ומוצא שהם מחביאים חרבות, הם מבחין בכך והם תוקפים אותו ופוצעים אותו בכתפו, בזמן שסואינג מבקש את המכתב אחיו של סונג יו הפצוע נכנס וצועק שעל אביו לצאת משם מיד ודורש מאביו לצאת ולפני שג'ונג סו מבחין במשהו איש של סואינג חובט בראשו. בנו מנסה להוציא אותו ולהציל את חייו, אך אנשיו של סואינג רוצחים את שניהם בניגוד למה שהראו בפרק הראשון, אבל לפי הפרומו דווקא כן הקטעים מהפרק הראשון הם אכן בפרק הבא פרק 9, אז נראה שבפרק 9 הסתירה הזאת תובהר.

האיש של סואינג אומר לאחד השומרים שהוא יודע איך נראה סונג יו ומורה לו לחסל אותו כשיחזור לביתו. סונג יו נואש ולא מצליח למצוא את ריונג שבוכה בביתה על מה שהולך להתרחש וכשהוא חוזר אומרים לו שסויאנג עשה את זה והוא מוצא את גופות אביו ואחיו כשגיסתו ואחייניתו הקטה והחמודה בוכות עליהם והמום וזועם.

תוקן על ידי EVGLEV 28/9/2012 19:51

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)