שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

הנסיך שלה - סונג יו מגלה את זהותה של סה ריונג


הנסיך שלה - סונג יו מגלה את זהותה של סה ריונג
פורסם לפני 3030 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 24     תגובה אחרונה לפני: 3023 ימים

אז כדי שלא תיווצר סתירה בין פרק 1 לפרק 8, הסתבר שג'ונג סו שרד את המכה ואנשיו של סויאנג שמו לב לכך וניסו לרצוח את האב והבן אך סונג יו הצליח לגבור עליהם. אך לא לחסל אותם, ולכן סונג יו רצה להחביא את אביו, אך אביו ביקש ממנו שלא לעשות זאת שעליו לרוץ לארמון ולהודיע למלך ולנסיכה שהוא חי וימשיך להילחם בסויאנג. בינתיים הוא שלח את כלתו ונכדתו למקום מסתור למקרה של סונג יו יכשל ויבוא לחסל אותו. בדרכו לארמון סונג יו נתקל במחזה מחריד כל חבריו של אביו הוזמנו אחד אחד לפגישה עם אישיות פוליטית ושם חיכה להם תליין שחיסל אותם אחד אחד. הוא נדהם לגלות שמי שמפקח על כך הוא חברו הטוב מיון. סויאנג בא לבקר את המלך והנסיכה אסרה עליו להיכנס, אך מה הבעיה? איש שלו רוצח את השומר וסויאנג נכנס בכוח למורת רוחה של הנסיכה. סויאנג הופך את היוצרות ומאשים את ג'ונג סו בבגידה ומודיע שנאלץ לחסל אותו.

הנסיכה המומה והוא מגיש את רשימת הבוגדים. הנסיכה זועמת שהוא למעשה רוצח את כל מי שלא מסכים איתו. בעלה של הנסיכה רואה את מיון עם סויאנג והמום לגלות שהוא היה מסוגל לחסל את אביו של חברו ושואל אותו אם הוא רצח גם את סונג יו ומוחה בפניו על התנהגותו. בעלה של הנסיכה מצליח מצליח לפגוש את סונג יו ושמח לגלות שהוא חי וסונג יו מגלה לו שאביו חי והוא אומר שיש לדווח לנסיכה ולמלך והוא הולך לעשות זאת והנסיכה שמחה לדעת שג'ונג סו חי. סונג יו נתקל גם במיון ומוחה על כך שחברו הטוב הפך לכלב של סויאנג ומיון טוען שהוא לא מצטער על הבחירה שביצע והם נלחמים ואנשיו שובים את סונג יו. הנסיכה ובעלה שומעים שסונג יו נתפס ויוצא להורג. בינתיים האיש של סויאנג מדווח לו שג'ונג סו שרד והם המומים שהוא שרד מכה של מוט ברזל. וסויאנג חושב על תכנית. בעלה של הנסיכה מוחה בפני מיון על שהוא הולך לרצוח את חברו הוא אומר לו שלא יוכל לחיות בשלווה אחרי זה. מיון מחליט לנצל את חברו ובעלה של הנסיכה משחרר בחשאי את סונג יו ומבטיח לו שמיון יפנה לו את נתיב הבריחה שחיילים לא ירדפו אחריו שהוא נאלץ לפעול כך בגלל אביו, אבל הוא לא מסוגל לתת לחברו למות.

סונג יו בורח, אך מסתבר שזאת מלכודת כפי שראינו בפרק הראשון וסויאנג שואל את מיון אם נתן לו לברוח ומיון אומר שכן והוא שואל אם הוא לא חושד שהוא נתן לו לברוח בכוונה ומיון אומר שהוא לא חושב. סויאנג אומר לאנשיו שסונג יו יוביל אותם לאביו והוא יהיה מורה הדרך שלהם. סונג יו דוהר אל אביו ומספר לו שסיפר לו שהנסיכה יודעת שהוא חי. אך לפני שהם מספיקים לדבר שכירי החרב של סויאנג. סונג יו מנסה להילחם בהם והם פוצעים אותו קשה. ג'ונג סו אומר שהוא לא יסלח לסויאנג גם לאחר מותו ונרצח על ידם. האב והבן הגוססים נפרדים זה מזה ומנסים להגיש יד זה לזה ללא הצלחה. האנשים באים לבצע ווידוי הריגה אך מיון מגיע ועוצר בעדם ומבקש לקחת את הגופות. הבריון טוען שהוא רוצה לזקוף לזכותו את ההישגים שלהם ומיון מתעקש והם אומרים שהוא יכל לקחת את הגופה של סונג יו, אך הגופה של ג'ונג סו שלהם. מיון לוקח את סונג יו ליער ושם את אותו שם ולפני שהוא הולך הוא שם לב שסונג יו זז ומבין שהוא חי. הוא מבין שעליו לרצוח אותו ומנסה לעשות זאת ונזכר בדברי סויאנג אם יוכל לרצוח את חברו ובדברי בעלה של הנסיכה האם יהיה מסוגל לרצוח את חברו והוא מסוגל והוא משאיר אותו ביעד ומסתלק משם.

סה ריונג חושבת על סונג יו וכשיו רי מגיעה היא שואלת אותה אם סונג יו ברח והיא אומרת שמסרה את ההודעה ולא יודעת מה קרה וריונג מתעלפת. בדיוק מגיע אחיה ומטפל בה ומסתבר שבניגוד למה שחשבתי ומה שחשבתי שאני רואה בפרק הראשון אחיה הוא אחיה הבכור ולא הצעיר. הוא ואימו מנסים לטפל בריונג. אימה של ריונג דואגת שאם סויאנג יכשל משפחתם תמות ומקבלת חדשות מהאיש שלהם וריונג שומעת שג'ונג סו נרצח ושעומדים לרצוח את סונג יו. היא מחליטה ללכת לחפש את אביה כדי לעצור בעדו ואומרת לאחיה שמישהו צריך לעצור את אביהם. היא מגיעה לארמון ודורשת לדבר עם אביה, כשמיון מנסה לעצור בעדה אך לבסוף מאשר לה. סויאנג מסרב לבקשתה. היא מוחה בפניו שהוא לכאורה עמד לדבר על הנישואים שלה עם בנו של ג'ונג סו ורצח את ג'ונג סו. סויאנג מסרב לקבל את תחינותיה.

בינתיים הנסיכה שומעת שהמלך מרגיש רע ורוצה לבוא אליו ובאה של סואינג וביתו והיא מבקשת להיות עם המלך וסויאנג מסרב ואומר שהוא יבדוק מה שלומו והנסיכה טוענת שהוא מרגיש רע וזקוק לה או שזה מה שסויאנג בעצם רוצה, סויאנג מוחה על איך שהיא מעיזה. סה ריונג מפצירה בו לתת לנסיכה לראות את אחיה ושואל אם תמיד היה אכזרי כזה. סויאנג שואל איך היא מעיזה ומורה לחיילים לקחת את הנסיכה וריונג אומרת שאין צורך ושהיא תלווה את הנסיכה אל אחיה. סויאנג מוחה על התעוזה של ביתו וחייליו מונעים גם ממנה לעבור אך לבסוף סויאנג מורה להם לתת לה. הנסיכה מטיה בריונג שהיא אמרה שסויאנג רוצה את הכתר ושהוא יפגע בה ובאחיה והיא אמרה לה שהוא לעולם לא יעשה זאת. ומטיחה בה שאביה ניצל את הנישואין כתירוץ כדי לרצוח את ג'ונג סו וריונג שואלת לגביו והנסיכה מבינה שמדובר בסונג יו והיא זועמת ושואלת איך יש לה עזות מצח לשאול עליו לאחר מה שאביה עשה, כאילו שהיא אשמה ואומרת לה בזעם שכן סונג יו מת שג'ונג סו וסונג יו מתים והיא זו שהרגה אותם. ריונג מתייסרת מכך ושואלת את האיש שדיווח לאימה אם אכן סונג יו מת והוא נותן לה להבין שכן והיא מתייסרת אך נלקחת לביתה.

סויאנג מקבל את ראשו של ג'ונג סו ורוצה לתלות אותו בכיכר וגם לקיים תהלוכה כדי להראות שהמעשה שלהם היה צודק. סונג יו מתעורר ונזכר בכל מה שעבר עם אביו ובכל הפעמים שהזכיר את סויאנג גם ברגעיו האחרונים וגם שאמר שהוא צריך להיאבק בסויאנג לאחר מותו של אביו. הוא מסתובב ברחוב ושומע שתלו את ראשו של אביו בכיכר ושומע אנשים מדברים על כך שהוא הואשם בבגידה והוא היה נאמן כל כך. ואז אומרים לה שתשתוק שלא ישמעו אותה כי העולם כעת שייך לנסיך סויאנג. הוא רואה את ראשו של אביו תלוי בכיכר ומזועזע. הוא מגלה שסויאנג הולך לצעוד ועוקב אחרי המתרחש. בינתיים אימה של סה ריונג אומרת שביתה צריכה לפגוש את אביה כשיחזור ויש להביא אותה גם בכוח כי אנשים צריכים לראות את כל המשפחה יחד.

חייל דורש מסונג יו לעזוב כי צריך לפנות את הדרך לנסיך סויאנג וסונג יו מכה את החייל וגובר עליו וגונב את נשקו. המשפחה מחכה לסויאנג והאנשים מדברים שהנה המשפחה ואלה הבנות שלו שיהיו בקרוב נסיכות וסויאנג בא אל משפחתו ואז מדברים על כך שזאת ביתו הבכורה ואומרים שהיא האהובה ביותר וסונג יו רואה את סויאנג מלטף את סה ריונג ומזהה אותה ונזכר בבילויים שלהם ביחד ומזועזע ביותר. גם ריונג רואה זאת ובוכה זה לא עוצר בעדו והוא מתנפל על סויאנג ומנסה לחסל אותו בעזרת הנשק של החייל, אך אנשיו של סויאנג מצליחים לגבור עליו ולתפוס. ריונג מזועזעת ואימה באה להיות עם ביתה היא מנסה לסטור לה, אבל חוזרת בה ושואלת מדוע היא אוהבת אותו כל כך, שהוא כרגע גילה שהיא ביתו של סויאנג ובשבילו היא רק הבת של הרוצח של אביו ומפצירה בה שתשכח אותו.

המלך לגמרי חסר אונים ולא יודע איך לנהל את ענייני המלוכה אין ספק שהוא לא עבר את ההכנה שעבר סאני גם כילד על ידי סבו והוא לגמרי לא מוכן לנהל את המדינה. השרים מבקשים ממנו להוציא להורג את שאר הבוגדים ולתת את המשרה הבכירה ביותר לסויאנג והוא אומר שכך ייעשה. סונג יו בכלא והוא לא לבד מסתבר ש"שאר הבוגדים" הם הצאצאים של הבנים של ה"בוגדים" כך שסונג יו באותו מצב של השאר, ברוך השם את הבנות לא מוציאים להורג, חששתי לשלומה של האחיינית החמודה של סונג יו. סונג יו נמצא חבול ופצוע עם השאר שמחכים להוצאה להורג. סויאנג מוחה בפני מיון על כך שסונג יו חי ומביע הבנה שהוא לא מסוגל לרצוח את חברו אך אם הוא לא מוכן הוא לא יוכל לשרת אותו ונותן לו הזדמנות נוספת ועליו לפקח על הוצאתו להורג של סונג יו.

ריונג שומעת שסונג יו יוצא להורג ומפצירה באביה לחוס עליו, אביה מטיח בה שהוא ניסה להרוג אותו ואם יחוס עליו הוא ימשיך לנסות ושואל אותה אם היא צריכה לראות את ראשו של סונג יו כדי להיכנע? היא שואלת אם ג'ונג סו באמת יזם בגידה ומטיחה בו את כל החפים מפשע שהוא רצח והאם הוא עוד לא מסופק? היא מפצירה בו לא להרוג אותו ומוכנה לכל דבר שהוא ירצה, אך סויאנג לא מתרצה. ריונג מחליטה לעשות מעשה ובאה להוריה עם חרב חדה ומצמידה את החרב לצוואה ומודיעה שאם סונג יו ימות תלך אחריו ועומדת לצד משפחתה כשהחרב מכוונת לצווארה וצווארה אף נשרט מהחרב אך היא נשארת שעות אם חרב צמודה לצבר בתקווה לעצור בעד אביה.

הנסיכה ובעלה וגם סויאנג מקבלים בשורה על כך שהנסיך אפטינג הצליח לברוח מאנשיו של סויאנג, אך בדיוק כשהנסיכה חוגגת שיש דוד שלצידם שברח ויש להם מישהו בדיוק אנשיו של סויאנג מגיעים אל הנסיך אפטינג ועוצרים אותו על בגידה. בינתיים מגיע נסיך אחר סונג דום שהנסיכה שמחה לראות והוא עודכן בכל על ידי הנסיך אפטינג והוא מבטיח לתמוך בנסיכה ובהוד מעלתו ומביע תקווה שיש עוד אנשים שזוכרים שהמלך הוא אחיה ולא סויאנג.

בעלה של הנסיך בא עם המורה של סונג יו לבקר את סונג יו ודורש לתת להם לבקר אותו, אך המורה חוזר בו. בעלה של הנסיכה שומע שמיון יפקח על ההוצאה להורג ושואל איך הוא מסוגל ומיון מרחיק אותו ממנו. גם המורה בא אל מיון ואומר לו שהוא מבין כמה קשה לו ויש לו עוד הזדמנות אחת לעצור, אך מיון לא עוצר ומכין הכול להוצאה להורג. ההוצאה להורג מתחילה והאנשים מואשמים בבגידה עם גונג' סו ועורפים את ראשיהם וסונג יו מחכה לרגע שהוא הולך להצטרף לאביו ולא רואה כל סיכוי להינצל.

המלך שאפילו אנשים ברחוב יודעים מה סויאנג רוצה והוא נשאר נאיבי מתחיל להתנהג כמו מלך ואומר שהוא לא שלם עם כל שפיכות הדמים, אך סויאנג מתעקש שאין ברירה. הנסיך סונג דום והנסיכה באים אל המלך ומבקשים לעצור את ההוצאה להורג ולאפשר לנסיך אפטינג להוכיח את חפותו, סויאנג טוען שמדובר בבגידה מוכחת וסונג דום טוען שאם יש בגידה יש לחקור זאת והם משכנעים את המלך לפעול על פי ההליכים למרות ההתעקשות של סויאנג שלא הייתה ברירה אלא לחסל את ראש הבוגדים. המלך מקבל את דעת הנסיכה וסונג דום. בדיוק כשמגיע תורו של סונג יו להיות מוצא להורג מגיעה פקודה לעצור את הכול והאנשים לא יוצאו להורג אלא ישלחו לגלות. הנסיכה מחמיאה לאחיה שהוא התנהג כמו מלך אמיתי.

סה ריונג ממשיכה לכוון את החרב על צווארה ואימה מפצירה בה שתדקור אותה ולא את עצמה בחרב הזאת ובדיוק סויאנג חוזר ומודיע שסונג יו לא הוצא להורג והוא ישלח לגלות. כשהוא זוקף זאת לזכותו ושהתחשב בביתו ואומר לסה ריונג שידע שהיא עקשנית אך לא האמין שהיא תנצח אותו ומבהיר לה שאם זה יקרה עוד פעם הוא לא יסלח לה.

האנשים של סויאנג המומים שהמלך פתח את פיו שהם חשבו שבגלל שהוא צעיר הוא לא יהווה בעיה. אחד מהם מוחה שהוא חשב שאחרי מותו של ג'ונג סו הכול ילך חלק. הם מדברים על כך שאסור שסונג יו ישאר בחיים. ואז אביו של מיון אומר שהוא לא ישאר בחיים ובדרך לגלות יש גלים והם מתכוונים לביים תאונה. וכך סויאנג יכול לחסל את סונג יו ולהרוג כמה ציפורים במכה אחת, גם להרוג אותו וגם להגיד שהתחשב בביתו ושזאת הייתה רק תאונה.

ריונג מגלה שסונג יו ישלח לגלות למחרת ובאה לבקר אותו בכלא כשהיא מנצלת את שם אביה כדי שייתנו לה להיכנס. היא מבקרת את סונג יו בתאו כשהיא עצובה והוא נראה זועם במיוחד ולא יודע איך להגיב הוא עומד קפוא ולבסוף מתקרב אליה ומנסה לחנוק אותה.

תוקן על ידי EVGLEV 5/10/2012 21:51

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)