שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

הנסיך שלה - סה ריונג מצילה את גיסתו ואחייניתו של


הנסיך שלה - סה ריונג מצילה את גיסתו ואחייניתו של
פורסם לפני 3023 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 13     תגובה אחרונה לפני: 3022 ימים

סונג יו. סונג יו חונק את סה ריונג עד שמיון עוצר בעדו והוא שואל אם היא באמת ביתו של סויאנג והוא שואל איך יש לה החוצפה לבוא ומבטיח לחנוק במו ידיו אותה ואת אביה. ריונג אומרת לו ששמה סה ריונג ומבקשת ממנו לשרוד כדי לבוא להרוג אותה ושהיא תחכה ליום שתמות בידיו. היא הולכת שבורה ונזכרת בדבריו של סונג יו ומיון מבקש ללוות אותה והיא מסרבת להיות עם מי שבגד בחברו, מיון מבחין בדם על צווארה. היא חוזרת הביתה ומיון עוקב אחריה ואביה פוגש אותה והיא מודה שבה לראות את סונג יו ואביה מטיח בה שהיא גאה בכך שהצילה את סונג יו על ידי שכיוונה חרב על צווארה, ומזכיר את הבטחתה לעשות כל מה שיגיד. מיון שומע את השיחה ומבין את הסימן על צווארה וזועם על כך שאישתו לעולם לא תהיה שלו באמת. הוא מבקר את סונג יו ושואל אם באמת התכוון לרצוח אותה והרי אהב אותה וסונג יו שואל אם הוא ידע שהיא הבת של סויאנג ומיון שואל מה היה חושב אם היה יודע שהיא הייתה מוכנה להקריב את חייה כדי להציל אותו וסונג יו אומר שזה לא נוגע לו וכך נראה שלא כל כך מעניין אותו אם היא הייתה שותפה של אביה כי הוא זועם עליה כבת של סויאנג בלי קשר לכך שאם היא מסכימה אותו או לא.

מיון מבין את התשובה ורוצה ללכת וסונג יו מבקש ממנו לדאוג לגיסתו ולאחיינית שלו ומוכן לשלם על חייו על כך ומיון נזכר שמתווכנים לרצוח אותו ואומר לו שהוא ימות בכל מקרה וסונג יו מבקש את זה כבקשה אחרונה ומיון מסרב לעזור למשפחתו של בוגד, סונג יו מטיח בו שהוא יודע שאביו חף מפשע. מיון אומר לסונג יו שאם אביו היה רוצח את סויאנג קודם אז הוא היה בכלא והוא היה בחוץ, אז שלא יאשים אותו אלא את הנסיבות. סונג יו מטיח בו שהוא מנסה להצדיק את כל הדם שהוא שפך בנסיבות. ואכן זה תירוץ מושלם בשביל מיון ואימה של סה ריונג שאם אנחנו לא היינו עושים את זה, היו עושים את זה לנו.

הנסיכה והנסיך גום סונג נפרדים מהנסיך אפיונג והוא מבטיח לשוב כדי להעניש את סויאנג. אך בינתיים סויאנג והקנוניה שלו חושבים שבינתיים הם שמחים על שאנפיונג לא הוצא להורג והם משיגים את המכתב שלו ומזייפים את הכתב של אנפיונג, אך עוד קלישאה, אך כאן אין גרפולוגים שיבדקו. בעלה של הנסיכה מכין פרחים לאישתו ומעודד אותה שאנפיונג וסונג יו בחיים ויש להם תקווה. המלך רוצה לחקור שוב ומביאים לו את המכתב המזוייף של אנפיונג שבו לכאורה אנפיונג מורה לאנשיו לרצוח את המלך ואת סויאנג ולהכתיר אותו. עשרות שרים יושבים על הוורידים למלך בדרישה להוציא את אנפיונג להורג ומביאים לו ערמות של בקשות להוציא את אנפיונג להורג ולבסוף ההחלטה נופלת לתדהמת הנסיכה והנסיך גום סונג, הם שבורים וגום סונג בא לשאול את סויאנג מי הבא בתור, וסויאנג בציניות אומר שהוא לא מרגיש טוב עם זה שהוא מוציא את אחיו להורג. אנפיונג נאלץ לשתות רעל והוא מבטיח שסויאנג ייענש.

סה ריונג רואה את סונג יו בדרך לגלות בחשאי ובדרך מסתבר שגיסתו ואחייניתו נתפסו והן מובלות להיות שפחות והילדה מדברת על הדוד שלה ומתעלפת. סה ריונג רוצה לעזור לילדה ולאימה והחיילים עוצרים אותה בטענה שהיא פושעת. אוך ילדה פושעת בגלל מעשים לכאורה של הסבא שלה!!! סה ריונג נזכרת שראתה את הילדה כשבאה להזהיר את סונג יו ומזהה אותה ומבינה שהיא אחייניתו ודורשת להציל אותה למורת רוחו של מיון שנאלץ לחפות עליה.

סה ריונג לוקחת את הילדה לרופא ואימה מודה לה ושואלת מדוע היא עוזרת לה והיא מספרת שביקרה בביתה וראתה את הילדה ומשם היא זוכרת אותה. הרופא מציל את הילדה ואימה אומרת שחששה לאבד אותה אחרי שאיבדה את משפחתה. סה ריונג מספרת לה שסונג יו לא הוצא להורג אלא נשלח לגלות והיא מודה לה על הבשורה. היא בכל זאת נלקחת להיות שפחה וכשסה ריונג נפרדת ממנה סויאנג ומיון מגיעים וסויאנג שואל מה היא עושה איתן שהן לא קרובות משפחה של פושע ומיון רוצהל חפות עליה, אך היא מודה שמדובר בגיסתו ואחייניתו של סונג יו. סויאנג אומר שיש לה חולשה שהיא אוהבת ילדים והוא כבר מחכה שהיא ומיון יביאו לו נכדים.

הנסיכה והנסיך גום סונג מתכננים לרצוח את סויאנג ביום החתונה של סה ריונג ושזו ההזדמנות היחידה שלהם, שהרי הוא הבא בתור. בעלה של הנסיך לא אוהב את הרעיון שהם יעשו את מה שהם עשו בדיוק, אך גום סונג משוכנע שאין ברירה. וכנראה במצב הזה לסה ריונג צפוי במקרה הטוב הגורל של גיסתו של סונג יו, כי הרי מענישים צאצאים וגם לנסיכה יש חשבון איתה וגם מבחינת הנסיכה וגום סונג אם היא מתחתנת עם ראש התליינים היא מסכימה עם אביה. אבל האמת זה מגיע לאימה של סה ריונג. הנסיכה שואלת מה יקרה אם סויאנג ינצל את המצב וירצח את המלך וגום סונג מספר שהוא יורה לחייל התותחנים להגן על הוד מלכותו. אבל סויאנג לא נרדם בשמירה ואיש שלו עוקב אחרי גום סונג והם מגלים שהוא פנה לחייל התותחנים.

סונג יו נשלח לגלות באנייה ועוקבת אחריהם אנייה נוספת בא יש חיילים שאמורים לחסל את האסירים והרוצח של ג'ונג סו כבר ממהר עם העניין. אחד האסירים שכבול ליד סונג יו מספר לאסירים שהם כבר עברו את היעד ומתכוונים להרוג אותם ועליהם להינצל. הם מערימים את החיילים שלמישהו כואבת הבטן ומתחילים מאבק בהם כדי להשיג את המפתחות. הם נלחמים בחיילים וכורתים את השלשלאות וואף גורמים להטבעת הספינה ומנסים לשחות החוצה מהספינה כשסונג יו די אדיש לגורלו אבל משתף פעולה. החיילים באנייה השנייה מבחינים שהאנייה טובעת ומחליטים שאסור לאסירים להינצל ויורים חצים והורגים רבים מהם. אנשים מצליחים להתחמק והחיילים רודפים אחריהם בסירות. סונג יו והאסיר שאיתו מצלחים להגיע לאי ולהסתתר בעוד החיילים מחפשים אותם. הם פוגשים אנשים באי שמבטיחים לעזור להם והמנהיג אומר שהוא לוחם צבאי.

האסירים מבינים שהחיילים לא יירגעו עד שיהרגו אותם ומחליטים לטמון מלכודת לחיילים. סונג יו מבחין בין החיילים ברוצח של אביו ומנסה בכל דרך לחסל אותו תוך סיכון הצוות החדש שלו והאיש שאיתו כל הזמן עוצר בעדו ומבקש ממנו שלא ימות ושלא יגרור אותם לזה. לבסוף כשהם טומנים מערב לחיילים והורגים כמה מהם סונג יו מנצל את המצב כדי להתעמת עם החייל שרצח את אביו וכמעט רוצח אותו, אך סונג יו גובר עליו והורג אותו. החבר החדש שלו מזהיר אותו שהוא מסכן אותם ולא דואג לחייו. מנהיג החיילים חושב על טמינת מלכודת. האיש שטוען ששירת בצבא מסתבר במקור לא קוריאני ושייך לעם שנכבש. הוא נופל במלכודת של החיילים והחייל מציע לו עסקה כדי להישאר בחיים.

סונג יו וחברו חושבים שחברם החדש נתפס והוא חוזר בשלום והאנשים נואשים שהסוף שלהם זה למות. ואז הוא מספר שפגש את המנהיג שלהם והם לא רוצים את כולם אלא רק אדם אחד. הוא והחברים החדשים מוכנים להקריב את סונג יו ורק החבר של סונג יו אומר שאין לבטוח בהם. מתחילה מלחמה פנימית ובדיוק החיילים באים ואומרים להרוג את כולם והאיש מזכיר שהבטיחו לו שיחוסו על חייו והחבר החדש של סונג יו מטיח בו את הטיפשות שלו להאמין להם. הם הורגים אנשים, אך סונג יו וחברו מצליחים לברוח. והחבר אומר שהם לא יעזבו בלי לקבל אותו מת. ואז החיילים תופסים אותם והחבר אומר להם שלא ייתן להרוג אותו סתם כך ואומר שהם רוצים את סונג יו והוא ייתן להם אותו.

החבר מכה בחרבו את סונג יו ועוד פעם וסונג יו נופל מהצוק והוא שואל אם יבואו לקחת גם את חייו. החיילים מתבוננים בגופה של סונג יו ועוזבים בביטחון שהשיגו את שלהם. וסונג יו קם שם והחבר מגיש לו חבל. אז מסתבר שהחבר יזם הכול שהוא שאל את סונג יו אם הוא רוצה למות או להקשיב לו ואז הם עיבדו תכנית ונעזרו בגופת אחד ההרוגים. סונג יו וחברו פוגשים את הלא קוריאני שמתנצל לפניהם והם שוב מתאחדים. החבר שרט את סונג יו ואומר שרק שרט אותו והם הולכים לבית בושת ששייך למשפחתו של החבר ושם הם מחביאים את סונג יו והוא מטופל בפצעיו ואחת הזונות מתלהבת ממנו.

סויאנג משכנע את המלך להפוך את הנשים והבנות למשרתות ומציעים למכור אותן ואחד השרים מציע לתת אותן כפרסים. סה ריונג הרוסה ואימה אומרת שעליה להיראות שמחה בחתונתה עם מיון שהיא כבר השלימה איתה. אחותה מודדת את השמלה שלה ויו רי באה לדווח לה והיא מסלקת את אחותה והיא מטיחה בה שהן מדברות על סונג יו והיא אומרת שהיא לא כמוהה והיא רוצה שאביה יהיה מלך והיא תהיה נסיכה. יו רי מגלה לסה ריונג שהנשים הפכו למשרתות של השרים ומזועזעת מכך שאותן נשים לאחר שאיבדו את משפחתן עוד צריכות לשרת את הרוצחים של הגברים במשפחה ומזועזעת מההשפלה. היא מגלה שגיסתו ואחייניתו של סונג יו אצל נסיך נוסף, כך שמסתבר שיש לסויאנג גם אח שבעדו. היא באה לראות את השפחות ומזועזעת מהמצב ורוצה לעזור להן. מיון רואה אותה והיא מטיחה בו את הזוועה שנעשתה שהן משרתות את הרוצחים של הגברים ומיון מספר לה שהן הורגלו כפרסים. סה ריונג נחושה בדעתה להציל אותן ומבקשת ממיון שאם הוא רוצה להלשין לאביה שיחכה עד שתעשה את זה.

יו רי הולכת אל המשרתות ומבקשת ממישהי שתקריא לה מכתב וגיסתו של סונג יו יודעת לקרוא והמכתב הוא מריונג שאומרת שהיא האישה שעזרה לה וקובעת איתה פגישה שם תעזור לה. היא קוראת לאחרות שאימה מבקשת לדעת מה שלומה. גיסתו של סונג יו נפגשת עם סה ריונג ואומרת לה שהיא מסכנת גם אותה וסה ריונג מבקשת לא לדאוג לה והיא אומרת שהייתה אמורה לסרב אך למען הילדה. סה ריונג מחביאה את הגיסה והאחיינית של סונג יו במקדש עם הילדים הנזירים ואומרת להישאר שם עד שתמצא להן מקום בטוח. הגיסה מודה לה ואומרת לה שאחרי ששמעה על סונג יו מרגיע אותה שלא תאבד את ביתה, סה ריונג שואלת מה שמעה על סונג יו והיא מספרת שהספינה טבעה ושאין ניצולים וסה ריונג מזועזעת.

מיון מחפה על סה ריונג ועוזר לה והיא שואלת אם ידע שסונג יו מת והוא מנסה להתחמק. היא שבורה ולא יוצאת מהבית כמה ימים ונראה שהיא חולה. מיון מבקש לדחות את החתונה בכמה ימים כדי שלא תעשה בכפייה ומשכנע את סויאנג. הנסיך מתלונן לפני סויאנג על היעלמות בנות המשפחה של ג'ונג סו והשרים אומרים לתפוס אותן ולהעניש אותן בחומרה. סויאנג נזכר שביתו עזרה להן ושואל את מיון אם ריונג עזרה להן לברוח ומיון טוען שלא שהוא עשה את זה. סויאנג אומר שנחמד מצידו לקחת על עצמו את הפשעים של ביתו. מיון מבקש להניח לנושא שגם כך כעת ריונג שבורה כי גילתה שהספינה טבעה. סויאנג מסכים ומבקש ממנו למסור לאחיו שיפסיק לחפש אותן ויפיץ את השמועה שהן התאבדו. אימה של ריונג מזכירה לה כמה מיון מתחשב בה ששכנע את אביו ואביה לדחות את החתונה ומבקשת ממנה להעריך אותו.

גם הנסיכה ובעלה מתבשרים על מותו של סונג יו שהספינה טבעה ואין ניצולים. מיון בא לבקר בארמון ומבקש לדבר עם בעלה של הנסיכה והנסיכה רואה אותו ושואלת איך הוא מעיז לבוא משם ומטיחה בו את הדם הנשפך בארמון על ידו ודורשת שלא יחזור לשם. מיון מבקש מבעלה של הנסיכה להיות המלווה שלו בחתונה כמו שהוא היה אצלו כי הוא החבר היחיד שנשאר לו. בעלה של הנסיכה נזכר בתכנית לרצוח את סויאנג בחתונת ביתו ומבקש שימצא מישהו אחר.

סה ריונג מבקרת במקדש והנזירים אומרים לה שהאישה והילדה נעלמו לפני כמה ימים. היא מוחה בפני מיון ושואלת אם לקח אותן לביתו. מיון שואל אם זאת דעתה עליו וסה ריונג אומרת שעל אדם שבוגד בחברו ורוצח אותו לא יכולה להיות לה דעה חיובית. הוא ממש חוטף אותה ומרכיב אותה על סוס ולוקח אותה למקום הוא מסתיר את הגיסה והאחיינית. ריונג סוטרת למיון ומבקשת שלא יגע בה. הגיסה אומרת ששמעה שהיא חולה ומספרת על חבר של סונג יו שעוזר להן והעביר אותם משם ואף פעם לא מראה את פרצופו ומבקשת להודות לו בשמן. סה ריונג מבשרת למיון שהיא ביקשה להודות לו ומיון אומר שאם הייתה יודעת מי הוא הייתה יורקת בפרצופו. סה ריונג שואלת מדוע לא סיפר לה ומיון מטיח בה שלא הייתה מאמינה לו שהיא חושבת רק דברים רעים עליו ואפילו לא מתעניינת מדוע בחר בחירה כזאת. סה ריונג רוצה ללכת ומיון שואל עד מתי ודורש את קרבתה והיא מנסה לברוח ממנו והוא מחבק אותה בכוח וסונג יו שיצא לטייל רואה את האינטימיות בין מיון לסה ריונג שהוא עלול לפרש לא נכון.

תוקן על ידי EVGLEV 12/10/2012 20:26

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)