שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

דרים היי 9-10

S_Notes_Greenדרים היי 9-10 S_Notes_Green
פורסם לפני 3021 ימים     מאת danarod     סה"כ תגובות: 36     תגובה אחרונה לפני: 2997 ימים

גם השבוע היו פרקים זורמים ומהנים, עם מוזיקה כייפית וגם רגעים שנוגעים בעדינות בבלוטות הרגש.

הפרקים האלה מסמנים מהפך משמעותי מבחינתי. אם עד עכשיו הייתי בעד היאה מי וג'ין גוק ביחד, עכשיו התחולל מהפך בלבי ואני בעד סאם-דונג. ג'ין גוק חתיך ומאמי, אבל בסאם דונג יש קסם עמוק יותר, משהו שלקח לי זמן לגלות, אבל אני לא יכולה להישאר אדישה אליו. אני חושבת שכאן בא לידי ביטוי הניסיון של קים סו-היון כשחקן, יחד עם הרכות והעדינות שהוא מפגין. טה-קיון שמגלם את ג'ין גוק הוא יפיוף עם קסם אישי, ויש לו בהחלט מבט שמדבר למצלמה, אבל אני מסכימה עם מה שנכתב בדרמבינס לגביו – לפעמים נראה שהוא מודע מדי למצלמה ולפוזות שמחמיאות לו, ופחות נכנס לדמות לעומק.

לבו של סאם דונג נשבר כשראה את ג'ין גוק והיאה-מי מתנשקים בגלגל הענק, האוזניים נאלמו והוא התמוטט... אבל אני מאמינה ומקווה שזה לא ייגמר בבכי (לא רוצה ספויילרים כמובן).

עוד אחד שממיס את לבי הוא המורה שהתפוטר, או-היוק. אני מחכה לפתרון הקסם שיאפשר לו להישאר עם התלמידים, וייתן לו את הקרדיט הראוי על כל ההשקעה. ח"ח מגיע גם לגנגסטר האמנותי החביב עליי.

הקטעים המוזיקליים הפעם היו ממש חמודים, כך שנחליק את העניין של השיר שבוצע באופן מושלם בלי חזרה אחת (נכון?). הנה ביצוע של השיר בלייב:

ג'ייסון ופיל-סוק כאלה חמודים ביחד, למרות כל הדברים שעדיין לא נאמרים. עדיין לא לגמרי התרגלתי ללוק החדש שלה, ובהתחלה היה לי קשה לזהות אותה (מזל שהיא מרכיבה משקפיים לפעמים).

וגם כל הדינמיקה של היריבות בין בק הי להיאה מי מביאה כמה רגעים מספקים – כשהיאה מי שמחה על הזכייה במקום השלישי, ומסוגלת לפרגן בכנות לבק-הי (ולצטט את המשפט הכל כך קולע שאמר לה סאם דונג – על מי שלא מסוגל לשמוח בשמחת חברו). כל ההתנהלות הזו שומטת את ה"חבל" מידיה של בק-הי, שנראית כמו המפסידה, ולא כמו מי שקטפה את המקום הראשון. וכשהיא שומעת בדרך אגב שחושבים להחליף אותה בנמסיס המוצלחת שלה, אז בכלל...

הפרקים השאירו טעם של עוד, אבל אני אתאפק ואחכה לשבוע הבא, כי יותר כיף לחלוק חוויות צפייה בפורום לב_מחייך

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)