שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

הנסיך שלה - הדילמות של הנסיכה סה ריונג


הנסיך שלה - הדילמות של הנסיכה סה ריונג
פורסם לפני 2998 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 8     תגובה אחרונה לפני: 2996 ימים

סה ריונג מוציאה את סונג יו ומונעת ממיון לראות אותו, היא מנסה לחבק אותו, והוא קר כלפיה והיא שואלת אם לא עניין אותו אם היא שרדה, אז הנה היא חיה. בינתיים החבר של סונג יו נעצר והחבר האי בא להזהיר את סונג יו שבאו לבר ואסור לו להיכנס. סונג יו רואה שחברו נעצר והולך לבדוק מה קורה והשלישי מכניס את סה ריונג לבר והבחורה שנדלקה על סונג יו שואלת מי היא ואומרים לה שהגבר שלה הביא אותה. החבר של סונג יו נחקר על ידי מיון והוא טוען שהכל עלילה של היריב שלו שבגד בו. מיון מטיח בו שהוא ניצול מספינה שטבעה והוא שואל אם גם זה פשע ומיון טוען שהאנייה הייתה מלאה בבוגדים, החבר טוען שהוא שהם נראו כמו ספסרים ואנשים פשוטים. מיון שולח את האיש שלו לברר את זה ומסתבר שרבים מהנחקרים מתו בעינויים ומילאו את מקומם על ידי אנשים אחרים. מניון שואל על סונג יו הבן של ג'ונג סו ושואל אם הוא מת והחבר אומר שכולם מתו ומשוחרר. הוא פוגש את סונג יו ושואל אם הוא הבן של ג'ונג סו ומספר שהוא שאל עליו, סונג יו שואל מדוע לא סיפר לו והוא מבהיר שהוא לא כזה. האויב של החבר מאושר שדפק אותו כמו שצריך והוא מפתיע אותו ואומר שלא ייתן לו להביע משאלה אחרונה ואחר כך מיון נוזף בו ומבקש שלא ישתמש בו כדי להרגיע את השנאה האישית שלו.

סונג יו חוזר לבר ונתקל בסה ריונג והבבחורה שנדלקה עליו ומנסה להביע בפני סה ריונג שיש לה בעלות עליו. וסונג יו מרחיק אותה ולוקח את סה ריונג ולא יודע מה לומר לה והיא שואלת אם הוא לא רוצה לבקר את קאנג ואת גיסתו שהן חיות באמת ולוקחת אותו אליהן. בדרך היא קונה נעליים. סונג יו מתרגש ושואל אם הן באמת חיות וסה ריונג מספרת שאת המקום השיג מיון ולכן ממליצה לו לקחת אותן למקום בטוח. המשפחה מתאחדת שוב וקאנג מזהה את דודה והגיסה המומה. מספרת לו על המחלה של קאנג ואיך שהבחורה עזרה לה ואחר כך עזרה לה לברוח מהמקום האיום הזה. סה ריונג מבלה עם קאנג והגיסה שמחה שסונג יו חי. הוא מבקש לקחת אותן למקום בטוח שהוא לא קל, אבל הן יהיו מוגנות וגיסתו אומרת שאיתו תלך לכל מקום. קאנג מביאה את לסונג יו את הנעליים ואומרת שהבחורה אמרה לו שימצא מקום בטוח ויעזוב ועזבה. הגיסה אומרת שלא הספיקה להודות לו על שאיחדה ביניהם. סונג יו הולך אחרי סה ריונג ומשיג אותה ואומר לה תודה, אבל גם אומר שמקווה לא לראות אותה יותר.

מיון מגיע לבית הנסיכה ומחפש שם את סה ריונג ומספר שהיא ניסתה להתחמק מטקס ההכתרה, הנסיכה אומרת שמה פתאום שתבוא אליה, שתתרברב בפניה או תשפיל אותה. כשמיון הולך הנסיכה חושבת שכל כך מתאים לסה ריונג לנסות להתחמק מטקס ההכתרה. אך סה ריונג אכן שם והיא מצליחה להתחבא ממיון וכשהוא הולך היא מנסה להתחמק והנסיכה מבחינה בה ומבקשת ממנה לבוא. הנסיכה אומרת שלא מבינה איך הייתה לה העזות מצח לבוא. סה ריונג מתנצלת ואומרת שהיא לא ידעה לאן ללכת ואומרת שאין לה לאן ללכת. הנסיכה שואלת מדוע היא אומרת שאין לה לאן ללכת, הרי כעת הארמון הוא ביתה, ואומרת שעצוב לה לשמוע זאת. סה ריונג אומרת שהיא בטח שנאה אותה בגלל חוסר הבגרות שלה ושלא האמינה שאביה רוצה לפגוע בה ובהוד מעלתו. הנסיכה אומרת שכעת היא קצת מתבגרת, אבל היא לא תוכל לתחמק מטקס ההכתרה. סה ריונג מבהירה שלא תתחמק עוד והיא תמצא בארמון ותחשוב תמיד על השאלה שלה. הנסיכה שואלת איזה שאלה וסה ריונג אומרת שהאם תוכל לצאת נגד אביה. היא מבהירה שאם המלך לא יתנהג כבן אדם היא תצא נגדו ואומרת לנסיכה שהיא הנסיכה היחידה של הארץ הזאת וזה מה שבאה להגיד לה ועוזבת.

סה ריונג מגיעה לארמון ופוגשת את יו רי במדי גבירת חצר שהולמים אותה והיא מוכתרת ומקבלת את מדי הנסיכה ונכנסת לחדר של הנסיכה ורואה את נעלי הנסיכה ונזכרת בשיחתן שהנסיכה קונה נעליים רבות שלא לובשת בלי סיבה וכך גם היא רוצה לרכב על סוסים. היא נכנסת לחדר הלימודים שלה ונזכרת איך סונג יו העביר את השיעורים וממש לא נוח לה והיא מרגישה שהיא נמצאת במקום לא לה. מסתבר שהמורה שלה הוא המורה של סונג יו והוא מתחיל בפרק של כיבוד אב ואם והיא מספרת שכבר למדה את הפרק הזה עם מורה צעיר וחתיך עם אודם על שפתיו והמורה אומר שגם לו היה תלמיד כזה שנראה כרודף נשים, אבל היה אדם טוב. סה ריונג והמורה מדברים שניהם על סונג יו בלי להבין שגם השותף לשיחה מדבר עליו ובוכים.

גיסתו של סונג יו שואלת אם הוא והבחורה הזאת היו מאוהבים ומי אביה וסונג יו מכחיש וטוען שעדיף שהם יהיו רחוקים זה מזה. סונג יו מביא את גיסתו ואחייניתו לבר ומבהיר שהן יגורו שם כי הם בני משפחתו ובעלת הבר דורשת שהן תעבודנה. סונג יו מבטיח לעבוד יותר אך גיסתו מתנדבת לעבוד בניקיון ושטיפת כלים והם עוברים לגור יחד בבר. הגיסה שואלת את סונג יו אם הביא גם את הבחורה לבר ואם הוא בטוח שהוא לא מאוהב בה וסונג יו מבהיר שעדיף להם שלא להיפגש ולא עונה על שאלות גיסתו. קאנג שמחה להיות עם דודה.

אחד השרים של סויאנג מחליף מקום מגורים בגלל הדה הו שרודף את אנשי סויאנג והוא לא רוצה להיות בסכנה. אך שני חייליו שהיו ברצח ג'ונג סו צוחקים על ג'ונג סו שאמר משהו אפילו ברגעים שגסס ולועגים לו וסונג יו במסכה תוקף אותם, הוא הורג אחד מהם ונלחם בשני וגובר עליו ואז חושף את עצמו כסונג יו והורג גם אותו. הוא חוזר לארמון הנסיכה ונתקל במורה שלו שאומר שמכאן מריחים את הדם ושואל את מי הרג. הוא שואל אותו אם ירגיע את זעמו בכך שירצח כמה וכמה אנשים, אבל האם החרב שלו תגיע בסוף לסויאנג. המורה מציע לו להצטרף למשהו גדול יותר, שהוא וכמה מלומדים רוצים להחזיר את המלך הקודם לתפקיד ומציע לו להצטרף אליהם ולעבוד כצוות. סונג יו מבהיר שהחבר שלו בגד בו והוא לא יכול לבטוח באף אחד והמורה שואל אם אפילו לא עליו ועל גו'נג? סונג יו מבקש ממנו לא להקל ראש בסויאנג. סונג יו חוזר לבר והגיסה מכסה את עיני קאנג כשסונג יו מנגב את הדם על חרבו. אחר כך הגיסה שואלת את סונג יו אם הוא הדה הו ושואלת אם אביו היה גאה במה שהוא עושה ושלא יצא שהוא יבייש את אביו.

מיון מוצא את גופות החיילים והאנשים שוב מדברים על ג'ונג סו שנוקם מהקבר. השגרירים הסיניים עומדים להגיע ומסתבר שיש בידיהם סמכות והם צריכים לאשר את מלכותו של סויאנג, כי מסתבר שקוריאה מושפעת מסין כמעצמה וסין יכולה להתערב בענייני משפחתה המלוכה. סויאנג ואנשיו אומרים שאם הדה הו יתקוף כשהשגרירים הסינים שם לא ידוע איך הם יגיבו ויכולים לטעון שהוא גנב את הכתר מאחיינו הצער. סויאנג חושב להוציא את זה מהשורש ולהרוג כל מי שמתנגד לו. אחד השרים אומר שהכול בגלל שהמלך הקודם חי והם מחליטים להרוג את המלך הקודם ברגע שסויאנג יקבל את אישור מלכותו על ידי השגרירים הסינים. גם המלומדים מבינים שהביקור של השגרירים זאת ההזדמנות האחרונה שכן אם הם יאשרו את מלכותו של סויאנג הוא ירצח את הוד מלכותו ועליהם להפעיל את תכניתם אז.

המלך הקודם שומע על הרצח ועל הדה הו שמסתבר שזה שם העט של ג'ונג סו והמלך הקודם לא מבין מי משתמש בשמו של אדם מת והנסיכה ובעלה מספרים לה שמדובר בסונג יו ושהוא חי וזה מפתיע את המלך הקודם. הנסיכה ובעלה מבטיחים להחזיר לו את הכתר. בינתיים סונג יו נזכר בדברי המורה והגיסה ונראה שהוא משתכנע.

אחד האנשים של סויאנג מבין שהמורה והמלומדים מתכננים משהו לעת ביקור השגרירים כי זאת הזדמנות אחרונה. הוא עוקב אחריהם ומנסה לצוטט להם ללא הצלחה. מיון בא להזהיר את המורה שלו ומבקש שלא ייפגש עם ג'ונג כי זה חשוד ועדיף להם להתרחק. המורה לא מבין מה חשוד בזה שמורה ותלמיד נפגשים והוא מבקש מהם להתרחק ואומר שיגיד זאת גם לג'ונג. מיון גם מזכיר את המעורבות של ג'ונג עם הנסיך גום סונג כסיבה לא להיות בקשר איתו. כשמיון הולך המורה מצטער וחושב שהיה שמח לגייס גם את מיון לשורותיהם וחבל שהוא בחר בדרך אחרת.

המורה מתכנן את הדברים עם המלומדים וג'ונג מודיע שיש מישהו שמוכן לעזור להם וסונג יו בא אליהם והם רואים שהוא חי והם מאושרים לדעת שהוא חי. המורה שמח שהוא קיבל את דעתו. מסתבר שבאירוע רק אדם אחד יהיה חמוש והם מתכננים שהמטרה תהיה סויאנג והם יהרגו את סויאנג כדי להחזיר את הכיסא להוד מעלתו. סונג יו שמח לשתף פעולה ואומר שישמח לעזור וגם בתפקיד הכי קטן. התכנית היא לרצוח את סויאנג ואז יבואו חיילים ויהרגו את שריו הבכירים וצריך מישהו שינהיג אותם וסונג יו מתאים לכך כי יש לו יכולת לחימה והתכנית מאובדת. על ג'ונג סו והמורה מוטל לשמור על שלומו של המלך הקודם שלא יקרה לו כל רע.

הוריה של סה ריונג קובעים שהיא תתחתן עם מיון כי ראוי שהיא תהיה עם גבר וסה ריונג מבהירה שלעולם לא תתחתן ומספיק שהכריחו אותה להפוך לנסיכה. סויאנג מוחה על החוצפה וטוען שהתאריך כבר נקבע והיא תתחתן עם מיון. סה ריונג מבקשת מאימה רשות לבקר את הנסיכה ואימה מוחה שהיא רק נכנסה לארמון וכבר מבקשת לצאת. סה ריונג טוענת שעליה להביא דברים לנסיכה ואימה חושבת שזה טוב שאנשים יראו שהיא בקשר טוב עם בת דודתה. סה ריונג מבקשת שלא יהיה ליווי ומסתפקת ביו רי ושתיהן הולכות לבקר את הנסיכה.

הנסיכה שמחה לדעת שסונג יו חי ושמחה שהוא יוכל לעזור להם, הוא מבטיח לעזור לה ולאחיה ובעלה צוחק שהוא עלול לקנא כי הוא היה מיועד להיות בעלה של הנסיכה. ואז מבקשים לא לפגוע בכבודה של הנסיכה. סונג יו מזמין את המורה לביתו והוא מטיח בו שזה בית מלא גיישות וג'ונג אומר שזה טוב לתכנן ולראות גיישות והנסיכה שומעת והוא טוען שרק צחק. המורה שואל את סונג יו אם הוא בטוח והוא טוען ששרד כדי להרוג את סויאנג וסה ריונג בדיוק מגיעה ומפילה בגד והנסיכה וסונג יו מבחינים בסה ריונג ששמעה את שיחתם. ואז יו רי מודיעה שמיון הגיע, סונג יו מתחבא וסה ריונג הולכת אחריו. מיון מזהיר את הנסיכה והמורה ממזימות ונוזף במורה וג'ונג שלא שמעו בקולו וממשיכים להיפגש והם מוחים על התנהגותו.

סה ריונג וסונג יו מתבוננים זה בזו במשכן הנסיכה והנסיכה אומרת שמרגישה לא טוב כדי לאפשר להם לדבר. סה ריונג אומרת שקיוותה שהוא יברח רחוק עם גיסתו ואחייניתו וישכח את הכול וסונג יו שואל אם הוא יכול לשכוח? סה ריונג שואלת אם הוא הדה הו ושואלת איך הוא מרגיש כשהוא תוקע חרב בצוואר ואם הוא לא מהסס לרגע. סונג יו מסביר לה שהיה הרוס לאחר הרג משפחתו ריפאה לזמן מה את הפצעים, אבל הוא חייב לפעול. הם נפרדים.

האנשים מדברים והמורה מבין שהנסיכה שמעה על תכניתם וג'ונג אומר שהיא תספר לאביה. סונג יו מבהיר שהיא לא תעשה זאת, שהיא ידעה שהוא חטף אותה ולא אמרה כלום. גם הנסיכה אומרת שהיא לא כמו אביה. ג'ונג טוען שהוא יודע שהיא אדם טוב, אבל אחרי הכול מדובר באביה. המורה טוען שאין כל כך הרבה סיבה לדאגה כי היא לא יודעת בדיוק מה תכניתם. המורה שואל את סונג יו מתי הכיר את הנסיכה ושואל אם הם היו מאוהבים וסונג יו מכחיש. המורה אומר ששמע את הנסיכה אומרת שלעולם לא תתחתן ושואל אם זה בגללו וסונג יו מסרב לענות. המורה מבהיר שהוא מבין שהוא משקר וזה יהיה אכזרי לדרוש ממנו להשתתף אם הוא מאוהב, אך סונג יו מתעקש להשתתף בתכנית. הוא חושב על הדברים בבר ומחליט שלא משנה כמה האב אכזר, לא יסלחו למי שרצח אותו ולכן הוא קובע את הפגישה עם סה ריונג דרך הנסיכה.

סה ריונג שואלת אם הוא חייב לרצוח את אביה? סה ריונג חוזרת לארמון ואחרי זה היא שומעת שהנסיכה חולה ורוצה לבקר אותה ואימה מוחה שיחשבו שלא נוח לה בארמון אך מאשרת לה. היא דואגת לבריאותה של הנסיכה והנסיכה שואלת אם סיפרה לאביה. סה ריונג שואלת אם בשביל זה זימנה אותה והנסיכה מבהירה שלא היה זימנה אותה ומאפשרת לה להיפגש עם סונג יו ולדבר. סה ריונג שואלת את סונג יו לגבי תכניתו ואומרת שלא רוצה שהוא ירצח את אביה. סונג יו מסביר שהוא לא יכול לאפשר לסויאנג למלוך כי גם אם יהיה שליט טוב, האם מי ששפך כל כך הרבה דם ראוי למלוך. סה ריונג שואלת אם הוא את עצמו מדוע היא רוצה שאביה יחיה, היא מסבירה שמבינה שאביה עשה דברים נוראים, אבל המחשבה על מותו מכאיבה לה מאוד. סונג יו סונג יו מבהיר שחייב לעשות זאת ומבהיר כמה כאב לו מות אביו ולכן עדיף לה לשכוח אותו, כי הוא יפגע באביה. סה ריונג נשברת ומסבירה שאם תציל אותו, אביה ימות ואם תציל את אביה הוא ימות. היא מסבירה את הדילמה שלה וכשסונג יו יוצא היא מחבקת אותו ומציעה לו שיברחו ביחד ומבקשת שיברחו למקום שבו אף אחד לא מכיר אותם ויחיו הרחק מהכול. סונג יו מתרגש מהצעתה, אך אומר שבכל מקום זה העולם של סויאנג והם נפרדים בעצב רב וסה ריונג חוזרת לארמון.

סה ריונג חוזרת הביתה וסויאנג מודה שדאג לה והיא מחבקת אותו והוא שואל אם יש לה משהו להגיד לו והיא כמעט פולטת, אך עוצרת את עצמה ואומרת שאין לה שום דבר לספר לו, אך מחבקרת אותו ונשארת בארמון מלאת לבטים וכאב. גם סונג יו מתלבט ונזכר בהצעת של חברו לברוח רחוק איתה וגם בהצעת של סה ריונג עצמה והוא מלא לבטים אך נחוש לפעול נגד סויאנג.

אחד מאנשי סויאנג בטוח שהמלומדים זוממים משהו ומנסה לצוטט לשיחתם ללא הצלחה, אך נזכר שהם אמרו משהו מדאיג. סויאנג מזמין את המלך הקודם להשתתף במשתה לכבוד השגרירים כדי שיראו שמשפחת המלוכה מאוחדת והמלך הקודם בא עם המלך החדש.

ג'ונג מבקש מסונג יו להשגיח על הנסיכה למקרה שהוא לא יחזור וסונג יו מבקש ממנו לא להיות פסימי ובטוח שהכול יסתדר. ג'ונג נפרד מהנסיכה לקראת המשימה ואומר שמחר זה היום הגדול או שהם יהרגו את סויאנג או שהם יהרגו והנסיכה מביעה דאגה כלפיו ומבקש שיחזור בשלום והם חבוקים ומחייכים זה לזה ודואגים לזה וסוף סוף גם להם מוקדש שיר בסדרה.

סה ריונג מחליטה שהיא חייבת לשאול משהו את הנסיכה ויודעת שאימה לא תאשר לה הפעם והיא מתגנבת עם יו רי כשהיא מתחזה לגבירת חצר ויו רי מציגה את עצמה כגבירת החצר של הנסיכה. סה ריונג שואלת את הנסיכה אם המטרה היא אביה והנסיכה מבהירה שלא תוכל לעצור את זה. הנסיכה מספרת לה שסונג יו עם החיילים וסה ריונג רוצה ללכת לשם והנסיכה מבהירה שאביה וסונג יו לא יכולים לחיות באותו עולם, אך סה ריונג מבהירה שתלך לשם בכל זאת ומבהירה שלא תוכל לעמוד מנגד כשקוראים דברים כאלה.

המשתה נערך והאיש שלהם עומד לשלוף את חרבו ולרצוח את סויאנג, אך האיש שניסה לגלות שם לב למשהו חשוד ומבקש ממיון לסלק את השומר, הוא מודיע לשומר שהפעם לא יהיו שומרים למלך ומסלק את השומר. המלומדים מבינים שהתכנית נכשלה וזה לא יהיה הפעם ולא מבינים איך עלו על משהו. הם שולחים אחד מהם להודיע לסונג יו ולחיילים והוא ממהר ואותו שר מבחין בו ושואל מדוע חומק מהמשתה לאן הוא ממהר ונותן לו הזדמנות אחרונה לחיות. לפתע באמצע המשתה כל המלומדים נעצרים ומיון עוצר בעצמו את ג'ונג. סונג יו הולך עם החיילים ונתקל במיון שנלחם בו ומזהה אותו בתור הדה הו, הם נלחמים וסונג יו מבין שהם מאבדים חיילים והם בורחים. מיון נזכר בדבריה של סה ריונג לגבי הכאב שלו ובאיך שהוא נלחם ובכל הקרבות איתו וחושב על האפשרות שהוא סונג יו, הוא רוצה לחשוף אותו ללא הצלחה. אך הוא מחליט שאם הוא סונג יו אז הוא יבוא לעזרתו של ג'ונג.

הנסיכה מחכה בכיליון עיניים לחדשות מבעלה ושומעת חדשות רעות שהתכנית השתבשה והם נעצרו. סויאנג מספר למלך הקודם שתכננו לרצוח אותו ומזהיר אותו ברמז שלא להראות דאגה. הנסיכה פוגשת את סונג יו והם כואבים את הכישלון ואת המעצר ושואלים את עצמם אם זה נכון.

מיון בא אל ג'ונג והוא מטיח בו שהוא עוצר את המורה שלו ומיון אומר שפגש את הדה הו והוא היה איתם והוא בטח יודע את זהותו ושואל אם זה סונג יו. ג'ונג טוען שהוא מעליב את המתים וזה לא הוא ומיון אומר שאם זה סונג יו הוא יבוא לשחרר אותם ולכן הם נעצרים בפומבי. הנסיכה וסונג יו רואים את ג'ונג וג'ונג רואה את סונג יו ומבקש מהנסיכה למסור לו להתרחק שכן מדובר במלכודת ולא הפעם והנסיכה מזהיר אותו. אך מיון רודף אחרי סונג יו ונלחם בו ומטיח בו שהוא סונג יו ודורש שיוריד את המסכה ויחשוף את עצמו וטוען שהוא יודע שמדובר בו וסונג יו מוריד את המסכה ומיון למרות הביטחון המום לראות את סונג יו חי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)