שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

הנסיך שלה - מעשי הגבורה של הנסיכות


הנסיך שלה - מעשי הגבורה של הנסיכות
פורסם לפני 2990 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 2990 ימים

מיון חושף את סונג יו ומבטיח לו שימצא אותה, הוא מטיח בו את חטיפת הנסיכה. סונג יו מבהיר ששרד. מיון שואל אם לחטיפת הנסיכה ורצח אנשים הוא קורא נקמה. סונג יו מבטיח שהסוף של זה יהיה הוא וסויאנג. הם נלחמים ולבסוף סונג יו מצליח לברוח ממנו ובא לחייליו הנותרים ואומר שהם ישחררו את האסירים מהכלא לפני שהם יוצאו להורג. סה ריונג מגיעה עם יו רי לארמון בתור אשת חצר ומונעים ממנה להיכנס בגלל שנתפסו בוגדים שתכננו להתנקש במלך והיא שואלת אם גם החיילים נתפסו ואומרים שהנותרים יתפסו בקרוב. סה ריונג מגיעה לבר כשאשת חצר והפושע ששולט באזור שהוא גם האויב של חברו של סונג יו מטריד אותה מינית ומנסה לנשק אותה והיא מכה אותו, הוא מנסה משהו וסונג יו מגיע ומכה ומגרש אותו. סונג יו שואל את סה ריונג מדוע באה והיא מספרת שדאגה לו ושמחה שהוא לא נתפס. היא שואלת על תכניותיו והוא שואל אם היא חושבת שיספר לה. הוא אומר שהם ניסו לרצוח את אביה, למה שהיא תעזור להם. סה ריונג מתעקשת לדבר איתו והוא שולח אותה לבית הנסיכה. סה ריונג מגיעה לבית הנסיכה כאשת חצר ומעדכנת אותו שסונג יו בסדר ושהוא יבוא לשחרר את בעלה. הנסיכה שמחה לשמוע. בינתיים בארמון מתגלה שסה ריונג נעלמה ומיון נשלח לחפש אותה. האיש שלו מחפש אותה בבית הנסיכה ומבקש אישור לסרוק את ביתה והנסיכה אומרת שאין צורך, שהיא הבת של מי שכלא את בעלה ואם היא תופיע אצלה תגרור אותה אליהם.

כצפוי מיון מספר לסויאנג שסונג יו חי וזה מרתיח את סויאנג והוא מבין שהקושרים קשורים לסונג יו. ג'ונג, המורה והשאר נחקרים בעינויים קשים. וסויאנג מגיע ועוצר את העינויים ודורש לדעת היכן סונג יו, המורה וג'ונג מטיחים בו שהוא מדבר על אדם מת ושיכבד אותו. סויאנג מזכיר לג'ונג את הנסיכה ושהוא יכול להינצל אם יגיד היכן סונג יו, אך הוא עומד על כך שהוא מת. סויאנג אומר להם שאם יגידו לו היכן סונג יו יסלח להם את מעשה הבגידה. והמורה שואל ממתי לשסף את גרונו של מי שגנב את הכתר זאת בגידה? סויאנג זועם והם אומרים שהמלך היחיד הוא המלך הקודם. סויאנג אומר שהם לא צריכים להסגיר את סונג יו, שרק יכירו בו כמלך שלהם והוא ימחל להם על הכול. הם פונים אל הוד מעלתו וסויאנג מתרצה, אך הם למעשה פונים למלך הקודם ומבטיחים לו שימשיכו למענו גם לאחר מותם והמורה מבטיח לספר בעולם הבא למלכים הקודמים את כל הזוועות שהוא עשה. סויאנג זועם במיוחד ושולח אותם לכלא ושהם יוצאו להורג למחרת, סונג יו מגלה זאת ומספר לנסיכה וסה ריונג.

סונג יו מבטיח לשחרר את האסירים משם למרות כוחות הצבא הקטנים והנסיכה דואגת לשלומו. סה ריונג מציעה שהיא תבוא איתם בתור הנסיכה וכך ייתנו להם להיכנס בקלות והיא תסיח את דעתו של מיון בזמן שהוא ישחרר אותם. סונג יו לא רוצה שסה ריונג תסתכן, אך סה ריונג מתעקשת שגם המורה שלה שם והיא רוצה לעזור ומבקשת שלא יסתכן לבד. סונג יו מהסס אך הנסיכה אומרת שסה ריונג היא התמיכה הכי גדולה שלהם עכשיו וסונג יו מסכים לבסוף. הנסיכה מאחלת בהצלחה לסה ריונג וסונג יו ומבקשת שיחזרו עם בעלה.

סונג יו מגייס את חבריו גם כן למשימה והם הולכים עם סה ריונג והחבר השלישי מופתע שהם הולכים לכלא. סה ריונג מציגה את עצמה כנסיכה שבאה לדבר עם השופט שין ואלה המלווים שלה ואפשר לסמוך עליהם. סה ריונג באה למיון ומספרת לו על יציאתה מהארמון ושהיא פוחדת מתגובת אחריה ומבקשת שילווה אותה. מיון לא נופל בפח ושואל ממתי היא פוחדת כל כך מההורים שלה ובכל זאת מסכים ללוות אותו. סונג יו וחבריו שמים לב לתנועת החיילים ומחליט לפעול בכל זאת. הוא מגיע לתא שלהם עם חבריו והמורה שואל למעשיו ואומר שאף אחד לא הסגיר אותו ועליו ללכת. סונג יו מבהיר שבא לשחרר אותם ומורה לחברו לפתוח את תא הכלא, אך המורה מסרב בתוקף וטוען שאין טעם להאריך את המוות, סונג יו מתעקש שהם יכולים להמשיך להילחם בסויאנג יחד. המורה וג'ונג מתעקשים שהם לא פחדנים שיברחו וסונג יו מנסה לשכנע אותם, אך המורה מסביר שהמוות שלהם לא יהיה לשווא והם ירשמו בהיסטוריה כאלה שמתו על התנגדות לסויאנג. ג'ונג מבקש מסונג לשמור על אישתו והמורה מבקש מחבריו של סונג יו לשמור עליו והם מתעקשים להישאר וחבריו של סונג יו ממש גוררים אותו החוצה. הנסיכה המומה לשמוע שבעלה סירב להשתחרר והעדיף להישאר ולמות ומצטערת על כך.

מיון מלווה את סה ריונג והיא מבהירה שלא תינשא לו והוא מטיח בה שידעה שסונג יו בחיים, והיא אומרת שכעת הוא יודע למה הם לא יכולים להתחתן. מיון מבטיח לחסל את סונג יו ושואל אם היא חושבת שהוא לא ידע שסונג יו יהיה בכלא וזאת הפעם האחרונה שהוא חס עליו. הוא מביא את סה ריונג לארמון ואימה לא רוצה לראות אותה ושולחת אותה לאביה. בינתיים סויאנג נזכר בדברי ג'ונג סו והמורה על המוות שהוא צריך לשפוך וצוחק שאדם מת לא יעצור בעדו. סה ריונג באה אליו ומבקשת ממנו לחוס על חיי האסירים ביניהם בעלה של הנסיכה והמורה שלה ואם יחוס עליהם יראו אותו באור אחר. סויאנג אומר שהוא לא יכול לחוס על אלה שניסו לרצוח אותו. סה ריונג אומרת שאחרי כל הדם שהוא שפך הוא ציפה שלא תהיה טינה כלפיו? סויאנג אומר שסונג יו חטף אותה והיא הבת שלו השתתפה בתכנית לרצוח אותו, האם היא אוהבת אותו כל כך. סה ריונג אומרת שאמנם שנאה אותו, אבל לא השתתפה בתכנית. סויאנג אומר שהיא ביקרה כל כך הרבה אצל הנסיכה שקשה לו להאמין בכך. סה ריונג מבקשת מאביה לוותר על הכתר ולעבור לחיות בכפר, סויאנג צוחק על הרעיון לעבור לכפר והיא מסבירה שקשה לה עם זה שהוא אביה ויהיה לה טוב יותר אם אביה יהיה אדם פשוט וסויאנג מסרב בתוקף ומזמין את השומר ראש ומורה לו מעתה להשגיח היטב על הנסיכה כי היא יכולה בכל רגע לשתף פעולה עם סונג יו ולתקוע לו סכין בגב.

הנסיכה באה אל סויאנג ויושבת על ברכיה בארמון, סויאנג מסכים לראות אותה והיא מפצירה בו לחוס על בעלה ובמקום זאת לשלוח אותם לגלות. היא מבטיחה שהם חיים פשוטים ולא יפעלו נגדו. היא מתחננת לפניו וקוראת לו הוד מעלתו. סויאנג שואל אם שמע נכון הוד מעלתו והנסיכה חוזרת על כך ואומרת שהיא תקרא לה הוד מעלתו עוד אלף פעמים אם יענה לבקשתה והוא מסכים, אך מזהיר את הנסיכה שאם תפר את הבטחה הוא יחתוך את ג'ונג לגזרים מול עיניה והיא מקבלת זאת.

מיון שואל את חברו אם פינה את הדרך, ומסתבר שהחיילים להיפך עזבו ומיון לא מבין מדוע המורה וג'ונג עדיין בכלא ומסבירים לו שנראה שהם סירבו לברוח. מיון בא ושואל בשאגות מדוע הם לא ניצלו את ההזדמנות לברוח, שהוא אפשר להם, מדוע הם רוצים למות? המורה אומר שהוא לא יוכל להבין את זה, ג'ונג מטיח בו שניסה לרצוח את חברו בשביל להגן על משפחתו, הוא לא יוכל להבין. מיון זועם עליהם והמורה מודה לו על הניסיון לעזור להם ומבקש שיגלה קצת מהחמלה הזאת כלפי סונג יו, שהם יצילו זה את זה. מיון טוען שכבר אין טעם לזה והם נפרדים ממנו ומיון מתפוצץ מזעם ומכה והורס דברים.

חבריו של סונג יו מנסים לשכנע אותו שאין טעם לבוא להוצאה להורג, כי מה אפשר לעשות למען מי שרוצה למות, אך סונג יו מתעקש ונפרד מהמורה שלו שמעודד אותו להמשך הדרך. בהמשך מגיעה פקודה מיוחדת לכבוד ג'ונג ג'ונג שהוא לא יוצא להורג ובמקום זאת יוגלה והוא נלקח מהנידונים למוות. ג'ונג מוחה מדוע חוננים רק אותו ודורש שייתנו לו למות עם כולם והנסיכה מופיעה לידו והוא שואל אם היא עשתה זאת והיא מודה שכן. היא שואלת מדוע עשה זאת ומדוע העדיף למות וג'ונג מסביר שלמרות שחשב כל רגע על הסבל שלה הרגיש צורך למען הערכים. הנסיכה מפצירה בו להישאר בחיים כדי שיהיה לצידה. ג'ונג מסכים אך מבקש ממנה אישור רק ביום הזה לשנוא אותה.

בינתיים יועציו של סויאנג מציעים לו להיפטר מ"שורש הרע" ודורשים להדיח את המלך הקודם. אחד מהם חושב שמוקדם מדי, אך סויאנג משתכנע שעליו לשמור על הכתר בכל מחיר ומורה לאחד האנשים למצוא מקום להגלות אליו את המלך הקודם. שר אחר מבטיח להגיש עתירות להדחת המלך הקודם ואכן באופן "מפתיע" מתאספים המונים מול הארמון בבקשה להדיח את המלך הקודם וסויאנג נותן את הפקידה ונמצא אי נידח מוקף ים משלושה צדדים שנוח לחיות עם הטובה ושיהיה קשה לבקר את המלך הקודם בו והם שמחים להגלות אותו לשם.

סה ריונג שומעת על הגליית המלך הקודם ולוקח סכין מהמגירה ודורשת לדבר עם אביה, סויאנג חוגג את הניצחון וכששומע שביתו רוצה לראות אותו מסרב, אך סה ריונג נכנסת ואומרת שרוצה להגיד לו משהו לבדו. סויאנג דורש שתדבר מול כולם והיא שואלת אם הוא רוצה שכולם ישמעו את מה שיש לה להגיד? הוא מבקש מכולם לצאת. סה ריונג מטיחה בו שהורה להגלות את המלך הקודם ואחר כך בטח ייתן לו רעל. שהיא חשבה שלמען ביתו הוא יוותר, אך לא. סויאנג לא רוצה לשמוע והיא שולפת את החרב ואומרת שההורים נתנו לנו את הגוף וחותכת את הצמה שלה עם הסרט ומגישה לו אותה ואומרת שהיא מנתקת את הקשר איתו והיא לא ביתו יותר והוא מוחה על חוצפתה.

היא מספרת לנסיכה על מה שעשתה והנסיכה שואלת אם ניתקה את הקשר והיא מבטיחה שכן ואומרת שהיא מצאה את התשובה לשאלה שלה אם תוכל לפעול נגד סויאנג, שאם הוא ימשיך במעשיו המפלצתיים היא תפעל נגדו. היא שואלת את הנסיכה אם תלך לגלות עם בעלה והיא אומר בצער שאף אחד לא יוכל לבוא עם הוד מעלתו. הנסיכה שואלת את סה ריונג איפה תהיה והיא אומרת שתלך למקדש ונפרדת ממנה.

סונג יו נמצא עם ג'ונג כשהוא מועבר לגלות ונפרד ממנו וסונג יו מבטיח להמשיך במאבק נגד סויאנג וג'ונג מבקש ממנו ליצור קשר עם הנסיך גום סונג כי חייל התותחנים נמצא לצידו והוא יוכל לעזור לו. הנסיכה באה עם ג'ונג ונפרדת מסונג יו ומספרת לו שסה ריונג נתקע את הקשר עם אביה וכעת היא במקדש והוא מודה לה.

סה ריונג נמצא במקדש עם הנזירים שלא מבינים מדוע היא עצובה. סונג יו בא לבקר את סה ריונג. הוא שואל אותה מדוע עזבה את הארמון ומבקש ממנה לחזור, אך היא מסרבת והוא מבין כמה קשה היה לה לנתק את הקשר עם אביה ומנסה לתמוך בה. בינתיים מיון שומע שהנסיכה עברה למקדש והוא מגיע לשם ויו רי מזהירה את סה ריונג וסה ריונג מבקשת מסונג יו לברוח. מיון דורש מסה ריונג לחזור לארמון והיא מסרבת בתוקף והוא מאיים עליה ודורש שתחזור מחר אחרת יקח אותה בכוח. הוא עוזב והיא מקווה שסונג יו הצליח לברוח, וסונג יו מופיעה לצידו ולוקח אותה משם, סה ריונג לא רוצה שיסתכן בשבילה אך הוא מתעקש. הוא לוקח אותה לבר ומבקש לתת לה לגור שם, בעלת הבר מתנגדת ושואלת כמה יביא נשים והוא מבטיח שזה לזמן קצר וחברו שואל כמה זמן, יומיים, שלושה. נאמר שיש הרבה חדרים ריקים וזאת שנדלקה על סונג יו דורשת שלא תישן אית ולבסוף בעלת הבר נותנת לה חדר וזה החדר של אה קאנג ששמחה לקבל והיא היא ישנה עם הילדה החמודה אה קאנג.

בינתיים סויאנג שומע שבנו הנסיך השתעל וירק דם והוא מעולף ומסתבר שהוא חולה כבר זמן רב בלי שידעו וסויאנג דואג לבנו מאוד. מיון מגלה שסה ריונג עזבה את המקדש וסויאנג זועם שסה ריונג לא נמצאת כשאחיה חולה ותובע ממיון למצוא את סה ריונג וסונג יו וכל הצבא עוסק בכך ומיון אומר לחפש באותו מקום שהנוכל הלשין על ניצולים מהאנייה במיוחד. המלכה אומרת לסויאנג שסה ריונג הכי דומה לו מכל הילדים והיא לא תוכל להפנות לו את העורף לנצח ומבקשת שייתן לה עוד קצת זמן, אך סויאנג שבור בגלל מחלת בנו.

סה ריונג מבלה עם קאנג ועוזרת לה וגם עוזרת בעבודות הבר ובינתיים מדברים על כך שהנסיכה עזבה את הארמון והנשים לא מבינות מדוע שתעשה דבר כזה. ומשתיקים אותן. בינתיים האיש של מיון מחפש את סה ריונג במקום הגלות של הנסיכה ושואל אם הגיעה לשם. הנסיכה מבהירה שהיא חששה שיגלו את מה שהוא עשה. היא מספרת שכל פעם שיש סוסים היא חוששת שבאים לתת לו רעל. ג'ונג קיבל מכתב מאחד המושלים והוא נפגש איתו ולא מבין מדוע המושל רוצה להיפגש עם בוגד והוא מספר שהנסיך גום סונג יצר קשר איתו ושהם גם פועלים כדי לעזור להם.

סונג יו וחברו מחפשים איש מסויים ומתקשים למצוא אותו ויוצרים איתו קשר בפעם השנייה. חברו לא מבין מדוע הוא מחפש אותו וסונג יו מספר שהוא בחיל התותחנים ויש לו ארטיליה. חברו שואל בציניות אם הוא מתכוון להפגיז את הארמון. סונג יו אומר לו שהוא היה חבר של ג'ונג סו והוא שואל מי הוא ואיך הוא מעיז לדבר על הדה הו והוא מספר שהוא קים סונג יו הבן של קים ג'ונג סו. האיש מסרב להאמין וטוען שמשפחתו נהרגה. סונג יו מספר על שזוכר אותו שהוא נפצע כשירה בתותח לראשונה ואביו חבש את הפצע שלו. הוא שמח לגלות שסונג יו חי ומחבק אותו. סונג יו מבקש את עזרתו לפעול נגד סויאנג והוא מביע הבנה שכל מי שפעל נגד סויאנג שילם בחייו ולא יכפה עליו להסתכן. האיש מבקש זמן לחשוב על זה.

החבר השלישי פולט שאיך נסיכה חיה בתנאים כאלה בעלת הבר שואלת אם מדובר בנסיכה והוא טוען שהיא יפה כמו נסיכה והמאוהבת בסונג יו אומרת שכשהיא שאלה מי זאת הוא אמר שהיא הנסיכה. בעלת הבר המומה ודואגת שיחשבו שהם חטפו אותה. הבנות בבר נחרדות מזה שהן התחצפו לנסיכה. סונג יו וחברו חוזרים והוא מודה שחשף את הסוד שלו וגילה שהאישה שאיתו היא הנסיכה וסונג יו מבהיר שעדיף כך. בעלת הבר שואלת מה עדיף ודורשת שיקח אותה משם שאסור שהנסיכה תהיה שם והם יסתבכו בצרות ועוד יאשימו אותם בחטיפתה. היא מבהירה שעליו לקחת את הנסיכה מיד ואם הוא לא רוצה שהנסיכה תלך לבד עליו לקחת אותו ואת משפחתו ובדיוק סה ריונג והגיסה חוזרות והגיסה המומה לשמוע שהיא הנסיכה.

סה ריונג מדברת עם הגיסה ששואלת מדוע עזבה את הארמון וסה ריונג מסבירה שניתקה את הקשר עם אביה. היא מתנצלת שלא סיפרה לה את האמת, היא אומרת שרצתה אך לא הייתה מסוגלת. הגיסה אומרת שזה לא מפתיע, איך היא יכלה להגיד לה שהיא הבת של החיה שרצחה את בעלה וחמה. סה ריונג אומרת שלא יודעת איך תוכל לפצות אותה על זה ומבקשת שלא תסלח לה. הגיסה אומרת שזה לא משנה אם מוחלים או לא, והיא מבינה את הסבל של סה ריונג ואומרת כמה אכזרי היה כל המצב הזה בשביל שניהם. סה ריונג עובדת בבר וכולם מופתעים שהיא עובדת ואיך עזבה את הנוחות של הארמון, והם חושבים להתייחס אליה בעדינות, אך היא מבהירה שנסיכה היא אדם רגיל.

הנוכל שומע מהחיילים שמחפשים את הנסיכה ונזכר באשת החצר שראה שוב בבר. הוא מביא אליו את השלישי ומשכר אותו היטב כאילו במסיבה ושואל אותה על האישה החדשה בבר והוא אומר שהנסיכה. הנוכל שואל אם זאת הנסיכה והוא טוען שלא שהיא יפה כמו נסיכה. אך הנוכל מקבל את המידע ובא לדבר עם מיון שלא סומך עליו ומגרש אותו, אבל הוא מספר למיון שהנסיכה בבר ומיון שמח לשמוע והולך לשם עם חייליו.

סה ריונג מכינה עם אה קאנג אוכל אהוב על סונג יו והן מאושרות. ואז מגיע השלישי ומספר על הפליטת פה שלו ואומר שעליה לברוח. הוא מחליט להבריח את אה קאנג וסה ריונג מעבר לחומה, אך סה ריונג נחרדת מהאפשרות שהילדה תטפס ואומרת שעליה ללכת כי רק יעצרו. אה קאנג קוראת לסה ריונג אוני (אחות גדולה) ומפצירה שתישאר, אך סה ריונג מבקשת ללכת. היא מבקשת מהשלישי למסור לסונג יו שלא ידאג לה שהיא תחזור ושימשיך להילחם על מטרתו. מיון בא עם חייליו לחפש את סה ריונג ובעלת הבר מכחישה שהיא נמצאת ומיון מורה לחייליו להרוס את הכול וסה ריונג יוצאת ומורה שלא להרוס כלום ואומרת שהנה היא ומיון דורש מחייליו להמשיך להרוס עד שימצאו את סונג יו וסה ריונג מטיחה בו שהוא בדיוק כמו אביה רוצח חפים מפשע כדי להשיג את מטרתו. מיון מעלה בכוח את סה ריונג על סוס כשהיא מוחה על ההרס שהוא גורם, והיא למעשה נלקחת בכוח והחיילים ממשיכים להשתולל.

סונג יו חוזר לבר ההרוס ומספרים לו שהנסיכה עזבה כדי להגן עליהם. השלישי מוסר לו את הודעתה שלא ידאג לה שהיא תחזור ושימשיך להילחם למען המטרה שלו.

סה ריונג מובאת לארמון ומובאת אל אביה. סויאנג דורש לדעת איפה סונג יו והיא אומרת שלא תוכל לענות לו, הוא שואל שוב והיא אומרת שוב שלא תוכל לענות. הוא שואל אם הוא צריך לשסף את גרונם של כל אלה שהסתירו אותה כדי שתסגיר אותו. סה ריונג אומרת לאביה שהוא רוצה לשפוך עוד דם, ולמה הוא מחכה שילדיו ישלמו את המחיר של מעשיו. כשהנסיך חולה וסה ריונג לא יודעת הדבר נראה כפיזור מלח על הפצעים והוא זועם ומאשים אותה שהיא זוממת להרוג אותו יחד עם סונג יו ואם היא רוצה לנתק את הקשר איתו כל כך אז היא תקבל את מבוקשה, היא יותר לא ביתו והיא יותר לא נסיכה. הוא מבקש לזמן את מיון ומיון בא וסויאנג מודיע לו שהוא לא יינשא לסה ריונג ואז מודיע שסה ריונג תהפוך לשפחה של מיון, לתדהמתם הרבה של שניהם.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)