שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

הנסיך שלה - סויאנג מחסל את משפחתו והופך ליורש


הנסיך שלה - סויאנג מחסל את משפחתו והופך ליורש
פורסם לפני 2994 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 18     תגובה אחרונה לפני: 2992 ימים

היחיד משושלת ג'וסון מלבד בנו החולה. סויאנג מחליט להפוך את סה ריונג לשפחה של מיון ומביא את הפקידים לביצוע ההליך לתדהמתו של מיון, אישתו מתערבת ומגינה על ביתה ומבקשת מסויאנג לחזור בו ודורשת מסה ריונג להתנצל והיא שותקת. גם אחיה ואחותה של סה ריונג מגינים עליה ומבקשים ממנו להתעשת וסויאנג מעיר לבנו שהוא חולה וצריך להיות במיטה וממשיך בטקס כאילו כלום. סויאנג מבקש לשכוח מזה סה ריונג מובלת לטקס בבגדים של פשוטת עם ואימה מוחה על הבגדים האלה ודורשת שתתנצל, אך היא שותקת ואומרת שהיא לא נסיכה שהיא שפחה. סויאנג מורה להביא את סה ריונג לבית של מיון קשורה והכול נעשה, ומיון מבקש לשחרר את ידיה בדרך. היא מובאת לביתו של מיון ואביו רוצה לקבל אותה כאורחת כבוד, אך היא מבהירה שלא באה כנסיכה. אביו של מיון המום לשמוע שסויאנג הפך את ביתו האהובה לשפחה ומיון מאשים בכל את סונג יו והם מחליטים שחייבים להרוג את סונג יו כדי שהכול יגמר. מיון אומר לסה ריונג שהמצב זמני, ואביה יירגע ומבקש ממנה להתנצל והיא טוענת שלא עשתה שום דבר רע מבחינתה. מיון שואל אם סונג יו צריך למות כדי שתתנצל והיא דורשת שלא יזכיר את שמו בנוכחותה. סה ריונג מסרבת לאכול ומיון שואל אם היא רוצה להרעיב את עצמה והיא אומרת לו שהיא שפחה, אז שיטיל עליה משימות. מיון אומר שאם זה מה שהיא רוצה שהוא יתייחס אליה כשפחה אז הוא מצווה עליה להתנצל לפני אביה והיא מטיחה בו שהוא נהיה דומה לאביה.

סונג יו מודה לחברו על עזרתו ושואל מדוע הוא תמיד עוזר לו ומסכן את עצמו, ולחבר אין תשובה. סונג יו וחבריו נערכים לפעולה ומחליטים לפנות את הבנות למקום בטוח, אך בעלת הבר מבהירה שלא רוצה לעזוב לשום מקום ועבדה קשה כדי להקים את העסק ומציעה שסונג יו יקח את משפחתו והגברים ילכו והן ישארו. סונג יו מזהיר מפעולות נגד הבר ובעלת הבר מבטיחה לדווח אם יקרה משהו. הם נפרדות מאה קאנג ואימה שצריכות לעבור למקום בטוח עם החברים של סונג יו ואה קאנג נפרדת מסונג יו והם מבטיחים להתאחד והגיסה שואלת לאן הוא ילך והוא מספר שילך לבעלה של הנסיכה. אה קאנג נפרדת בנשיקה מהחבר של סונג יו ולפני שהן עוזבות בעלת הבר נותנת לגיסתו כסף שלא תלך בלי הכסף שהיא הרוויחה.

איש בא לסונג יו וחבריו מפחדים שזאת מלכודת והוא מספר שהוא נשלח על ידי בעלה של הנסיכה ומוסר את המכתב וסונג יו מזהה את הכתב ככתב של ג'ונג. יחד הם לאיש מהתותחנים והאיש מהתותחנים מודיע לסונג יו שקיבל את ההחלטה והוא מצטרף אליהם, הוא טוען שעד עכשיו לא חי ומבטיח את עזרתו וסונג יו מפרט לא את התכנית של ההשתלטות על הארמון.

סונג יו שומע את החדשות שהמלך הפך את ביתו לשפחה ונדהם מהמעשה של סויאנג ומגלה שהיא הפכה לשפחתו של מי שעמד להיות חתנו ומבין שזה שין מיון והוא רוצה לחלץ אותה משום. חברו מזהיר אותו שמדובר במבצע התאבדות. החבר מציע את עזרתו, החבר השלישי נשאר להשגיח על אה קאנג ואימה. מיון מורה נזכר בדברי סה ריונג לא להזכיר את סונג יו בנוכחותו ובטוח שהוא יבוא ומורה להגביר את השמירה על סה ריונג. החבר של סונג יו תוקף את החיילים בתחפושת והם חושבים שמדובר בדה הו ואז סונג יו תוקף מהצד השני והם מבולבלים כי הם לא יודעים מי הדה הו האמיתי וסונג יו מנצל את בלבול החיילים והסחת הדעת של חברו ומתפרץ לחדרה של סה ריונג ששמחה לראותו ומופתעת שהוא בא והם שמחים להיפגש. מיון לא מצליח לגבור על החבר של סונג יו וגם הוא בורח ומיון חוזר ורואה שסה ריונג נעלמה. הוא מדווח על כך לסויאנג ושניהם בטוחים שהיא ברחה עם סונג יו וסויאנג מורה למיון למצוא אותם בכל דרך.

סונג יו מעלה את סה ריונג על הסוס והם רוכבים יחד והוא עוצר ושואל את סה ריונג אם היא עייפה או רוצה לנוח והיא מודה שהיא עייפה. הוא נח איתה ומדליק מדורה והם מבלים רגעים רומנטיים מאוד ולמחרת הוא מודיע לה שהם הולכים אל בעלה של הנסיכה ושם הוא יתכנן תכניות נגד אביה ומעתה הוא מבטיח לא להסתיר ממנה כלום. סה ריונג חוששת להיות מעמסה עליו ואומרת שיהיה לו יותר מסוכן איתה ואולי כדאי לו לעזוב איתה והוא אומר שהיא עלתה על הסוס בלי לדעת את היעד ועליהם להיות יחד.

החברים של סונג יו שומרים על גיסתו ואחייניתו והחבר הגדול מחליט שהוא חייב לבקר בבר והוא מגיע לשם והאישה מגרשת אותו והוא לא הולך ואז מסתבר שמיון השתלט על הבר ומאיימים עליה והיא אומרת שהרי ביקשה ממנו לא לבוא. הוא מבהיר שהעסק איתו ולא עם האישה ואנשי מיון עוצרים אותו ומיון דורש ממנו להגיד איפה סונג יו אחרת ימות והוא מבהיר שהוא לא כזה ולא יבגוד והוא יכול לעשות לו מה שירצה. ואז מגלים למיון שהאישה יודעת את היעד, הוא מתחנן שלא תספר אך היא מתעקשת שהיא לא תיתן לו למות ומספרת להם איפה סונג ומיון מבין שהוא הלך אל בעלה של הנסיכה והולך לשם ואומר לחברו של סונג יו שחייו ניצלו בזכות אישה. האישה אומרת שלא אכפת לה אם לא יסלח לה, העיקר שהיא הצילה את חייו.

סונג יו מגיע אל בעלה של הנסיכה וחייליו מקבלים אותו כאויב וג'ונג מבהיר שהוא חברו. ג'ונג שמח לראותו והוא מגלה שלא בא לבד. הנסיכה המומה לשמוע שסויאנג הפך את ביתו לשפחה שהוא לגמרי השתגע. ג'ונג וסונג יו משאירים לבד את הנסיכות וסונג יו מדבר עם תומכי המאבק ומגלה שהוא ידאג איש למלך בשובו לארמון וחייל התותחנים לצידם ויחפו עליהם ומגלים את התכנית והם מחמיאים לו שאין ספק שהוא הבן של ג'ונג סו כשהוא מתכנן תכנית כזאת. סה ריונג שואלת לשלומה של הנסיכה והנסיכה שואלת אותה איך תרגיש בקשר לאביה וסה ריונג מודה שתשקר אם תגיד שלא אכפת לה, אבל החליטה ללכת עם סונג יו. הנסיכה אומרת שהיא התבגרה מאוד ואולי האהבה שינתה אותה וסה ריונג מסכימה איתה. ג'ונג חוזר עם המבשר של התכנית וסונג יו שואל מדוע לא השמיד אותה והוא אומר שרצה להראות אותה לנסיכה וזאת תתגלה כטעות חייו הגדולה. הם באים אל הנסיכות והם שותים והנסיכה אומרת שלמי שהולך להיות אבא אסור להשתכר והם נדהמים מהחדשות שהנסיכה בהריון למרות שזה עוד לא וודאי. סונג יו וסה ריונג משאירים את הזוג לבד וסונג יו מחבק את סה ריונג ושמח שיכול לחבק אותה והם מאושרים.

הנסיכה שואלת את ג'ונג אם הוא רוצה בן או בת וג'ונג מבהיר שלא אכפת לו אם זה בן או בת כל עוד הילד יהיה דומה לה ואז יש דפיקות בדלת. הם המומים לגלות שמיון הגיע עם חייליו ומיון רוצה להתפרץ וג'ונג מתחנן לפניו שהנסיכה בהריון. מיון דורש לדעת איפה סונג יו וג'ונג מכחיש שהוא שם, ומיון אומר לו שיעלים את הראיות לפני שהוא משקר ומצביע על ארבעת הצלחות ואומר שהנסיכה לא יכולה לשתות כשהיא בהריון, ג'ונג טוען שבא אורח אחר ומיון טוען שזה שקר שהוא הכין מראש. מיון לוחץ על ג'ונג לגלות איפה סונג יו וג'ונג טוען שהוא כבר עזב. הנסיכה מורה למשרתת שלה להזהיר את סונג וסה ריונג שבדלת האחורית איך לברוח, אך כשהיא הולכת היא נתפסת ונשאלת מדוע היא ממהרת, היא לא רוצה לדבר, אך החייל אומר שגבירתה תסבול מאוד. בעוד מיון וג'ונג מתווכחים מיון מקבל את הבשורה שהמשרתת של הנסיכה דיברה וסונג יו עדיין בסביבה ומיון אומר שהם כל כך נאמנים זה לזה וג'ונג טוען שהוא חלאה. מיון מורה לאנשיו לחפש את סונג יו בכל פינה.

סונג יו וסה ריונג רואים שהחיילים של מיון הגיעו ומופתעים מכך וסונג יו הולך לסרוק את האזור ומורה לסה ריונג לחכות במחבוא עד שיחזור והם מתחבקים וסונג יו הולך לסרוק את השטח ומתחבא ובינתיים חייל של מיון מוצא את סה ריונג. מיון דורש מסונג יו להופיע וטוען שהוא יודע שהוא לא יעזוב בלי חברו והאישה שלו וסונג יו מכוון אליו חץ כשלפתע רואה את סה ריונג שגם נמצאת בידיו של מיון. מיון מאיים על סונג יו ומכוון חרב לצוואה של סה ריונג והנסיכה מוחה על מעשיו ומבקשת שיכוון חרב גם אל צוואה וג'ונג מצטרף ומגן בגופו על הנסיכות ואז סונג יו יורה חץ במיון שכמו החץ שפגע בסויאנג לא פוצע אותו אנושות אפילו. ומתחיל קרב בין החיילים של סונג יו לחיילי מיון וסונג יו וסה ריונג מצליחים לברוח.

מיון מוחה בפני ג'ונג על כך שהמושלים המקומיים עוזרים לו ושואל מה הוא זומם. ג'ונג שואל אם הוא יעצור אותו ומיון אומר שאם ביצע פשע אז כן. ג'ונג רוצה ללכת ומיון לא נותן לו והמנשר שהולך לעלות לו בחייו נופל לו והחיילים רואים את המנשר ומגלים על תכנית המרד. כשסה ריונג וסונג יו חוזרים הם המומים לשמוע שג'ונג ג'ונג נעצר כשהמנשר בידיו והוא נתפס והתכנית נהרסה. סונג יו מבקש מהנסיכה להודיע לו שישחרר אותו.

סויאנג ואנשיו זועמים על כך שמתכננים נגדו שהוא חנן את בעלה של הנסיכה והוא ממשיך לזמום נגדו ואומרים לסויאנג שעליו להעניש אותו בחומרה כדי שאחרים שירצו לצאת נגדו ירתעו וסויאנג מסכים להוציא אותו להורג בפומבי. השרים אומרים לו שיש לטפל גם בנסיך גום סונג שלפי המנשר הוא מנהיג המרד וזאת ההזדמנות שלו להיפטר מכל אויביו וסוינג מורה לתת רעל לגום סונג ולהוציא להורג את ג'ונג ג'ונג למחרת.

מיון מטפל בפצע שלו בזעם ובטוח שסה ריונג תהיה לצידו כשסונג יו ימות ומחליט לפעול בעניין. מיון מודיע לג'ונג שהוא יכול להינצל והוא רוצה את סונג יו וג'ונג ג'ונג מסרב, מיון מבהיר שיודע שסונג יו יבוא להציל אותו והוא ילכוד אותו בכל מקרה. ג'ונג מזכיר למיון את בקשת המורה לפני מותו שלא יהיו אויבים שהורגים זה את זה, אלא שיצילו זה את זה, אך מיון אומר שאין בכך טעם.

הנסיכה באה לבקר את בעלה והחיילים אומרים שאין לו זכות לקבל מבקרים והנסיכה זועמת ודורשת לדבר עם מיון ושומעת שזאת הוראה שלו ומיון מתערב ונותן לנסיכה לראות את בעלה. הוא אומר לה לשכנע אותו לחיות ושאם היא יודעת את מקום הימצאו של סונג יו שתגיד לו. הנסיכה מבקרת את ג'ונג ג'ונג והוא מספר לה שהוצאתו להורג מחר והיא מבטיחה שסונג יו יציל אותו וג'ונג ג'ונג טוען שזה בדיוק מה שהם רוצים ואין דרך להציל אותו שאסור ששניהם ימותו ולא ישאר אף אחד שילחם בסויאנג ועליה להסתיר מסונג יו שהוצאתו להורג כבר מחר. היא מספרת שמיון אומר שיש לו סיכוי לחיות והוא שואל אם לדעתה סויאנג יחוס עליו והיא נזכרת באיום של סויאנג שאם לא תקיים את הבטחתו יגזור את ג'ונג ג'ונג לגזרים לנגד עיניה. היא מקבלת בבכי את הגזרה ומסכימה להיענות לבקשתו של ג'ונג ג'ונג. הוא מבטיח לקבוע את שם הילד שלהם לפני מותו.

חבריו של סונג יו המומים לדעת שגילו על התכנית שלהם והוא מספר על כוונתו להציל את בעלה של הנסיכה ולשם כך יזדקק לתותחנים. הנסיכה מספרת לסה ריונג על הוצאתו להורג של ג'ונג ג'ונג והיא מבטיחה שסונג יו יציל אותו, אך הנסיכה מבהירה שאסור שזה יקרה שסונג יו יתפס ואסור להן לאבד את שניהם ומפצירה בה לא לספר לסונג יו שההוצאה להורג מחר. סה ריונג נמצאת עם סונג יו והוא מספר על תכניתו לחלץ את ג'ונג ג'ונג הלילה והנסיכה מבקשת ממנו לא לעשות זאת הלילה שהוא ביקש שיחכה כמה ימים שיצור קשר וסונג יו המום שהוא יוכל ליצור קשר כשירצה וממשיך לתכנן את התכנית. בינתיים הוא מגלה שעוקבים אחרי המושלים האזוריים ויהיה קשה לפעול, אך הוא סומך על חיל התותחנים, אך איש התותחנים מבהיר שגם פתאום אסרו עליהם את אספקת הנשק, אך סונג יו נחוש בדעתו לפעול בכל זאת כנגד כל הסיכויים.

סה ריונג מאפרת את הנסיכה לקראת פגישתה האחרונה עם ג'ונג ג'ונג והיא מבהירה שעליה להיות יפה מתמיד והן מצטערות שכך מסתיימים הדברים. ג'ונג מבקש נייר ועט שהוא רוצה לרשום את השם של בנו ו הנסיכה מבקרת את ג'ונג ג'ונג לפני הוצאתו להורג והוא מוסר לה את הנייר ואומר שכאן זה שם הילד שלהם, הוא לא יודע אם זה בן או בת, אז הוא רשם שתי שמות ובדיוק ברגע זה באים החיילים לקחת אותו אל ההוצאה להורג.

גו'נג מובא להוצאה להורג בטקס רשמי וסויאנג מוחה בפניו שהוא נתן לו הזדמנות כשהנסיכה התחננה על חייו וחייו ניצלו בזכות אישתו ומבקש שהפעם הוא יתחנן על חייו. ג'ונג אומר לסויאנג שהוא אדם אכזר והוא יהיה מקולל גם בדורות הבאים וסויאנג זועם מאוד ומורה להוציא אותו להורג באכזריות ואכן קשורים חבלים לרגליו, לידיו ולראשו ומושכים אותם כשברגעיו האחרונים ג'ונג ג'ונג מחייך לנסיכה.

סונג יו וחבריו מבקרים בבר ומגלים שהבר נסגר והבנות נמצאות במחבוא עם הגיסה והאחיינית. סונג יו שומע ממי שהיה אמור לברר על ההוצאה להורג שההוצאה להורג כבר היום וברגעים אלה והוא המום לשמוע ומוחה בפני סה ריונג שידעה כך וממהר לשם, הוא מקווה להציל את חברו, אך מוצא את שלולית הדם שנשארה ממנו. הוא מבכה את מותו וסה ריונג באה לתמוך בו והוא שואל אם ידעה שההוצאה להורג היום? הוא שואל אותה מדוע לא סיפרה לו, הרי ידעה כמה הוא יקר לה. לסה ריונג אין מה להגיד. הם הולכים אל הנסיכה וסונג יו מוחה גם בפניה על שהסתירה את הוצאתו להורג ומנעה ממנו הזדמנות להציל אותו. הנסיכה מבקשת ממנו לא לדבר כך ולכבד את משאלתו האחרונה של ג'ונג ג'ונג שרצה שישאר בחיים וימשיך להילחם בסויאנג. היא מבקשת ממנו לאסוף את גופתו שלא תהיה מונחת ברחוב. סונג יו בא לשם והחיילים אוסרים עליו להתקרב לראש הבוגד שתלוי אך הוא עודף אותם ואוסף את גופתו ואת ראשו התלוי שעליו כתוב הבוגד הגדול ג'ונג ג'ונג. הנסיכה, סה ריונג וסונג יו קוברים את ג'ונג בטקס מכובד ונפרדים ממנו.

שריו של סויאג אומרים שאחרי שג'ונג ג'ונג וגום סונג מתים עליו להיפטר מהמלך הקודם שאחרי כל המרידות יבינו את מעשיו והבוגדים לא ראויים לחמלה. סויאנג מהסס לעשות זאת כשבנו חולה והוא הורג ילד אחר, והם אומרים שזאת בדיוק הסיבה שכשיורש העצר חלש זה תירוץ להמליך את המלך הקודם ועליו להיפטר ממנו בהקדם וסויאנג מורה לתת רעל לגום סונג ולמלך הקודם ושהנסיכה תהפוך למשרתת. הוא סובל בגלל מחלת בנו ואישתו מעודדת אותו שביתו תקבל אותו. והוא שואל את עצמו אם באמת עשה משהו בלתי נסלח נגד ביתו, שאלה רטורית אך התשובה לא ברורה לו מעליה. אישתו מעודדת אותו והוא מספר שהורה לתת רעל למלך הקודם ולגום סונג.

גום סונג נאלץ לשתות רעל והמלך הקודם חושב על אחותו ומצפה למשהו טוב והחוש השישי שלו מתגלה כהפוך שבדיוק בא חייל עם צו מלכותי. הנסיכה מרגישה רע ולא רוצה לאכול והמשרתת אומרת שעליה להיות חזקה שבעלה ואחיה לא רוצים לראות אותה במצב כזה. הנסיכה שואלת את המשרתת מה יעלה בגורלה כשתהפוך למשרתת והמשרתת מבטיחה שהבטיחה לבעלה להישאר איתה כל החיים וכך זה יהיה. סה ריונג מבקרת את הנסיכה ואומרת שבאה לבקר כששמעה מה קרה. סה ריונג המומה שהנסיכה הפכה למשרתת והנסיכה אומרת שצריך לקרוע את אביה לגזרים והיא אומרת שהיא לא שונאת אותה, אבל מבקשת שלא תבקר אותה יותר.

מצבו של יורש העצר החדש מחמיר והוא מרגיש רע מאוד והוא מבקש מהוריו לצאת מהארמון המחניק ולעבור לביתו הישן והוריו מאשרים לו. סה ריונג נפגשת עם אימה שמספרת לה על מחלת אחיה ומבקשת שתבקר את אחיה ששואל כל הזמן רק עליה ואם הארמון מחניק אותה היא יכולה לבוא לביתה הישן. סה ריונג מודה שמחלת אחיה מדאיגה אותה אך מעציב אותה גם שהמלך הקודם מת והנסיכה גיואנג היאה הפכה לשפחה. אימה שואלת עד מתי תהיה לצידם ולצד סונג יו ותייחל למות אביה, סה ריונג מבהירה שמעולם לא ייחלה למות אביה ומהססת לבקר את אחיה. ואימה מוחה על אהבתה לסונג יו ושתלך איתו ושואלת מה יכול להיות יותר חשוב מקשר דם. אחרי שבעלה הוציא להורג את אחיינו והפך את אחייניתו לשפחה היא מעיזה לשאול את זה!!!

המלכה מדברת עם סויאנג על שיחתה עם סונג יו ומבקשת לאפשר לבקר את אחיה וסויאנג אומר שלא יעצור בעדה אך מורה למיון לחכות לה שם כי היא בטוח תהיה עם סונג יו והוא רוצה לנצל אותו כדי לתפוס אותו, גם המלכה המומה מקור הרוח שלו.

אנשיו של סונג יו חושבים לגייס כוחות מאזורים שמתנגדים לסויאנג ושומעים שיורש העצר חולה וחזר לביתו הישן וחושבים שזה לטובתם ושולחים מרגל לשם. סה ריונג באה לבקר את אחיה ויו רי מזהירה אותה לא להיכנס כי הם טומנים לה מלכודת כדי לתפוס את סונג יו והמרגל שומע אותה כשהיא קוראת לה הנסיכה. אנשיו של סונג יו שומעים את הדיווח ודורשים הסבר מסונג יו שהיא ביתו של סויאנג וסונג יו מתבקש להרגיע אותם והוא מודה שזה כך, אך טוען שהיא גזרה את שערה וניתקה את הקשר עם אביה, אך אנשיו מבהירים לו שלא יקחו אותה איתם והבת של סויאנג לא תתקבל באזורים האלה. סה ריונג שומעת את השיחה וגם חברו של סונג יו אומר שעדיף שלא תבוא איתם, סונג יו מנסה לשכנע שהיא לצידם, אך חברו טוען שזה סבל גדול מדי עבורה לראות איך רוצחים את אביה. וכאן עולה השאלה את מי המורדים יכולים להמליך כשכל משפחת המלוכה חוץ מסוינג ובנו הגוסס מתה, האם הם יכולים לבנות על בנה של הנסיכה והאם זה בכלל מקובל והאם לאור האכזריות של סויאנג הם מוכנים לשים סוף לשושלת ג'וסון, האמת זה מגיע לו.

סה ריונג יוצאת לטיול עם סונג יו והם רוכבים על סוס ומבלים יחד וסה ריונג מבהירה שלא יקח אותה איתו וסונג יו מבין שהיא שמעה את השיחה והיא משכנעת אותו שזה עדיף לשניהם והם נפרדים בסצינה אינטימית כשנראה שהם שוכבים לראשונה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)