שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

הנסיך שלה - סוף טוב ומפתיע לגיבורים הראשיים


הנסיך שלה - סוף טוב ומפתיע לגיבורים הראשיים
פורסם לפני 2986 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 15     תגובה אחרונה לפני: 2986 ימים

סונג יו וסה ריונג מקיימים יחסים בפעם הראשונה וסונג יו שואל אם תהיה אישתו והיא שואלת אם יהיה בעלה והם מתנים אהבה ומתחנתים בטקס סימבולי בו הם מחליפים טבעות ומעבירים את הלילה הראשון כבעל ואישה. אחר כך סה ריונג חוזרת לביתה הישן כשסונג יו מלווה אותה ומבטיח לחזור והם מחייכים לזה לזו לעת פרידה וסה ריונג אומרת שבאה לבקר את אחיה. סונג יו חוזר לחייליו. מיון מוצא את סה ריונג בביתה ושואל אותה איפה הבוגד סונג יו והיא דורשת שלא ידבר כך על בעלה ומיון המום לשמוע זאת והיא מראה לו את הטבעת וטוענת שהם בעל ואישה. מיון מבין שהם גם שכבו ומוחה על שהתחתנה בטבעת פשוטה כזאת וטוען שהיא צריכה להיות אישתו. סה ריונג דוחה אותו ומיון מבהיר שהוא כבר לא מצפה לקבל את אהבתה, אבל גופה יהיה שלו, ואז אחיה סונג מתערב ומגרש את מיון, סה ריונג המומה שהוא קם כשהוא כה חלש והוא דורש ממיון שלא יפגע באחותו וטוען שלפחות למשהו הוא שימושי. מיון מעדכן את סויאנג וסויאנג רוצה לגלות היכן סונג יו ואישתו מבהירה לו שאין טעם שהיא תמות, אבל לא תגלה לו. המלך והמלכה הולכים לבקר את סונג בנם ושואלים את סה ריונג לשלומו והיא מבקשת לראות בעצמם.

סויאנג מוחה על שהיא באה שאחיה במצב הזה בגללה שהיא החליפה את אביה ואחיה בסונג יו וייחלה למות אביה. סה ריונג מזכירה שוב שלא ייחלה למותו, אך סויאנג עדיין זועם עליה. ההורים מבקרים את סונג וסונג מספר שחלם חלום שהמלך הקודם והמלך מונג'נג, אחיו של סויאנג כנראה באו לקרוא לו. סויאנג טוען שזה חלום נורא וסונג מצביע על התקרה ואומר שהם מחכים לו, וסויאנג מתעקש שאין שם אף אחד. אך זה לא עוזר וסונג נפרד מהוריו ומת למורת רוחו של סויאנג ההמום. בארמון נערך הספד לסויאנג וסה ריונג באה עם יו רי, סויאנג מוחה על כך שבאה ויו רי מבהירה שהייתה צריכה להיפרד מאחיה. סויאנג טוען שאחיה מת בגללה שהיא החליפה את משפחתה בסונג יו וקורא למזכיר המלכותי. הוא מורה למחוק את כל הרישומים של סה ריונג במשפחת המלוכה, המלכה מנסה לעצור בעדו, אך לשווא, ואולי זאת הסיבה שיש וויכוח לגבי קיומה של ביתו הבכורה של סויאנג, יתכן והיא אכן נמחקה מהרישומים וכן הייתה קיימת.

סונג יו בדרכו אל המורדים מבקר את הנסיכה שמופתעת לראותו, היא מספרת שלמרות שהפכה לשפחה מתייחסים אליה יפה כי זוכרים מי היא הייתה. סונג יו מציע לה להצטרף אליו אל המורדים כדי שתחיה בכבוד, אך הנסיכה מסרבת ואומרת שרוצה לבקר את בעלה לעיתים קרובות ושילדה יגדל ליד אביו והיא מעדיפה להישאר, למרות שתישאר כשפחה. אחר כך סונג יו וחבריו נפרדים מנשות הבר והחבר השלישי מתחיל לחזר אחרי זאת שנדלקה על סונג יו ומביא לה קרם בכד ומציע לה למרוח אותו כדי שתיראה יפה כמו הנסיכה סה ריונג, היא מוחה על ההשוואה ומחזירה את הכד. סונג יו נפרדת מגיסתו ואחייניתו ואחייניתו שואלת מתי הוא יחזור וסונג יו מבטיח לחזור לאחר שתלמד את כל האלף בית הסיני והיא מבקשת מאימה ללמד אותה מאה אותיות ליום ואימה מבטיחה לה.

החודשים עוברים והנסיכה יולדת והיא והמשרתת שלה שמחים לגלות שילדה בן. הנסיכה מסתכלת על השם שנתן ג'ונג לבן וזה ג'ונג מי סו והיא מספרת על כך שאביו נתן לו את השם בכלא לפני שידע אם הוא בן או בת. הנסיכה מעוניינת לשמוע על שלומה של סה ריונג ונראה שהיא בסדר. סה ריונג גם מתעכנת בכך שהנסיכה ילדה בן ושמחה בשבילה. סה ריונג נמצאת בבית של מיון בתור השפחה שלו. היא סורגת לבן של הנסיכה ויו רי נמצאת לצידה. הנסיכה מבצע מטלות של משרתות וצריכה להציע את מיטת האדון ויו רי מציעה לה לירוק עליה.

סונג יו והמורדים כובשים את מחוז בדרום והמושל שם נשאר חסר אונים וסונג יו דורש ממנו למות בכבוד כשהוא מתחבא ולבסוף הורג אותו. הם מנצחים ניצחון גדול וכובשים את כל המחוזות בדרום חוץ ממחוז אחד והם מתכננים את הכיבוש שלו ובכך ישלימו את הכיבוש הדרום ויפנו את הדרך לסאול ולארמון. וסויאנג מתעדכן בהצלחות המורדים ושואל במי מדובר ומספרים לו שמדובר במושל לשעבר והוא שם לב שמסתירים ממנו משהו ומבקש להגיד לו ושומע שסונג יו מנהיג את המורדים. סויאנג מאשים את מיון שלא טיפל בסונג יו כמו שצריך ולכן קורה מה שקורה. מיון מתנצל וסויאנג נותן לו הזדמנות אחרונה וממנה אותו למושל המחוז שנשאר ודורש ממנו שיתפוס ויהרוג את סונג יו. הוא מוציא את כולם חוץ מהמזכיר המלכותי וכולם נדהמים. סויאנג מורה למזכיר המלכותי לקחת חיילים למחוז כי הוא לא סומך על מיון והוא עלול שוב לגלות רגשנות כלפי חברו ועליו לוודא שסונג יו ימות גם אם יצטרך להרוג את מיון לשם כך.

אביו של מיון מעדכן את בנו שסויאנג הורה למזכיר המלכותי לקחת חיילים כדי לעזור לו ושסויאנג כבר לא סמך עליו ועליו הפעם להצליח ולהרוג את סונג יו, אחרת הוא עלול למות וסה ריונג שומעת את השיחה ודואגת לסונג יו. סונג יו וסה ריונג מסתכלים על הטבעות ונזכרים זה בזה ובמה שעברו. אביו של מיון שואל אותו אם יקח את סה ריונג איתו והוא מבהיר שזאת זכותו כי היא השפחה שלו. סויאנג נמצאת בחדר של בנו והמלכה באה אליו ומוחה על כך שהוא בחדר של בנם המת שצריך לכבד אותו. סויאנג טוען שמרגיש נוח שם. המלכה מספרת לו שמיון מונה למושל והוא עלול לקחת את סה ריונג איתו. סויאנג טוען שהיא השפחה שלו וזאת זכותו. אך המלכה מבהירה שלא תאבד בת כמו שאיבדה את הבן.

המלכה באה לבקר את הנסיכה לשעבר שנדהמת לראות אותה והיא שמחה להחזיק את הילד שלה. היא אומרת שלא טוב שהיא תגדל את בנה כשפחה והיא אומרת שתבקש מבעלה לעלות את מעמדה למעמד הפשוט ומבקשת שתעבור לגור בארמון. הנסיכה מסרבת בתוקף. המלכה אומרת שהיא מבינה שליבה לא יתרכך בקלות כזאת, אך עליה לחשוב על הילד שלה והיא לא לבד ואם היא לא רוצה לגור בארמון שלפחות תעבור לגור במקדש. הנסיכה שואלת את המלכה מה הסיבה לגישה הזאת שלה, והיא מספרת שהיא לא רוצה שילדיה ישלמו את המחיר של האכזריות שלה ורוצה לכפר על מה שאפשר, חבל שבנה היה צריך למות כדי שתגיע למסקנה הזאת.

הנסיכה באה לבקר את סה ריונג ונתקלת במיון שרוצה להחזיק את בנו של ג'ונג ושואל מה שמו. הנסיכה מבהירה שלא תיתן לו לבטא את שם בנו של ג'ונג בפיו המלוכלך. הנסיכה נותנת לסה ריונג להחזיק את בנה ואומרת שהיא נראית כמו אימה כשהיא מחזיקה את התינוק ומספרת על ההצעה של אימה לעלות את מעמדה למעמד הפשוט ונראה שהיא תקבל את ההצעה למען בנה ותעבור לגור במקדש. הנסיכה שואלת אם היא חושבת על סונג יו וכשסה ריונג לא מגיבה היא שואלת אם שכחה אותה וסה ריונג אומרת שאיך תשכח אותו כשהוא בעלה ומספרת שהוא לא חייב להיות איתה כדי שתרגיש שהיא איתו.

מיון לוקח את סה ריונג איתו למחוז ובינתיים אנשיו של סונג יו מגלים שמיון הוא המושל וסונג יו נשאל אם הוא מכיר אותו והוא אומר שהוא נאמן מאוד לסויאנג. הם מבינים שסויאנג ממש נואש. בינתיים נתפסים שני מרגלים של מיון ומיון מגלים שהמרגלים שלהם נתלו. הם מבינים שהם הגיעו למקום והמזכיר המלכותי אומר שעליהם לפתות את סונג יו לצאת מהמחבוא. מיון שואל אם זה אפשרי והמזכיר המלכותי אומר שיש לו את האמצעי הטוב ביותר ושזאת סה ריונג, מיון לא מסכים והמזכיר המלכותי מבהיר שכעת מבין למה סויאנג שלח אותו כי זאת הזדמנות שאסור לפספס. הוא אומר שעליו להודיע לסונג יו שאם הוא רוצה לראות את סה ריונג עליו לבוא לבדו וללא חיילים. יו רי שומעת את השיחה ובאה לספר לסה ריונג כשג'ה בון רואה אותה. סה ריונג שומעת שמיון עומד להשתמש בה כפיתיון ומחליטה לברוח בכל מחיר. יו רי מזהירה אותה שזה יהיה מסוכן, אך מחפה עליה וסה ריונג מצליחה לברוח.

מיון מגלה שסה ריונג ברחה וחושד שהיא שמעה את שיחתם וג'ה בון מאשר שראה את המשרתת שלה בזמן השיחה. הם דורשים מיו רי לספר איפה גבירתה ויו רי טוענת שלא ידעה שהיא נעלמה. מיון לא מאמין לה, אך אומר שיטפל בה כשיתפוס את גבירתה ושולח אנשים לחפש אותה. סה ריונג עולה על סוס ונמלטת כל עוד נפשה ונתקלת בשני מורדים שעוצרים אותה והיא שואלת אם הם מורדים ומבקשת לדבר עם סונג יו ומראה את הטבעת כסמל לקשר שלהם. אך אחד המורדים מזהה אותה כשפחה של מיון וחושבים שהיא מרגלת. הם מספרים לאחד המנהיגים על האישה המרגלת שהיא שפחה של המושל והיא באה לפגוש את סונג יו. שואלים אם להרוג אותה והוא אומר שכן כמו בפעם הקודמת. נותן הפקודה מספר לסונג יו שתפסו אישה מרגלת שהיא שפחה של מיון וביקשה להיפגש איתו והזכירה את שמו ואין בה שום פחד והולכים להרוג אותה וסונג יו עולה על סוס ורוכב במהירות, אך האיש שאיתו חושב שמדובר בשום דבר. סה ריונג מכוסת העיניים מתחננת שיתנו לה לראות את סונג יו והולכים לשלוח הודעת שקר כדי לפתות אותו, ומבקשים ממנה לשתוק ולמות בשקט וכשעומדים לשסף את גרונה סונג יו עוצר בחרב את החרב של התליין ודורש מהם להפסיק ונשאר לבד עם סה ריונג. סה ריונג מודה לזה שהציל את חייה ומבקשת שייתן לה לדבר עם סונג יו וסונג יו נוגע בפניה והיא מזהה את פניו והוא מוריד את הכיסוי.

סונג יו שואל את סה ריונג למעשיה והיא מספרת שמיון עמד להתשמש בה כפיתיון כדי לתפוס אותו. סונג יו אומר שהיא הגיעה עד פה כדי להזהיר אותו. סה ריונג מתנצלת וסונג יו שואל אם מיון הבחין שהיא ברחה וסה ריונג מודה שלקחה סוס והם שמו לב וסונג יו אומר שהוא צריך להזהיר את אנשיו. סה ריונג נפגשת עם נשות הבר שמגלות מה היא עשתה שבאה ומחמיאות לה על האומץ שלה שאין בה שום פחד. אחד ממנהיגי המורדים דורש לדעת מי האישה הזאת וסונג יו אומר שהיא אישתו, המורד אומר שלא ידע שהוא נשוי. סונג יו מבקש מסה ריונג לחכות לו ומכנס את המורדים ומספר להם שמיון עמד להתשמש באישתו כפיתיון. הם נערכים למתקפה הצפוייה של אנשי מיון ונערכים לקרב.

מיון מוצא את המחנה ומורה לאנשיו להרוג את כולם חוץ מהנשים והם פולשים למחנה, אך מגלים שהוא ריק ונופליםפ למלכודת ואנשי סונג יו יורים חיצים באנשיו של מיון. פורץ קרב וידיו של אנשי סונג יו על העליונה, אך מיון מתעקש להילחם כדי להרוג את סונג יו והקרב מתלהט וג'ה בון אומר שעליהם לסגת אך מיון מסרב, אך מחליט בכל זאת לסגת כשמבין שאין להם סיכוי בקרב. סונג יו עומד להרוג את מיון, אך ג'ה בון מגן עליו בגופו ונהרג ומיון מזועזע ממותו של החבר האחרון שנשאר לו ומבכה אותו. אנשיו נסוגים ומיון מודה לג'ה בון שהציל את חייו ומבכה את מותו ומרגיש שנשאר לבד לגמרי.

סונג יו שואל את סה ריונג אם הייתה כל הזמן בבית של מיון והיא אומרת שהוא התייחס אליה יפה, וסונג יו מתנצל ואומר שחשב שהיא בסדר. הם מתכוננים למערכה הבאה וסונג יו מלווה את סה ריונג למקדש ונפרד ממנה ומבטיח שהם יתאחדו, סה ריונג לא רוצה ללכת, אבל סונג יו מסביר שלא יוכל להתרכז במלחמה כשהיא מסתכנת ומשאיר אותה במקדש והם נפרדים בחיבוק.

סה ריונג פוגשת בנסיכה ובנה והנסיכה מציעה לה להישאר איתה במקדש. הם יושבות ביחד וסה ריונג מריחה ריח של קוטרת והנסיכה אומרת שאולי היא בהריון וסה ריונג מאושרת מהידיעה.

הקרב מתחיל ומיון מורה לחסל את כל המורדים שהם מסכנים את השלטון וגם סונג יו טוען שמדובר בכלבים של סויאנג ויש להרוג את כולם. המערכה שוב מתחילה וסונג יו ומיון נלחמים זה בזה ונראה ששוב מיון לא עומד לנצח. המזכיר המלכותי מורה לחייליו לירות בסונג יו שזאת ההזדמנות האחרונה לחסל אותו. הם אומרים שמיון לידו, אך המזכיר המלכותי מורה לירות בסונג יו שאסור להם לפספס והם יורים וכמובן פוגעים במיון וגם חיילי סויאנג נהרגים לא ברור אם על ידי אנשי סונג יו או על ידי אנשי המזכיר המלכותי שצדים את סונג יו על חשבון הצבא שלהם. כל גופו של מיון מתמלא בחיצים וסונג יו שואל את מיון הרי זה הצבא של סויאנג למה הם יורים בו ומיון שואל מדוע הוא מנסה לעזור לו אחרי מה שהוא עשה לו. סונג יו מנסה להציל את מיון למרות הכול, אך מיון נזכר בג'ונג ובסונג יו ובעבר שלהם וגם סונג יו נזכר בחברות שלו עם מיון ומיון מת וחיילי סונג יו כובשים גם את המחוז הזה.

סויאנג מתאכזב לשמוע על ההפסד וזועם על מיון שנכשל, אביו של מיון אומר שמיון עשה הכול, אפילו על חשבון חייו, וכל מה שיש לסויאנג לומר שזה כבוד למות בקרב. סויאנג חולם על אחיינו המלך הקודם שמסתכל עליו כמעט בבכי ואחר כך מתעורר ורואה דם על ידיו ומהלכה שמה לב שהוא חלם סיוט והם מחליטים ללכת למקדש.

סונג יו והמורדים מתכננים את המשך הכיבוש וסונג יו חושב שאם הם נערכים להגן באזור אז סאול תישאר חשופה וזאת ההזדמנות שלהם ויש לבלבל את אנשי סויאנג. סונג יו המום לשמוע ששותפו למאבק נתפס, וחברו אומר לו שיש בוגד בקרבם ולכן העניינים מסתבכים. החבר השלישי מסתובב בעיר ושומע שיש התרגשות כי המלך עומד לבקר במקדש. הוא מבשר את זה לסונג יו וסונג יו שמח על האפשרות שסויאנג יהיה לבד ומחליט לבוא לבד להתמודד מול סויאנג. חבריו אומרים לו שיבואו איתו, אבל הוא אומר שהנשמות שמתו שלא בצדק לא נותנות לו מנוח והוא חייב לפעול לבד ויש לו משימה בשבילם שאם הוא ימות או אם סויאנג ימות, סה ריונג תסבול ומבקש שישארו לצידה.

סה ריונג מתבשרת על מותו של מיון מיו רי וגם שהוריה באים לבקר במקדש. הנסיכה אומרת לסה ריונג להתחבא כי האימא יכולה לזהות על פי הנשימות שביתה בהריון והמלכה באה ושואלת מי עוד בהריון והם מבינים שסה ריונג בהריון. סויאנג שואל אם הילד הוא של סונג יו וסה ריונג אומרת שהוא בעלה וסויאנג זועם וטוען שפגעה בו ובמשפחתה ומביע את זעמו ומבקש לנעול אותה. אימה נוזפת בה ואומרת שלא מספיק שילדי האויבים התאהבו, עכשיו גם יש ילד וסה ריונג אומרת שהיא גאה במעשיה ואימה שואלת אם לדעתה יש לה ולסונג יו עתיד וטוענת שנהגה בחוסר אחראיות.

סונג יו מתחפש לחייל ומנטרל את החיילים ששומרים על סויאנג והורג כמה מהם ונכנס במדי חייל למקדש. סויאנג מתפלל במקדש ומוחה בפני אלוהים שלא מספיק שלקח ממנו את בנו יורש העצר, עכשיו גם דמו של סונג יו בתוך ביתה ואז בא אליו חייל והוא חושב שזה און השומר ראש וסונג יו מכוון אליו את חרבו ואומר שיהרוג אותו. סויאנג שואל אם ירצח אותו במקדש ולא יתחשב ברגשותיה של סה ריונג? סונג יו מתעקש שחייב לעשות זאת. סויאנג שואל במה הוא שונה ממנו, שהוא הרג הרבה אנשים בשביל לתפוס את השלטון, אך גם הוא הרג הרבה אנשים בשביל הנקמה, אז מה ההבדל. סונג יו אומר שהוא נלחם בשביל אלה שמתו וסויאנג אומר שאין לו סיכוי מולו. סונג יו מבהיר שגם אם הוא יגבור עליו הכישלון שלו ישמש השראה למתנגדים האחרים. החיילים באים אך לא יכולים לעשות כלום כשהוא מחזיק בסויאנג והוויכוח בינהם נמשך. סונג יו סוף סוף מחליט להרוג את סויאנג ורגע לפני הנפת החרב סויאנג אומר לו שסה ריונג בהריון, סונג יו טוען שהוא משקר, אך חוסר השליטה שלו מאפשר לחיילים להשתלט עליו.

החיילים מכים נמרצות את סונג יו והוא חבול מאוד. סויאנג מבקש ממנו שיתחנן למחילתו ויכיר בו כמלך ג'וסון ואז יוכל לחיות עם סה ריונג הרחק והוא מחכה לו ושאם הוא הבן של ג'ונג סו הוא צריך להתחנן למחילתו ולהכיר בו כמלך, סונג יו יורק לעברו. וסויאנג מורה להרוג אותו, סה ריונג יוצאת ואומרת שלא ושוכבת לפניו ואומרת שיהרגו אותה קודם. המלכה יוצאת ושואלת את סויאנג אם הוא ירצח במקדש והנסיכה מבקשת להתחשב במצבה של סה ריונג. סויאנג מורה לכלוא את סונג יו בכלא ושהוא יוצא להורג למחרת.

המלכה מדברת עם ביתה סה ריונג ומבקשת ממנו להתנצל ושאביה עלול להעניש גם אותה. היא אומרת לבקש סליחה ולהכיר בסויאנג כמלך ג'וסון שזה מה שהיא צריכה לומר לסונג יו. היא אומרת שאלה מילים ריקות מתוכן, אך הם יאפשרו לשלושה אנשים לחיות. סה ריונג אומרת שלא תעשה זאת. הנסיכה מבקשת ממנה להתחשב בילד שלה שהיא כבר לבד ועליה לחשוב על הילד שלה ומשכנעת שהילד צריך לגדול לצד אביו.

סונג יו שוכב חבול בכלא ונזכר בדברי סויאנג שסה ריונג בהריון ומדמיין את עצמו עם סה ריונג וביתם שנראית בדיוק כמו האחיינית שלו. סה ריונג מבקרת אותו בכלא ותומכת בו כשהוא פצוע והוא שואל מה לעשות. והיא אומרת ש"תשכח את הכול ותברח איתי" זה בדיוק מה שהיא לא תגיד לו כי הוא עבר הרבה והיא לא יכולה לבקש את זה ממנו. סונג יו אומר שבקרוב הוא יעמוד לצד אביו ולצד ג'ונג ויוכל לספר להם שהייתה לו אישה שאהבה אותו יותר מאשר את חייה, סונג יו מתמוטט לגמרי ונראה שזאת הפרידה.

לאחר כמה זמן חבריו מבכים את הקבר של סונג יו כשלא ברור אם הוא התמוטט בכלא ומת או הוצא להורג וחברו אומר שהוא טיפש עקשן, ועכשיו הם זה לצד זה כמו שהוא רצה. החבר השלישי הוא עם האישה שנלקה על סונג יו והוא מודה לסונג יו על כך שהם ביחד בזכותו והם חושבים כמה קשה זה ששניהם כבר לא איתנו.

סויאנג כבר זקן מאוד ואישתו שואל אם הוא מרגיש רע והוא אומר שכל הגוף מגרד לו והוא מבקש לצאת והמלכה מחפה עליו כשהוא מתחפש לזקן רגיל שיוצא ופתאום הם רואים את סונג יו אם ילדה שנראית כמו האחיינית שלו ושניהם מתבוננים בהם ובעיקר המלכה ואז רואים מה קרה באמת שאחרי שסונג יו התמוטט המלכה באה אליהם ואומרת לסה ריונג שמבחינת כולם הם מתים שהיא מתה ושלא תופיע יותר בפני אביה ובשביל כולם הם מתים. היא הבריחה אותם מהארמון כשהם מתחזים לגופות וסה ריונג פוקחת את עיניה ורואה את עצמה יוצאת עם סונג יו. ואחר כך המלכה אמרה לסויאנג שסה ריונג התאבדה ובגללו הם איבדו את ביתם והיא קברה אותה ואת סונג יו ושלא יעיז להתקרב לקברים שלהם כי אין לו מה לעשות שם.

המלך והמלכה עוקבים אחרי סונג יו והילדה ומגיעים לבית שבו הוא גר עם סה ריונג ורואים את המשפחה המאושרת של סונג יו, סה ריונג וביתם וסויאנג מתבונן בהם ודי מאושר ושואל את המלכה אם היא עשתה את זה והיא אומרת שכן והוא מאושר לדעת שביתו מאושרת. ביתם אומרת לאימה שהיא מתעלמת ממנה ואימה אומרת שלא והילדה משאירה את הוריה לבד. סה ריונג שואלת את סונג יו אם הוא לא מצטער שנטש את המטרה, והוא אומר שלא שהוא אמנם וויתר על המאבק, אך זכה במשפחתו, שהוא אמנם איבד את ראייתו, אבל זכה בה, וכך מסתבר שלא הכול מושלם וסונג יו התעוור וסה ריונג מובילה את סונג יו ואומרת שהם הגיעו. הם עומדים לעלות על סוס והיא שואלת את סונג יו אם הוא לא מפחד והוא אומר שלא מפחד מכלום כשהיא לצידו. ואז מראים את הגיסה מחנכת את ביתה ואז שוב רואים את הילדה האחיינית של סונג יו למרות שכבר הייתה אמורה לגדול והן קוראות בספר כשישאלו מה זאת אהבה? ואז באה התשובה מצד סונג יו וסה ריונג הרכובים על סוס שאהבה זה לתת את החיים והמוות בידי האדם השני וברקע הרכיבה והמשפט הסדרה מסתיימת וברקע הרגעים הגדולים שהיו במהלך הסדרה.

תוקן על ידי EVGLEV 24/11/2012 23:34

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)