שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Nice Guy - The Innocent Man

Nice Guy - The Innocent Man סמיילי_פטישסמיילי_פטישסמיילי_פטישסמיילי_פטיש
פורסם לפני 2958 ימים     מאת naond     אין תגובות    

nice guy - או בשמה השני Not such a thing as innocent guy שודרה בימי רביעי וחמישי ברשת KBS2. ממוצע הרייטינג שלה עומד על 17 אחוז - שזה נחשב למעולה. היא מכילה 20 פרקים שכל פרק אורך כשעה ושלוש דקות.

אם להיות כנים, מהרגע הראשון שהיא יצאה לא מיהרתי לצפות בה. היו לי סדרות אחרות על הראש לסיים (Jentleman dignity ו- queen in hyun's man) אז שמתי אותה על המתנה.
אבל ברגע שסיימתי לצפות בשתי הדרמות למעלה, ביום קריר וגשום, החלטתי לתת הזדמנות ל nice guy.
ואז נסחפתי בלי אפשרות לעצור.

ולדמויות:

סונג ג'ונקי (Song Joong Ki) בתפקיד קאנג מא-רו (שיחק גם ב- Sungkyunkwan Scandal, a wlof boy )

מון צה וואון (moon cha won) בתפקיד סאו אונ-גי (שיחקה גם ב- dont worry daddy girl, the princess man)

פארק סי יון (Park Si Yeon ) בתפקיד האן ג'י הי (שיחקה גם ב- coffee house)

עלילה: (אין פה ספויילרים, זאת רק העלילה מהשני פרקים הראשונים)

קאנג מא-רי הוא בחור צעיר שגר עם אחותו הקטנה שוקו בעלת הנטייה לחלות (choco) ומגדל אותה. הוא סטודנט לרפואה בשנה השלישית כאשר נק המפנה של הסיפור מתרחשת. יום אחד מתקשרת אליו אהובתו, האן ג'י הי ומתחננת שיעזור לה. כאשר הוא בא אליה, הוא מוצא אותה יושבת ובוכה ולידה גופה של איש.
מתוך אהבתו חסרת הגבולות להאן ג'י הי, הוא לוקח עליו את האשמה לרצח ונידון ל-5 שנים של מאסר.
הדרמה קופצת 5 שנים בזמן קדימה, שנה לאחר שחרורו של קאנג מה-רי מהכלא.
האן ג'י הי היא כבר אישה מצליחה ועשירה, ונשויה לאיש המבוגר ממנה במעל ל-20 שנה ומנהל של חברה ידועה (טה סאן). יום אחד היא נוסעת במטוס יחד עם בנה הקטן המשותף לה ולבעלה, ויחד עם בתה החורגת מהנישואים הקודמים של אביה - סאו און-גי, שקרובה אליה בגיל.
באותו המטוס נמצא גם קאנג מה-רי יחד עם החבר שלו. סאו און גי מתמוטטת. קאנג מה-רי נאלץ לעזור לה כי הוא הדבר הכי קרוב לרופא במטוס, בזמן שהוא מנסה לאושש אותה הוא פוגש באהובתו הישנה, האן ג'י הי. הוא מגלה שיש לה ילד ושהיא נשואה ומהנקודה הזו מתחילה כל העלילה של NICE GUY.
נבגד, ננטש, ולאחר שאיבד את כל מה שהיה לו - בקאנג מה-רי
מתפתח הצורך לנקום ולעשות צדק.

וכל האמצעים כשרים

התרשמות אישית:

אני מודה שבהתחלה לא הבנתי כמה חזק אני נמצאת בתוך הדרמה הזאת, עד ששמעתי את השיר - if you going to san francisco
ועלו לי דמעות בעיניים. הדרמה הזאת היא פשוט לא דומה לשום דבר אחר שתראו אי פעם!! היא מפתיעה, חסרת מעצורים, מרגשת, מצחיקה, והכל במינונים הנכונים!! שתי הנשים יפיפיות בעיניי, למון צה וואן יש יופי טבעי והיא באמת כמעט ולא מאופרת בדרמה!
פארק סי יון הלא היא האן גי הי, גרמה לי לשנוא את הדמות שלה כל כך. ורק אז הבנתי, שהיא שחקנית מעולה.
לרוץ לראות!!!! אסור לפספס באמת.
סונג ג'ונקי דופק פה את המשחק של החיים שלו!! חוץ מזה הדרמה מעלה את השאלה: כמה רחוק תלך עבור האדם שאתה אוהב?

שיר שמלווה הרבה את הסדרה:

שיר מקסים מה- OST של הדרמה:

תוקן על ידי ההרצליינית 12/12/2012 22:31

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)